КОНКУРС УКРАЇНСЬКОЇ МОРСЬКОЇ ПРОЗИ ІМ. ЮРІЯ ЛИСЯНСЬКОГО «МАТЕЛОТ»

BBYachting
BBYachting

КОНКУРС УКРАЇНСЬКОЇ МОРСЬКОЇ ПРОЗИ ІМ. ЮРІЯ ЛИСЯНСЬКОГО «МАТЕЛОТ»

Marinistics-2021

25 червня, на Всесвітній день мореплавця, в Києві, на X Міжнародному фестивалі “Книжковий арсенал” стартував вже третє Конкурс української морської прози ім. Юрія Лисянського «МАТЕЛОТ».

Даний конкурс покликаний стимулювати розвиток сучасної української мариністики та суспільного інтересу до мариністичної теми в літературі, що в свою чергу  слугуватиме становленню  статусу України як морської держави, підвищенню престижу професій моряка в українському суспільстві; приверненню уваги до сучасних проблем морської, річкової та суднобудівної галузей України; популяризації водних видів спорту серед української молоді тощо.

УМОВИ КОНКУРСУ 2021:

Мова творів: Українська.

Обсяг творів: Від 10 тис. знаків до 50 тис. знаків.

Жанр творів: Оповідання, нарис, новела, художні реалістичні прозові твори невідомих нам жанрів, головне – не просто необроблені записи у вахтовий журнал. Наголос на слові художні. Хоча й репортаж та мандрівні нотатки такими можуть бути.

Тематика творів: Людина в морі, людина моря в усьому розмаїтті можливих ситуацій.

Цьогоріч учасникам Конкурсу організатори пропонують поговорити про вітрильники, яхти й вміння ловити вітер. Особлива тема:

ВІТРИ ТА ВІТРИЛА. Минуле та майбутнє.

Та девіз:

Песиміст скаржиться на вітер, оптиміст чекає, коли він зміниться; реаліст налаштовує вітрила (с) Вільям Артур Вард

Місце дії: Весь глобус без обмежень – океани, моря, затоки, протоки, бухти, фіорди, гирла, прогної, єрики, конки, узбережжя, порти, лимани, судноплавні річки, озера тощо. Просимо утримуватися від альтернативних реальностей і світів, де не діють закони фізики й гідрометеорології, користуйтесь тим же глобусом, що був у Лисянського.

Час дії: Без обмежень. Минуле. Теперішнє. Майбутнє. Час – GMT.

Вимоги до оформлення рукопису: Документ Word. Підписаний іменем та прізвищем автора та з його контактним e-mail. Nazva failu – назва твору латиницею.

Час подання рукопису: Від 00:00 GMT 1 липня 2021 року до 23:59 GMT 1 листопада 2021 року.

Адреса для поданняmatelot@meta.ua

ПОДАННЯ РУКОПИСІВ НА КОНКУРС УКРАЇНСЬКОЇ МОРСЬКОЇ ПРОЗИ ДО 1 ЛИСТОПАДА 2021 РОКУ!

Не втрачай шанс залишити свій слід в сучасній українській мариністичній літературі та поборотися за головний приз  від  цьогорічного освітнього спонсора –  Міжнародної школи яхтингу BBYachting – Подарунковий сертифікат на місце на яхті в незабутньому круїзі під вітрилами в одному із регіонів Середземномор’я протягом сезону 2022 р.

BBYachting