Онлайн навчання яхтингу

BBYachting
BBYachting

Онлайн навчання яхтингу

Навчання яхтингу онлайн.

За допомогою дистанційного курсу «Теоретичні основи яхтингу. Як стати шкіпером і самостійно управляти парусною та  моторною яхтою». Автор курсу шкіпер з більш ніж 30-ти річним досвідом ходіння під вітрилом Богдан Бродовскі.

Навчання яхтингу в Києві.

Вивчайте теорію з будь-якої точки планети!

                              Онлайн-навчання — 27.10.2023 

[popup_trigger id=»6065″ tag=»button» classes=»btn btn-default»]Записатися на Курс[/popup_trigger]

 

[popup id=»1″ size=»medium» overlay_click=»1″][contact-form-7 id=»2394″ title=»Обратная связь (школа яхтингa)»][/popup]
IMG_2797Дистанційне навчання яхтингу онлайн стає все більш популярним видом навчання. Тому своїм студентам «ББ Яхтинг» пропонує нову дистанційну форму навчання он-лайн. У комфортній обстановці у себе вдома (або після роботі :-)) ви можете прослухати авторський курс Богдана Бродовскі «Теоретичні основи яхтингу. Як стати шкіпером і самостійно управляти парусною та моторною яхтою».

Переваги:

 • Рисунок1Повний інтерактив. У режимі он-лайн, ви не тільки слухаєте 10 уроків, а активно берете участь у процесі: обговорюєте, уточнюєте незрозумілі моменти, задаєте питання. Живе спілкування з викладачем і з усіма учасниками протягом усіх 10-ти занять.
 • Економія часу та коштів. Кожне заняття триває 2 години  з 19:00 до 21:00 (понеділок, середа, п’ятниця). І цей час ви витрачаєте тільки на навчання, вам не треба витрачати час і кошти на дорогу.
 • Більш якісне та ефективне засвоєння матеріалу. Перед та після кожного заняття, ви отримуєте навчальні матеріали: презентації, слайди, відео, а також доступ до запису пройденого уроку, який  ви завжди можете повторити в зручний для вас час. Надані мультимедійні навчальні матеріали різноманітні та цікаві, що підвищує ефективність засвоєння уроку.
 • Доступ з будь-якої точки світу. Навіть якщо ви захворіли або вам терміново треба виїхати, ви не пропустите жодного заняття. Ви завжди зможете прослухати потрібний вам урок в зручний для вас час.
 • Комфортна та зручна обстановка навчання. Ви можете навчатися вдома, в улюбленому кафе, на роботі або по дорозі додому. Ви можете навчатися скрізь, там де є інтернет.
 • Перед заняттям навчальні матеріали висилаються по електронній пошті.

Книга «Шкіпер» в подарунок!

ВАЖЛИВО! Це не відео уроки. Це живе спілкування з викладачем, і всіма учасниками даного курсу.

[popup_trigger id=»6065″ tag=»button» classes=»btn btn-default»]Записатися на Курс[/popup_trigger]

 

[popup id=»1″ size=»medium» overlay_click=»1″][contact-form-7 id=»2394″ title=»Обратная связь (школа яхтингa)»][/popup]

Теми on line курсу навчання яхтингу:

 • ПоIMG_2800года: атмосферний тиск, правило Коріоліса, циклон і антициклон, холодний та теплий фронти; шкали Бофорта і Петерсона; спостереження за хмарами; джерела прогнозу погоди; місцеві аномалії; нічний і денний бриз; світові вітри та світові вітряні пояса; туман; дії під час погіршення погодних умов.
 • Радіозв’язок і елементи GMDSS: зв’язок симплекс-дуплекс; конвенція SOLAS; Call sign; MMSI; виклик допомоги Mayday, Pan-Pan, Securite, загальний зв’язок; канали VHF; система GMDSS; радар; ехолот; GPS; EPIRB; SART; A.I.S.
 • Міжнародні правила попередження зіткнення суден, МППСС:  пріоритет; знаки; знаки на мостах; рух по річках; Traffic Separation Scheme, TSS.
 • Безпека на яхті: засоби безпеки на яхті; пожежа, превентивні заходи, трикутник пожежі, вогнегасники, протипожежна ковдра; рятувальні жилети; людина за бортом, МОВ, превентивні заходи; засоби та способи виклики допомоги; піротехніка; рятувальний пліт; рятувальна операція вертольотом.
 • Маяки: система IALA; латеральні знаки; кардинальні знаки; створні знаки; маяки, секторні маяки, кольори та характеристики вогнів, TSS.
 • Базові маневри, швартування, якірна стоянка: типи дна; типи якорів; вибір якірної стоянки; маневри при гострому та повному курсах, через штаг, через корму; галсованіе; до буйку; буксирування; шлюзи; рух вперед і назад; мурінг; лонгсайд.
 • Стабільність яхти, теорія вітрила, Pivot Point.
 • Навігаційні вогні та сигнали: навігаційні вогні в денний та нічний час; звукові сигнали; дії в разі обмеженої видимості; інші способи виклику допомоги.
 • Припливи та відливи (факультативно): термінологія припливів / відливів; нуль карти; час UTC / GMT; крива припливів; методи розрахунку для головних і другорядних портів.
 • Індивідуальні заняття 1-2 чол .: навігація, робота з картою, нанесення позицій на карту.
 • Самостійне вивчення: позначення на картах, консультація з викладачем.
 • Групові заняття (факультативно): припливи і відливи; течії; нуль карти; час UTC / GMT; розрахунок рівня води і визначення часу.

 

безопасность2

Вартість дистанційного курсу навчання яхтингу: 250 євро.

Телефонуйте нам: (050) 500-57-77; (067) 547-18-88;  або надсилайте запит на пошту info@bbyachting.com.ua.

Ми ЗАВЖДИ раді відповісти на будь-яке Ваше запитання!

Онлайн Навчання яхтингу в ББ Яхтинг

Записуйся на курси яхтових капітанів в школу шкіперів ББ Яхтинг і отримай подарунок — он-лайн доступ до книги «Шкіпер» (перше видання), автор Б.Бродовскі

BBYachting