Статус та компетенції круїзу на яхті

BBYachting
BBYachting

Статус та компетенції круїзу на яхті

Статус та компетенції організатора та учасників круїзу на яхті, та його особливості.

Учасники:

1.  Компанія “BB Yachting”.

2. Команда.

3. Шкіпер.

КОМПАНІЯ “BB Yachting” – організатор відпочинку або навчання на яхті.

У компетенції компанії входить:

1.  Проводити навчання управлінню вітрильної та моторної яхти з отриманням міжнародних прав категорії в inshore, offshore.

2.  Організувати круїз на яхті, згідно з програмою круїзу. Програма може змінюватися згідно побажанням команди та прогнозу погоди.

3.  Підбирати та бронювати яхти у чартерних компаній.

4. Забезпечити круїз кваліфікованим досвідченим шкіпером (шкіпером-інструктором).

5.  Надати консультаційну допомогу у плануванні маршруту.

6. Супроводжувати клієнта при самостійних круїзах.

7. Надавати консультаційну допомогу з підбору варіантів трансферу.

8. Допомагати в оформленні медичного страхування спортивного типу для учасників круїзу, страховку депозиту, автомобільних страховок (green card).

Процедура бронювання круїзу – після отримання підтвердження про наявність вільних місць у круїзі:

1.  Внесення передоплати у розмірі 50% вартості круїзу для закріплення місця за учасником.

2. Внесення других 50% за 45 днів до початку круїзу.

3. У випадку, якщо до круїзу залишається менше 45 днів – вноситься 100% оплати вартості круїзу.

4. Після оплати круїзу учаснику надсилається Crew list і Board Pass, де вказується список учасників команди, дати круїзу, місцезнаходження марини, контактні дані представника компанії та шкіпера.

Цей документ підтверджує 100% оплату участі та є офіційним документом, який необхідно мати з собою при перетині кордону разом із паспортом та страховками.

У випадку, якщо учасник відмовляється від круїзу не пізніше ніж за 45 днів до круїзу, передоплата повертається лише за умови знаходження заміни.

При відмові від круїзу пізніше ніж за 45 днів до його старту оплата не повертається.

За 2 тижні до старту круїзу компанія за бажанням учасників організовує командну зустріч в офісі компанії або Skype. На зустрічі можна познайомитися з усіма учасниками, шкіпером та вирішити всі організаційні питання.

Компанія “BB Yachting” не є перевізником. За потребою може рекомендувати зручніший спосіб дістатися до стоянки яхти – виходячи зі свого досвіду.

КОМАНДА

Складається з усіх учасників круїзу, які відпочивають та/або навчаються на яхті.

Формується з числа бажаючих та розміщується у двомісних каютах на яхті самостійно. Дитина є повноцінним членом команди та вноситиметься до списку команди – Crew list.

Маршрут заявлений у програмі круїзу може змінюватись в залежності від погодних умов та побажань команди.

Всі учасники круїзу несуть загальну відповідальність за цілісність яхти та відповідають за завдані збитки в рамках суми страхового депозиту.

Екскурсійна програма та планування відпочинку покладається на самих учасників. Компанія дає лише рекомендації до відвідування тих чи інших місць згідно з маршрутом.

У команди є спільна каса та командні витрати (крім алкоголю), що діляться між усіма учасниками. Додаткові витрати – прибирання яхти, газ, постільна білизна, паливо, страховий депозит, стоянки у маринах, купівля продуктів на яхтах.

Команда розподіляє між собою обов’язки по яхті, визначає чергування по кухні та вахти, якщо є нічні переходи. Обов’язковий мінімум 1 гарячий прийом їжі на день!

Яхта – закритий простір, на якому збираються різні характери та настрої. Участь у житті команди обов’язкова, дружня атмосфера – запорука гарного круїзу для всіх.

Кожен член команди повинен знати, де знаходитись його рятувальний жилет і мати до нього швидкий доступ.

Розміщення у каютах компактне. Не рекомендується брати великі громіздкі сумки. Місця для зберігання речей – обмежені.

Не брати із собою фени, праски, плойки!

Яхта приймається в порту старту, повністю оснащеної, з повним баком палива та готовою до виходу в море. Всі учасники круїзу зобов’язані повернути яхту в такому стані і з повним баком палива.

ШКІПЕР

Шкіпер – капітан судна, кваліфікований та найдосвідченіший член екіпажу. Першого дня проводить інструктаж з безпеки.

Несе відповідальність за команду, тому всі його прохання та вказівки слід виконувати беззастережно. Від цього залежить безпека всіх та кожного учасника команди.

Не відповідає за людей поза яхтою (на березі).

Протягом усього круїзу виконує свої обов’язки та для нормального забезпечення всіх процесів, він повинен мати повноцінний 8-годинний сон та харчування на борту, забезпечення якого покладається на команду.

Шкіпер – член екіпажу і не бере участі у розподілі командних витрат, таких як прибирання яхти, газ, постільна білизна, паливо, страховий депозит, стоянки у маринах, купівля продуктів на яхтах.

Відповідає за депозитом у разі порушення Міжнародних правил запобігання зіткненню та порятунку на морі (МППРС), які призвели до зіткнення та отримання яхтою (яхтами) ушкоджень.

Статус та компетенції організатора та учасників круїзу на яхті.

Ласкаво просимо на борт!

BBYachting