Яхтинг на Балеарських островах: в пошуках чорних перлин та динозаврів

BBYachting
Балеарські острови це найпопулярніші місця в Середземномор'ї. Найвідоміші з них: Майорка, Менорка, Ібіса і Ферментера. Є домівкою для багатьох видів морських птахів, а його води рясніють дельфінами, китами та іншими морськими мешканцями. Коли сонце сідає, Ібіса стає світовою столицею різнобарвних вогнів та пляжних танців. На Балеарських островах також є безліч виноробних підприємств. Вино на цих островах виробляється ще з римських часів.
BBYachting
BBYachting
15.06. - 22.06.2024
BBYachting
Па́льма
BBYachting
37 400 грн

Яхтинг на Балеарських островах

BBYachting
Балеарські острови це найпопулярніші місця в Середземномор'ї. Їх довга історія тягнеться назад до древніх цивілізацій Греції і Фінікії. А сліди людського житла говорять про існування населення майже 800 років назад. Архіпелаг має чимало невеликих островів. В тому числі і  Кабрера, котрі чекають на вивчення та дослідження.

Тільки на чотирьох великих островах, налічують більш ніж 360 золотих пляжів. В околицях є кілька таємничих печер, знамениті «Драконові печери» на Майорці з їх підземним озером та парк Dinosaurland. Морський-наземний національний парк Кабрера - є домівкою для багатьох видів морських птахів, а його води рясніють дельфінами, китами та іншими морськими мешканцями. Коли сонце сідає, Ібіса стає світовою столицею різнобарвних вогнів, та пляжних танців. На Балеарських островах є безліч виноробних підприємств. Вино на цих островах виробляється ще з римських часів.
Яхтинг на Балеарських островах - це чудова можливість відвідати острови, насолодитися чудовими краєвидами, пірнути в нічне життя та кришталеве чисте море...
BBYachting
BBYachting
BBYachting
BBYachting

Програма круїзу

Балеарські острови

*Маршрут може змінюватись в залежності від погодних умов та побажань екіпажу. Перехід на Ібісу і Es Pujols приймає рішення шкіпер, в залежності від рівня підготовки команди.
BBYachting В пошуках чорних перлин та динозаврів BBYachting
BBYachting
Пальма
Андрач
Порт де Сол'е
Порт-де-Польенса
Порто Крісто
Кала Фігуера
Торрент де Кала Пі
Пальма
BBYachting

Цікаві місця

Кафедральний собор з королівським садом

Пальма – це  невелике, але миле містечко з вузькими вуличками і великою кількістю красивих чистих пляжів. Архітектура міста містить в собі самі різні стилі.
Місцеві визначні пам'ятки розташовані в центральній частині міста, на головній площі. Візитною карткою міста вважається старовинний Кафедральний собор з приголомшливим королівським садом, будівництво якого почалося в далекому 1229 році а внутрішньою обробкою собору займався сам Гауді.

Також місто славиться величезною мариною, в якій можна побачити яхти з усього міста, з самими різноманітними розмірами.

Андрач - найкрасивіша гавань узбережжя

Андрач вважається одним з найкрасивіших гаваней на усьому узбережжі Середземного моря. Тут можна перекусити і помилуватися свіжовиловленою рибою. Порт має власний рибальський флот, який ефектно поєднується з дорогими білосніжними яхтами мандрівників. До речі саме Андрач вважається улюбленим місцем відпочинку іспанської королівської родини.

Чорни перли Порт де Сол'е

Порт де Сол'е - це невелике містечко, за своєю формою нагадує підкову. У ньому ідеально поєднується вид на море і гори. У місті розташована величезна кількість різноманітних готелів, ресторанів і сувенірних крамниць, де можна придбати чорни перли.

Порт-де-Польенса - мальовнича бухта

Мила мальовнича бухта, розташована в декількох кілометрах від старого міста. Тут дуже гарні піщані пляжі, які припали до смаку великій кількості талановитих людей. Знаменита Агата Крісті написала тут свій детектив про Полленса. Крім пляжів пам'яткою Порта-де-Польенса є історичний замок, який знаходиться на горі Finca Boquer.

Драконові печери та Dinosaurland

Порто Крісто – це рибальське містечко, яке раніше було найпопулярнішим курортом східного узбережжя. Головною визначною пам'яткою міста є сталактитові Драконові печери і найбільше в світі підводне озеро Мартел.
Обов'язково прогуляйся серед 100 натуральних динозаврів у тематичному парку Dinosaurland.

Тиха бухта Кала Фігуера

Це маленьке рибальське село, що налічує з 577 місцевих жителів. Незважаючи на свої неймовірно красиві пейзажі воно не популярне серед туристів, так як тут практично немає пляжів, величезні навислі скелі спускаються прямо в море. У бухті можна зупиниться на якорі, вода тут завжди тиха так як Кала Фігуера найвужча і захищена від вітру бухта. На південній стороні гавані можно побачити одні з наймальовничіших традиційних будинків Майорки.

Торрент де Кала - кришталева вода

Торрент де Кала Пі являє собою вузьку затоку зі скелями, в глибині розташований невеликий піщаний пляж з кришталево чистою водою.
BBYachting
15.06. - 22.06.2024
BBYachting
Па́льма
BBYachting
Odyssey 410
BBYachting
6+2
BBYachting
37 400 грн
Хочеш відправитися в круїз?
BBYachting
Відправляй свій запит і ми з радістю все підготуємо
Стандартна форма_укр

BBYachting

Приєднуйся до наших подорожей на яхті

BBYachting