Карнавал на Канарських островах на яхті!

ЯСКРАВИЙ КАРНАВАЛ

 • Період: 26.02. - 05.03. 2022
 • Старт: Гран Канарія (Лас Пальмас)
 • Яхта: Sun Odyssey 519 (2018), кают: 5, місць: 10.
 • Ціна: 750 євро/люд.

Карнавал на Тенеріфе - це найбільший та популярний захід на острові, який проводиться вже з XVIII століття. Учасники карнавалу надягають різнобарвні костюми і маски, танцюють і святкують на вулицях і просто насолоджуються життям. Програма карнавалу захоплююча і різноманітна, і кожна людина, незважаючи на вік або стать, знайде щось для себе.

Яхтинг для початківців. Канарські острови 2018

* Маршрут може змінюватися в залежності від погодних умов і побажань екіпажу

Маршрут

Острів Ла Гомера туристи цінують передусім за його первозданну природу. Ландшафти вражають зеленню крутих схилів, які посічені паралельними звивистими лініями терас. Такий рельєф Гомери завжди утруднював сполучення між селищами. Досі багато районів острова зберегли свою невинність. Найбільше вражає несподівано густа рослинність на центральному плоскогір'ї, де у вічному тумані стоїть тисячолітній лавровий ліс.

 

Гран-Канарія - Воістину райський острів Гран-Канарія розташований в Атлантичному океані, приблизно в 210 км від узбережжя Африки. Це третій за величиною з Канарських островів, що сусідить з Фуертевентура і Тенеріфе Столиця острова - місто Лас-Пальмас, який знаходиться на півночі. Гран-Канарія - прекрасний маршрут протягом усього року, вас чекає багата культура, піщані пляжі і сонячний клімат. Так що коли б ви не побажали приїхати у відпустку на цей острів, вас чекатимуть всі принади Гран-Канарії!

Гран-Канария

Важко уявити собі більш привабливі пляжі, ніж на острові Фуертевентура, з блискучим чистим піском у бірюзового моря. Всього їх тут 152, і вони складають більше однієї п'ятої частини всієї території. Не дарма Фуертевентура називають райським островом.

Фуєртевентура

Своєю назвою і первісною популярністю Фуертевентура зобов'язана нормандському мореплавцю Жану де Бетанкур. Як свідчать описи, після завоювання цього острова в 1405 році він вигукнув: «Que forte aventura!», Що означало «Яка велика пригода!». Почуття, виражені цією фразою, відчувають  приїжджаючи сюди відпочивати туристи.

Лансароте - острів лави і вулканів, найближчий до Африці з усіх Канарських островів. Назва острів отримав по імені генуезького мореплавця Ланселотто Малосейо, який вперше з'явився тут в 1312 році. На острові знаходиться близько трьохсот вулканів. Візитною карткою Лансароте є вулканічні пейзажі, більше ніж 300 кратерів чорного, рожевого і пурпурного кольору, а також характерні поля та виноградники з дивними кільцевими фігурами. Родючий шар грунту на острові знаходиться під товстим шаром попелу, тому жителі острова висаджують виноградники та інші рослини, в глибокі ями, обрамляючи їх кільцями з осколків застиглої лави.

Лансароте1

Вартість: 750 євро / люд.

У вартість включено:

 • оренда місця на яхті
 • послуги російськомовного шкіпера
 • перша і остання ніч в порту

Додатково оплачується:

 • Дорога до марини. Організовується самостійно.
 • Командні витрати – близько 300 євро (харчування, стоянки у маринах, паливо, газ, підвісний мотор, постільна білизна, туристичний податок).
 • Страхування депозиту на яхту - 180 євро/команди (частина, яка не повертається) + 440 євро/команди(повертається після круїзу, якщо яхта приходить без ушкоджень). Обов'язково застраховуємо депозит на яхту перед круїзом, щоб уникнути втрат за можливі поломки.
 • Страхування спортивного типу - від 300 грн/люд. в тиждень.

Під час даного круїзу можливо пройти практичне навчання з яхтингу за програмою ISSA Inshore skipper. Учні додатково сплачують:

 • Практичне навчання з інструктором під час круїзу – 250 євро.
 • Після круїзу - видача та оформлення ліцензії ISSA Inshore skipper - 250 євро/люд.

канары1

Про карнавал.

Прегон (Pregon) - це відкриття карнавалу, де ведучий програми стисло знайомить гостей з майбутніми подіями.

 Мургас & компарсас (Murgas & Comparsas) - місцеві музичні групи виконують розважальні пісні. Якщо в репертуарі Мургас можна почути в основному пісні з гумористичними жестами і рухами, то компарсас це танці і ефектні костюми.

Вибір королеви карнавалу (Gala Reina) - головна увага приділяється костюмам, а вони просто чудові: у сукнях кілька метрів у висоту і кілька метрів завширшки пройтися дуже важко (або навіть неможливо!). Ціла команда дизайнерів та швачок витрачає більшу частину року на створення цих екстравагантних костюмів. Кожна учасниця виходить на сцену і, повільно крокуючи, демонструє свій костюм, дозволяючи глядачам на нього помилуватися.

Трансвестити (Drag Queen) - це найбільш популярний конкурс, в якому беруть участь тільки чоловіки. Їх костюми менш громіздкі і більш скромні, ніж у дівчат з конкурсу королеви карнавалу. Учасники знаходяться на сцені довше і головна увага приділяється виконанню.

Могольон (Mogollones) - безкоштовні відкриті свята. Оскільки учасників карнавалу дуже багато і кількість квитків обмежена, то проводяться і кілька безкоштовних свят на відкритому повітрі. Грає латиноамериканська і сальса музика, проводяться концерти.

Кавалькада (Cabalgata, Gran Coso Apoteosis del Carnaval) - великий парад, який проводитися після Gala Reina і Drag Queen. Глядачі збираються на вулицях і переможці конкурсів проходять вулицями міста в шикарних карнавальних костюмах. Багато глядачів також одягнені в карнавальні костюми і атмосфера свята відчувається всюди. Такий же захід проводиться і для дітей.

«Похорон сардини» (Entierro de la Sardina) - остання подія карнавалу, атмосфера якого трохи сумна, оскільки символізує кінець карнавалу. За традицією величезне опудало сардини проносять по головній вулиці міста до берега, куди її залишають на вічний спокій.

 Ласкаво просимо на борт!

Для отримання більш детальної інформації Ви можете зв’язатися з нами
за телефонами +38 (050) 500 57 77, +38 (067) 238 62 11
або відправити запит. Дякуємо!

Ваш телефон

Ваш e-mail

Повідомлення

captcha

Comments are closed.

>