Яхтинг в Хорватії

BBYachting
Яхтинг у Хорватії – це тисяча різних островів із десятком дивовижних бухт.
Вражає кришталево чисте море та ясне небо, а головним символом країни є яхтінг.

Вирушаючи до морського круїзу на яхті до Хорватії, ти побачиш країну з нового боку. Хорватія вважається природним заповідником, який славиться своєю незайманою флорою, природними джерелами та чистими повноводними річками та озерами. Ця країна – одна з найекологічніших країн у Європі. Місцеві ландшафти сповнені духом чарівності та певної таємничості.

Морські акваторії: півострів Істрія, Кварнер, Задар, Шибеник, Спліт, Дубровник.
Мова: використовується хорватська, яка, як і більшість мов слов'янської групи, частково зрозуміла. Також дуже поширена англійська мова.
Кухня: середземноморська. Велика кількість риби і морепродуктів.
BBYachting

Актуальні круїзи

Літо на яхті в Хорватії

BBYachting
Адріатичне море - частина Середземного моря, що врізається в європейський континент. Його територію, що належить Хорватії, прикрашають привабливі краєвиди берегів із безліччю островів, острівців, хребтів і скель.
Акваторія Хорватії ідеально підійде як для новачків у вітрильному спорті, так і для досвідчених яхтсменів, які приїжджають сюди, щоб відпочити. Саме тут найкраще навчатися керуванню судном, а для бажаючих отримати міжнародні права капітана.
BBYachting

Яхтовий сезон з травня до жовтня

BBYachting

1 054 островів та безліч дивовижних бухт

BBYachting

Найкраща країна для новачків у яхтингу

BBYachting

Розвинена яхтова інфраструктура, сотні обладнаних марин

BBYachting

Великий вибір яхт та відмінне обслуговування в чартерних компаніях

BBYachting

Ідеальний вибір для сімейного відпочинку на яхті

Досліджуй нові
захоплюючіBBYachting
маршрути

Надішліть нам запит. Ми почнемо збирати
групу або зробимо індивідуальний прорахунок.

Неймовірна краса Хорватії

Обравши круїз до Хорватії, ти насолодишся ароматом сосен, змішаним із запахом солі, а Адріатичне море вважається одним з найкрасивіших на нашій планеті. Білі будиночки серед скелястих берегів, вкритих хвойними лісами, порізані бухтами і химерними гротами, виглядають просто неймовірно. Вас також приємно здивують пляжі, які складно перевершити не тільки за їх красою, а й по чистоті. Тут Ви рідко можете зустріти піщані пляжі, частіше це галькові або кам’янисті.

BBYachting

Чому вибирають Яхтинг
у Хорватії

Морський круїз в Хорватію справить на тебе незабутнє враження, будь ти шанувальником спокійного відпочинку на пляжі або затятим спортсменом, а може колекціонером старовин. Яхтинг у Хорватії допоможе кожному знайти нові захоплення для себе, комусь сподобаються тихі та затишні рибальські села та приморські містечка, а комусь до душі припадуть курортні центри з їхніми жвавими вулицями та достатком магазинів, ресторанів та клубів.

Вибираючи круїзи в Хорватію, ти насолодишся багатою спадщиною Візантії, Риму та Венеціанської республіки у вигляді античних споруд, замків, фортець і соборів, що чудово збереглися. Особливе місце тут займає такий туризм, як подорож під вітрилами. Адріатика вважається найбільш комфортним середовищем для яхтсменів і навіть для мрійників-початківців досліджувати прекрасне хорватське узбережжя прямо з моря! Завітай в цю неймовірну країну, де кожен куточок просто просякнутий історією і де, панує гармонія. На тебе чекають дивовижні відкриття та пригоди під час незабутнього відпочинку на яхті у Хорватії.

Українські турфірми організовують різноманітні тури із Києва до Хорватії, а ось ми пропонуємо відважитися на неймовірну пригоду, котрою стане круїз під вітрилами по Адріатиці. Ви зможете плавати по відкритому морю, купатися і пірнати в недоступних з берега бухтах.

Ви побачите зграї товариських дельфінів і навчитеся ловити восьминогів. Хто із нас, підшукуючи тури з України до Хорватії, не мріяв відпочити від буденності, яка сковує нас немов пута. На морі Вас очікує повна свобода та незалежність. Якщо Ви забажаєте, нашим маршрутом керуватиме лише попутний вітер (за згодою капітана яхти, звичайно).

Морський бриз та лагідний вітер будуть торкатися Вашого обличчя. Увечері ви зможете спостерігати зорепад, а яхта буде нестися під вітрилами – вперед, до нових вражень та нових знайомств. А знаєте, що Ви можете навіть взяти курс на Венецію? Морське право дає Вам змогу побачити одне з найчарівніших міст світу. Головне, обираючи тур до Хорватії із Києва, – перебороти свій страх перед морською хворобою. Адже, коли вже зовсім не поталанить з погодою, врятують пігулки від укачування.

 

Цікаві яхтові маршрути

1
/
Ми
в Instagram
BBYachting