Новый проект “Яхта Авторадио”!

Школа яхтинга ББ Яхтинг совместно с Авторадио предсталяет Специальный проект "Яхта Авторадио". Участвуй и выигрывай!

Хочешь окунуться в морские приключения и почувствовать себя настоящим морским волком? Тогда участвуй в новом проекте «Яхта Авторадио»!

Для этого, отправляй сообщение «ЯХТА» на Viber Авторадио по номеру 067-239-75-05. Каждое утро в 10:13 жди звонка от ведущих шоу «Поехали» и отвечай на морской вопрос.

Возможно именно ты выиграешь бесплатное обучение в школе яхтинга ББ Яхтинг уже в эту пятницу. А в конце месяца отправишься в незабываемый яхт-тур по Греции, Италии или Хорватии!

яхта_авторадио

Это «Яхта Авторадио»!

Полный вперед!

Партнер проекта - Авторадио.

 

Умови Конкурсу

«Яхта Авторадіо»

На радіостанції «Авторадіо» в період з 31.07.2017 по 02.10.17 проходитиме Конкурс «Яхта Авторадіо» (далі – Конкурс).

Організатором конкурсу є -

Дочірнє підприємство Телерадіоорганізація “Довіра”  та  Товариство з обмеженою відповідальністю "ББ Яхтинг" (далі – Організатори).

Адреси організаторів:

ДП ТРО  “Довіра” : 04080, м. Київ, вул. Кирилівська, 104 А.

ТОВ "ББ Яхтинг":  04070, м. Київ, вул. Григорія Сковороди, 5 А

Контроль над проведенням акції та дотриманням цих Умов здійснює Організатор.

 1. Завдання та умови Конкурсу:

 Щоб взяти участь в акції, особі необхідно відправити повідомлення із словом «ЯХТА» на Viber Авторадіо за номером 067-239-75-05, що буде оголошений в прямому ефірі, ведучим. Та чекати дзвінка від ведучого. Особа, яка потрапить до прямого ефіру, стає Учасником гри. Завдання слухача правильно відповісти на запитання.

За вірні відповіді Учасник *отримає сувенірну продукцію акції (підручник Б.Бродовскі «Шкіпер. Довідник яхтсмена», зошит для нотатків, футболку, кепку) та проходить далі. Кожної п’ятниці, серед тих учасників, хто відповідав вірно на питання Конкурсу, рендомним способом (на сайті RANDOM.ORG) , визначається переможець, що отримує навчання в школі яхтингу від компанії ТОВ «ББ Яхтинг». Серед всіх слухачів Авторадіо, хто відправив повідомлення із словом «ЯХТА» на Viber Авторадіо за номером 067-239-75-05, рендомним способом (на сайті RANDOM.ORG) будуть визначені переможці Конкурсу, що отримують місце на яхті в подорожі від компанії ББ Яхтинг.

 1. Учасники Конкурсу:

Учасником Конкурсу може стати будь-яка особа, яка виконала умови конкурсу, досягла 18-річного віку і є  громадянином України.

Не можуть бути Учасниками Акції працівники та представники будь-якої компанії, залученої до проведення даної Акції, а також члени їхніх сімей та близькі родичі.

Своєю участю в Акції всі Учасники погоджуються на проведення фото- і кінозйомки за їхньою участю і на безкоштовне використання Організатором їхніх персональних даних (копія паспорта, ідентифікаційного коду), прізвищ, імен, інших особистих даних, фотографій та зображень у друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, а також розміщення в мережі Інтернет.

 

 1. Подарунки Конкурсу:

3.1: Місце на яхті в подорожі від компанії ТОВ «ББ Яхтинг» погоджуються з переможцем під обрану країну та круїз, по згоді сторін за напрямками: Греція, Хорватія, Италія.

В вартість враховано:

 • оренда місця на яхті з людини (одне місце в двомісній каюті);
 • послуги капітана і гіда;
 • постільна білизна;
 • перша і остання ніч в марині;

У вартість не включено:

 • авіа переліт
 • оформлення віз (при необхідності)
 • депозит
 • мед. страховка спортивного класу
 • командні витрати (харчування, підвісний мотор, вхід в марини, прибирання після круїзу, паливо, місцеві податки, рушники)
 • індивідуальні витрати під час круїзу (сувеніри, вхід в національні парки і заповідники)

Всі додаткові витрати актуалізуються під країну і круїз, обов'язково уточнюються у ББ Яхтинг.

3.2: В рамках навчання в школі яхтингу від компанії ТОВ «ББ Яхтинг» учасники акції отримують можливість відвідування теоретичного курсу яхтингу Богдана Бродовського. В теоретичний курс входить:

 • 8 лекцій
 • заняття по роботі з картою
 • факультативна лекція про припливи і відпливи

Лекції можуть проходити очно - в офісі компанії ТОВ «ББ Яхтинг», або ж он-лайн (через комп'ютер). Дати і умови навчання попередньо узгоджуються с Організатором акції та залежать від існуючих графіків навчання.

Учасники конкурсу отримують  подарунки за адресами організаторів, за попереднім узгодженням дня і місця нагородження Учасників Акції.

Подарунок Конкурсу не підлягає обміну на грошовий еквівалент.

Переможці акції можуть отримати подарунки з 28 серпня 2017 року по 15 січня 2019 року, з моменту оголошення його переможцем в ефірі Авторадіо.

Учасники Акції не можуть передавати право на отримання Подарунку іншим особам.

 

Розіграші відбудуться о 10:13:

31 липня 2017 року

1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31 серпня 2017 року,

1, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29 вересня 2017 року.

2 жовтня 2017 року

 

 1. Переможці Конкурсу:

Імена переможців оголошуються ведучим в ефірі радіостанції «Авторадіо» під час виходу Конкурсу в ефір.  Рішення про переможців Конкурсу є остаточним і оскарженню не підлягає.

 1. Інші умови Конкурсу:

Організатори не несуть відповідальності у випадку, коли через технічні проблеми зв'язок з Учасником переривається під час прямого ефіру.

Організатор має право відмовити у наданні Подарунку Учаснику, який надав неправдиві відомості про себе, не надав необхідних даних про себе та/або документів, не надав необхідні документи вчасно, або раніше вже брав участь в Акції.

Беручи участь в Конкурсі, всі Учасники погоджуються з даними умовами та зобов'язуються їх виконувати, а також погоджуються на підписання всіх необхідних документів для документального засвідчення процедури отримання Подарунків. Додзвонившись у прямий ефір, Учасник підтверджує, що ознайомився та повністю згоден з усіма умовами Конкурсу, а також з загальними правилами участі у конкурсах розміщених на офіційному Інтернет сайті радіостанції «Авторадио» за адресою

http://avtoradio.ua/, та на сайті ББ Яхтинг  https://bbyachting.com.ua/

Організатори зберігають за собою право на зміну цих правил протягом всього строку проведення Акції.

Для уточнення будь-якого з пунктів цих Правил Учасник може звернутися за телефоном  Організаторів (044) 377 55 98.

icon_home_page

Комментарии закрыты.

>