Курс радіозв’язку SRC- VHF DSC

Для чого Вам потрібен сертифікат радіооператора?

Безпека понад усе!

радиосвязьЗгідно з діючою зараз - Глобальною морською системою зв'язку при біді і для забезпечення безпеки (ГМЗЛБ - SOLAS), "... Кожне судно, яке виходить в море обов'язково повинно бути забезпечене декількома системами для забезпечення безпеки та зв'язку в будь-якій точці світу з береговими станціями.

Конвенцією Солас затверджено: На будь-якому транспорті, який виходить в море, мінімум одна людина повинна бути навчена, як поводитися з системами безпеки на судні, в яких випадках їх правильно застосовувати, і мати сертифікат радіооператора. Це може бути як шкіпер так і будь-який інший член екіпажу судна!

Вартість навчання + сертификат SRC- VHF DSC – 270 євро.

Екзамен у Києві - 2 листопада.

 

Це необхідно, в першу чергу, для забезпечення безпеки! Помилка може дорого коштувати.

Деякі країни тимчасово скасували вимогу даного сертифікату для своїх територіальних вод. Але з кожним роком кількість таких країн скорочується. А в деяких країнах даний документ є найважливішим і необхідним, щоб взяти судно в чартер. Так, у Великій Британії, у вас запитають навіть не права шкіпера, а саме сертифікат радіооператора VHF DSC.

По закінченню курсу і складання іспиту, кожен учасник отримує сертифікат радіооператора Royal Yacht Association (RYA) – (Королівська яхтова асоціація Великобританії).

Сертифікат SRC-VHF DSC є таким же важливим документом, як і ліцензія шкіпера! І якщо ви маєте намір самостійно брати яхту в чартер, то ліцензія оператора VHF DSC - незамінна для вашого пакета документів.

Курси яхтових радіооператорів

Навчання проводиться спільно з акредитованої школою RYA.

Онлайн-курси - це новий крок в напрямку яхтового навчання. І англійська школа RYA розробила спеціальний дистанційний курс радіооператора SRC- VHF DSC з іспитом, який школа ББ Яхтинг проводить в Києві.

Курс радіозв'язку SRC-VHF DSC  - це прекрасна можливість отримати офіційний британський сертифікат, який високо цінується у всьому світі.

Онлайн курс VHF DSC  - це приблизно 8 годин навчання, яке ви проходите по електронній програмі. Курс можна пройти за кілька днів, а можна приділити більше часу детальному вивченню - ви самі контролюєте свій час!

Processed with VSCO with c1 preset

Програма курсу:

  • VHF
  • VHF-DSC
  • Ручна VHF
  • Ручна VHF-DSC
  • NavteX
  • EPIRB
  • SART
  • RADAR
  • GPS
  • AIS

 

Вартість навчання + cертифікат SRC- VHF DSC - 270 євро.

У вартість входить доступ до онлайн курсу, підручник RYA, консультації з інструктором, робота з симуляторами (раціями), іспит в Києві, отримання ліцензії радіооператора і пересилання сертифікату SRC- VHF DSC.

>