Яхтинг в Італії. Популярні місця для яхтингу в Італії

BBYachting
BBYachting

Яхтинг в Італії. Популярні місця для яхтингу в Італії

Одним із основних напрямків та найулюбленішим місцем відпочинку мандрівників компанії ББ Яхтинг є Італія – країна пристрасті та романтики, історії та культури, яка має різноманітну красу природи.

Ця країна може запропонувати все, що вам заманеться. Прекрасні пейзажі,  багаті історією та культурою вулиці і будинки, смачна їжа та яскрава місцевість. Не дивно, що вона залишається одним з найкращих місць відпочинку в світі.

Італія – як соціальна, так і романтична, тому, чи плануєте ви плавати з групою друзів або з членами родини, чи з вашим партнером, це завжди може влаштувати наша компанія BBYachting!

Яхтинг в Італії разом з ББ Яхтинг

А чи знаєте ви, що берегова лінія Аппінського півострова (5000 миль) омивається аж 5 морями: Адріатичним, Іонічним, Середземним, Тірренським і Лігурійським? Враховуючи цей факт та місцеві давні традиції мореплавання, мало хто може уявити наскільки широкі тут можливості для яхтингу.

Яхтинг в Італії разом з ББ Яхтинг

Разом з нашою компанією ББ Яхтинг ви можете відвідати основні регіони, де розвинений яхтинг в Італії:

  • Лігурійська Рив’єра – від границі з Францією до Тоскани;
  • Тосканський архіпелаг (острови Ельба, Піаноза, Монте-Крісто, Джианутрі та інші);
  • Неаполь і оточуюче його красиве скелясте побережжя + близькі о-ви Капрі, Іскія, Амальфі;
  • Сицилія + Ліпарські (Еолійські) острови та острови Егади + Сардінія;
  • Венеція – цікаве, з точки зору яхтингу, місто на адріатичному узбережжі.

Яхтинг в Італії разом з ББ Яхтинг

У цих районах багато комфортабельних марин, стоянка в яких коштує трохи вище, ніж у середньому по Середземному морю (виняток становить Коста-Смеральда – північно-західне узбережжя Сардинії, де стоянка дуже дорога). Необхідно відзначити, що багато італійських марин орієнтовані, в основному, на постійних клієнтів. І гостьові яхти розмістять тільки в другій черзі, якщо є вільні місця. Тому важливо вміти домовитись про стоянку заздалегідь або зробити це через компанию-партнера, наприклад ББ Яхтинг.

Приливи по всьому узбережжю Італії дуже малі, а узбережжя завжди впивається вогнем, так що з навігацією не буде проблем навіть до ночі. Активний яхтовий сезон в Італії продовжується з червня по вересень. Неофіційна “парусна столиця” країни – Генуя, де проводяться річні яхт-шоу і часто стартують міжнародні регати.

Рекомендуємо вам відвідати Лігурійське узбережжя – це чарівне поєднання історії, панорамних краєвидів, яскравих кольорових будинків та незайманих пляжів. Саме в цій частині Італії знаходяться самі найкращі пляжі країни. Тут є щось для всіх: мальовничі прогулянки вздовж Чінкве Терре, музика та святковий настрій в Санремо, відкриті повітряні ринки в Вентімілья, парки в Портофіно та десятки приємних міських набережних вздовж миль ясної блакитної води.

Якщо ви хочете засмагати або прогулятись під палким сонцем на пляжі, тоді краще відвідувати Рив’єру влітку. Майже кожне поселення вздовж узбережжя від Генуї до Сан-Ремо є своєрідним курортом. Пляжі в Рив’єра-ді-Поненте підходять як і для сімей з дітьми або підлітками так і для молоді. Все узбережжя – піщане, зі спуском вниз.

Яхтинг в Італії разом з ББ Яхтинг

Цікавим місцем для відвідування ми вважаємо місто Алассіо. Це місто у провінції Савона, розташоване на західному узбережжі Лігурії, північної Італії, приблизно за 80 кілометрів від французького кордону. Також, він  відомий своїми природними та мальовничими краєвидами. Центр міста перетинається пішохідною бруківкою, відомої під назвою Буделло.

У місті є піщані пляжі, синє море і безліч барів та ресторанів на березі моря. В Алассіо також є пірс, відомий як “Моло ді Алассіо” або “Понтіє Бестозо”, звідки відкривається вид на місто.

Алассіо розташоване на узбережжі Рив’єра ді Поненті, і має невеликий туристичний порт під назвою “Лука Феррарі”. Взимку місто  відоме, як курортний комплекс, а влітку як місце купання.

Також Портофіно – це італійське рибальське селище та курорт, відоме своєю мальовничою гаванню та історичною асоціацією зі знаменитими та мистецькими гостями. Місто скупчено навколо своєї невеликої гавані, і відоме  колоритним пофарбованим будинкам, по лінії берегу. Тут любить святкувати свої дні народження Мадонна, відпочивали Хемінгуей і Гі Де Мопассан.

 

Яхтинг в Італії разом з ББ Яхтинг

Тепер до Ріомаджоре. Є багато причин любити це селище. По-перше, пейзажі просто приголомшливі.

По-друге, коли настають сутінки, то селище стає більш чарівним та таємничим . Ви можете насолоджуватися його прохолодними морськими скелями з  місць для рибалок або з висоти на терасі коктейль-бару.

