Теоретичний курс

photo_2021-12-01_17-36-23
В школі ББ Яхтинг Богдана Бродовскі, Ви зможете навчитися керувати яхтою, отримати безстрокові міжнародні права від ISSA.

Перший крок до отримання прав на керування яхтою - це проходження теоретичного курсу.

Старт навчання:

 • Офлайн-курс - 04.07.2022
 • Онлайн-курс - 04.07.2022

Не можете відвідувати заняття в Києві?
Ми пропонуємо дистанційне навчання у вигляді вебінарів.

=Вартість теоретичного курсу: 250 євро. У вартість входить теоретичний курс, навчальний підручник «Шкіпер» Богдана Бродовскі та необмежений доступ до повторного проходження курсу.

 

Теоретичний курс школи шкіперів

Заняття проходять цілий рік. Курс складається з 10 занять, які проходять в нашому офісі три рази в тиждень, в будні дні з 19.00-21.00.

яхтинг теоретический курс

Триває стандартний режим теоретичного навчання.
Шкіпер нашої школи. Богдан Бродовскі, провідний інструктор нашої школи, шкіпер з 30 річним досвідом ходіння під вітрилами, проводить навчання за авторською програмою. Автор книги з яхтингу «ШКІПЕР» - посібник, аналогів якому немає в Україні.

Теми, що розглядаТеоретический курс обучения яхтингуються:

 • Погода: атмосферний тиск, правило Коріоліса, циклон і антициклон, холодний та теплий фронти; шкали Бофорта і Петерсона; спостереження за хмарами; джерела прогнозу погоди; місцеві аномалії; нічний і денний бриз; світові вітри та світові вітряні пояса; туман; дії під час погіршення погодних умов.
 • Радіозв'язок і елементи GMDSS: зв'язок симплекс-дуплекс; конвенція SOLAS; Call sign; MMSI; виклик допомоги Mayday, Pan-Pan, Securite, загальний зв'язок; канали VHF; система GMDSS; радар; ехолот; GPS; EPIRB; SART; A.I.S.
 • Міжнародні правила попередження зіткнення суден, МППСС:  пріоритет; знаки; знаки на мостах; рух по річках; Traffic Separation Scheme, TSS.
 • Безпека на яхті: засоби безпеки на яхті; пожежа, превентивні заходи, трикутник пожежі, вогнегасники, протипожежна ковдра; рятувальні жилети; людина за бортом, МОВ, превентивні заходи; засоби та способи виклики допомоги; піротехніка; рятувальний пліт; рятувальна операція вертольотом.
 • Маяки: система IALA; латеральні знаки; кардинальні знаки; створні знаки; маяки, секторні маяки, кольори та характеристики вогнів, TSS.
 • Базові маневри, швартування, якірна стоянка: типи дна; типи якорів; вибір якірної стоянки; маневри при гострому та повному курсах, через штаг, через корму; галсованіе; до буйку; буксирування; шлюзи; рух вперед і назад; мурінг; лонгсайд.
 • Стабільність яхти, теорія вітрила, Pivot Point.
 • Навігаційні вогні та сигнали: навігаційні вогні в денний та нічний час; звукові сигнали; дії в разі обмеженої видимості; інші способи виклику допомоги.
 • Припливи та відливи (факультативно): термінологія припливів / відливів; нуль карти; час UTC / GMT; крива припливів; методи розрахунку для головних і другорядних портів.
 • Індивідуальні заняття 1-2 чол .: навігація, робота з картою, нанесення позицій на карту.

Заняття проходять у нас в офісі, вул. Богдана Хмельницького, 94.

Філософія нашої школи - не тільки якісне навчання управлінню вітрильною яхтою, а й об'єднання однодумців і подальший супровід наших курсантів, для подальших самостійних кроків у яхтингу. Ми хочемо зробити яхтинг доступний кожному.

Пройдіть теоретичне навчання управлінню яхтою і вирушайте в свою першу подорож на яхті з ББ Яхтинг!

Телефонуйте нам: (050) 500-57-77; (067)  547 18 88 або надсилайте запит на пошту bbyachting@gmail.com.

Ми раді відповісти на будь-яке питання!

Zapisz

Zapisz

>