Курс виживання на морі

Курс виживання на морі (Sea Survival) буде корисний тим, хто відпочиває на вітрильних, моторних яхтах, круїзних лайнерах, бере участь в гонках або ходить в трансатлантичні переходи на малих або великих суднах. Так само компанія ББ Яхтинг може запропонувати вам пройти курс навчання яхтингу і отримати міжнародні права на керування яхтою.

Мета курсу Sea Survival виживання на морі: забезпечити необхідними навичками і знаннями, які збільшують шанси на виживання у воді або рятувальних плотах; ознайомити з новітнім персональним обладнанням і обладнанням для безпеки судна і його найбільш ефективним використанням; обговорити стратегії запобігання і подолання інцидентів надзвичайних ситуацій на морі.

Подорожі на яхті - один з найбезпечніших спортивних заходів для дозвілля, і 99% тих, хто ходить в море, ніколи не будуть використовувати свій рятувальний пліт. Однак, якщо ви є частиною невдалого 1%, ваші шанси на виживання будуть значно збільшені, якщо ви зрозумієте, як діяти в надзвичайних ситуаціях, використовувати рятувальне обладнання, як допомогти собі та іншим.

Добре доведено, що в разі надзвичайної ситуації в море люди, які пройшли навчання, виживуть з більшою ймовірністю.

Теми курсу виживання на морі:

  • рятувальні майданчики та обладнання, яке вони містять
  • методи виживання
  • дизайн в'язниць
  • медичні аспекти виживання моря
  • пошукові та рятувальні методи

Курс складається з двох частин: теорія і практика. Триває 2 дні.

  1. Теоретична частина: надання першої допомоги і медичні аспекти виживання в море. Ви навчитеся надавати першу допомогу, робити штучне дихання, робити перев'язки, викликати допомогу, дізнаєтеся як проводяться рятувальні операції та ін. Тривалість 3 години, в офісі.
  2. Практична частина проходить в басейні. Ви відчуйте проблеми входження в рятувальний пліт без допомоги і за допомогою інших, в реальних умовах і в рятувальному жилеті. Дізнаєтеся, як працює рятувальних жилет Spinlock, піротехніка і ін. Тривалість - 2 години, в басейні.

Курс виживання на морікурс виживання на водіКурс виживання у морікурс виживання

Курс веде Богдан Бродовскі та ліцензований інструктор ISSA. Навчання проходить англійською, українською та російською мовами.

Всі випускники курсу отримають міжнародний сертифікат ISSA Sea Survival.

Група - 10 осіб.

Вартість дводенного курсу - 320 євро з людини.

Телефонуйте нам: (050) 500-57-77; (067) 547-18-88; або надсилайте запит на пошту bbyachting@gmail.com.

Ми раді відповісти на будь-яке питання!

>