Курс радіозв’язку SRC/VHF DSC ISSA

Курс радиосвязи SRC DSC

Для чого Вам потрібен сертифікат радіооператора?

Безпека понад усе!

Згідно з чинною зараз - Глобальною морською системою зв'язку при сигналі лиха і для забезпечення безпеки (ГМЗЛБ - SOLAS), "... кожне судно, яке виходить в море обов'язково повинно бути забезпечено декількома системами для забезпечення безпеки і зв'язком в будь-якій точці світу з береговими станціями.

Конвенцією SOLAS затверджено: На будь-якому транспорті, який виходить в море, мінімум одна людина повинна бути навчена, як поводитися з системами безпеки на судні, в яких випадках їх правильно застосовувати, і мати сертифікат радіооператора. Це може бути як шкіпер так і будь-який інший член екіпажу судна!

Курс відбудеться у Києві - червень/липень 2022

 

 

Це необхідно, в першу чергу, для забезпечення вашої безпеки! Помилка може дорого коштувати.

Деякі країни тимчасово скасували вимогу пред'явити сертифікат радіооператора SRC/VHF для своїх територіальних вод. Але з кожним роком кількість таких країн скорочується. А в деяких країнах цей документ є найважливішим і необхідним, щоб взяти судно в чартер. Наприклад, у Великій Британії, у вас запитають навіть не права шкіпера, а саме сертифікат радіооператора VHF SRC.

Пісня закінчення курсу і складання іспиту, кожен учень отримує сертифікат радіооператора VHF/SRC від міжнародної громадської організації ISSA.

Сертифікат радіооператора SRC/VHF є таким же важливим документом, як і ліцензія шкіпера! І якщо ви маєте намір самостійно брати яхту в чартер, то ліцензія радіооператора - незамінна для вашого пакета документів.

Курси яхтових радіооператорів

Навчання проводиться спільно з акредитованою школою ISSA.

Курс VHF/SRC DSC ISSA - це 4 години навчання в офісі (Київ). Курс складається з поглибленої теоретичної частини, практичних занять із симуляторами і складання іспиту.

issa-newlogo

 

Програма курсу:

  • VHF
  • VHF-DSC
  • Ручна VHF
  • Ручна VHF-DSC
  • NavteX
  • EPIRB
  • SART
  • GPS
  • AIS

 

 

 

Курс радіозв'язку SRC/VHF DSC - це прекрасна можливість отримати офіційний сертифікат, який високо цінується у всьому світі.

VHF

Вартість навчання + сертифікат SRC/VHF ISSA - 110 євро.

У вартість входить теоретична лекція, консультації з інструктором, робота з симуляторами (раціями), здача іспиту, отримання ліцензії радіооператора і пересилання сертифікату SRC/VHF.

>