По-третє, вода Ріомаджоре є «блакитним блюзом». Селище знаходиться прямо в Генуйській затоці, де вода прозора і безтурботна.

Коли ніч падає, Ріомаджоре тільки гарнішає. Навіть погана погода не може зруйнувати його славу. Ріомаджоре та інші селища Чінк-Террі були пошкоджені від сильних опадів у 2011 році.

Деякі інші міста зазнали більших паводків, але Ріомаджоре знаходиться на висоті, це дозволило уникнути великої шкоди. Воно відроджується і процвітає і по сьогоднішній день.

А ось цікавий факт, яким би ми хотіли поділитись:

  • В Тосканському архіпелагу є аж сім чудових островів, які його складають: Гігліо, Капрая, Монтеріско, Піаноза, Джаннутри, Горгона та острів Ельба.

З компанією ББ Яхтинг ви маєте чудову можливість відвідати усі сім островів. Острови Тосканського архіпелагу мають природну, добре збережену флору та фауну, з водою настільки кришталевою, що ви можете спостерігати все, що є під водою. Вони, насправді, настільки красиві, що місцеві жителі називають їх подарунком від богів. Легенда свідчить, що коли з моря вийшла прекрасна Венера, вона розбила намисто і сім перлів, упавши в морські глибини утворили тосканські острови.

 Ельба

Найбільший з тосканських островів – Ельба, відомий як острів Посланника Наполеона після Договору Фонтенбло. А сьогодні він популярний серед італійців, бо тут є чудові панорами, пляжі та погода.

Віправляючись з нами до цього острову ви зможете відвідати таємний чорний пляж! Але не хвилюйтеся, тут також велика кількістю піщаних пляжів. Рибний острів має понад 70 пляжів, чудові пішохідні стежки та численні бухти. Буде правильно назвати Ельбу- раєм на землі.

Гигліо

Назва тосканського острова Джиллі є свідченням її довгої історії. Хоча “Giglio” означає лілію по-італійськи, це ім’я походить від Aegilium, латинського перекладу з грецького слова “маленька коза”

Другий за величиною острів. Тут можна зайнятись дайвінгом або просто оглянути ресторани та бари, які знаходяться на березі  моря!

Найкращі пляжі на острові Гігліо знаходяться в Кампесе, на заході острова, де ви зможете побачити башту 18 століття, побудовану Козімо Медічі, головою знаменитої правлячої родини Флоренції. Також, ми вас познайомимо із замком Гіліо або відвідаємо бухту поблизу Punta Capel Rosso.

Капріа

Берегова лінія і ландшафт Капріа – це драматичні великі скелі, відокремлені пляжами та незайманою місцевістю, що ідеально підходить для піших прогулянок або їзді на велосипеді. На півдні, ви навіть, можете знайти сліди стародавнього,  вимерлого вулкана.

Кришталево чиста вода, що оточує Капріа робить його дуже популярним для любителів занурення з підводною трубкою або аквалангістів, які хочуть побачити багате морське життя або вивчати підводні археологічні пам’ятки.

Монтекрісто

Цей острів майже неможливо відвідати, тому мандрівники можуть побачити велику скелю з найближчих островів Піаноза або Гілліо.

Монтекрісто – це самий незайманий і віддалений острів від тосканських островів. Він був домом для спільноти ченців аж до шістнадцятого століття, де вони десятиліттями жили в майже повній самотності. У 1971 році Монтекрісто став природним заповідником і тепер закритий для човнів та туристів без спеціального дозволу. Це зроблено для того, щоб захистити  крихку екосистему острова.

Піаноза

Для того, щоб побачити усі красоти цього острову ми рекомендуємо прогулянку на велосипеді або пішохідну екскурсію.

Піаноза – найнижчий острів Тосканського архіпелагу, що піднімається на 29 метрів над рівнем моря. Фактично, це крайня площина острова.

Острів закритий для вільного доступу туристів. Тому щоб потрапити на нього потрібен спеціальний дозвіл, який доволі легко отримати.

Щоденно на острові дозволяється знаходитись і засмагати на тутешньому пляжі  Кала-Джованни лише 250 людям. Ізоляція острова необхідна для збереження місцевої флори та фауни.

Горгона

Крихітна Горгона – найпівнічніший острів і лише точка на карті в Лігурійському морі. Значною мірою нежитлова обстановка та знаходження в’язниці на острові означає, що його можна відвідати лише з супроводом та серією контролю, щонайменше за п’ятнадцять днів до поїздки. Це значною мірою  заборонений острів.

Так навіщо ж відвідувати тюремний острів? Оскільки чисельність населення налічує всього 300 чоловік, острів є природним раєм. Там є міцна берегова лінія та вражаючі бухти. Плаваєте в чистій незайманій воді та насолоджуєтесь приватними пляжами. Під час подорожі з ББ Яхтинг ви прогуляєтесь по острові, зможете влаштувати пікнік та поплавати в кришталево чистих водах.

Джаннутри

Острів має пів-місячну форму. Трохи більше, ніж Горгона, Джаннутри – найпівденніший тосканський острів. Джаннутри – це переважно скелястий острів з коротким простяганням піщаного пляжу на півночі.

Сторінки: 1 2
BBYachting