Яхтинг на Сейшельських островах

  • Дати: 2-9 січня, 9-16 січня 2022 року.
  • Маршрут*: Праслін - Ля Діг - Курізі - Аріде - Кузін - Праслін
  • Вартість: 1200 євро/особа, 2250 євро/каюта.
  • Катамаран: Lagoon 380-400 (2014).
  • Місць: 8  WC: 2

ВАШ ЯСКРАВИЙ НОВИЙ РІК

Рай на землі існує, і ми вам його покажемо!

Про нашу подорож читайте тут

Яхтинг на Сейшельських островах

Масовий туризм поки що залишається недосяжним на цьому маленькому архіпелазі і уряд не має наміру змінювати тенденції і приймати величезну кількість людей щодня. Архіпелаг був відкритий для яхтингу лише 8 років тому. Відстань від Європи є серйозною перешкодою. Тільки кілька компаній мають свої бази на Сейшелах і регулярно здійснюють чартери. "ББ Яхтинг" організовує розважальні круїзи на 10-ти і 15-ти метрових катамаранах і парусних яхтах. На о. Праслін тільки одна компанія має власну марину з кількома плавучими пантонами в бухті Anne bay. На березі розташовані нові будівлі-офіси, магазин, ремонтний магазин, бар і невеликий ресторан, що забезпечує високоякісне обслуговування в додаток до нового флоту, що складається з новеньких вітрильних яхт і катамаранів. З марини дуже легко дістатися до найближчих острівців, починаючи з Aride і закінчуючи Grande Soeur. Відстань між островами ніколи не перевищує 10 миль.

Риболовля
FullSizeRender (24) (1)Як і у всіх тропічних водах, тут на вас чекає унікальна можливість зустріти величезну кількість рибок всіх форм і кольорів. На Сейшельських островах можна зустріти понад 150 видів риб, що є великою радістю для рибалок і дайверів.
У глибоких водах між Сейшельськими островами можна зустріти численні зграї дельфінів, а рибалки-ентузіасти можуть іноді спіймати марліна чи рибу-меч вагою понад 100 кг, навіть акули і барракуди можуть впійматися на вудку. На щастя, ці м'ясоїдні зустрічаються дуже рідко, особливо в мілководних бухтах, де купання відносно безпечне.
У водах Сейшельських островів не було зареєстровано жодного випадку нападу акул . Тим не менш, купатися в темній воді далеко від берега не рекомендується.
Велетенські черепахи
Сейшельські черепахи -- гігантські черепахи (Megalochelys gigantea), дуже рідкісний вид сухопутних черепах. Ендемік острова Альдабра (популяція сягнула приблизно 150 тисяч). Є кілька інтродукованих колоній. Окремі гігантські черепахи доживали в неволі до 150 років. Харчуються карликовою острівною рослинністю. Мешкають на відкритих ділянках з травостоєм, чагарниковими заростями і окремими деревами. Довжина карапакса (частина панцира тварини, суцільного щитка, що прикриває тіло зверху) сягає півтора метра.

IMAG1142 (1)На Сейшелах ходять легенди, що якийсь Адвайта, вивезений в Індію, прожив мало не 250 років. На острові Берд живе найстаріша черепаха Сейшел — Есмеральда, чий вік наближається до 200 років. Її вага (304 кг) зафіксована у Книзі рекордів Гіннеса. Сейшельські черепахи були практично знищені піратами. Тварини користувалися неймовірним попитом серед моряків як джерело їжі, а їх панцирі йшли на гребені.
Пальма коко де мер
Коко-де-мер («морський кокос») -- одне з рідкісних явищ земної природи, яке, мабуть, лише через неуважність істориків давнини не увійшло до списку світових чудес. Для дозрівання горіхів потрібно близько семи років. У «дорослому» стані вони важать до 40 кілограмів. Ось чому, крокуючи по стежці, мимоволі поглядаєш вгору: а чи не зірветься така «бомба» на голову? Цілком можна зрозуміти і нічних сторожів заповідника, які обходять свої володіння не інакше, як в міцній металевій касці. Важко сказати, чи виручить вона, але вдень, стверджують знавці, прогулянка по заповіднику безпечна: дозрівають горіхи і падають на землю тільки вночі.

IMAG0190Батьківщина цього дива природи -- острів Праслін, один з островів Сейшельського архіпелагу. Сам по собі острів невеликий. Його площа лише трохи перевищує 4 тисячі гектарів. Але 16 гектарів Травневої долини з 4 тисячами пальм коко-де-мер зробили острів всесвітньо відомим.
Ще в давні часи, задовго до того, як були відкриті ці забуті Богом острови, двоплідні кокосові горіхи були відомі мешканцям земель, що оточували чашу Індійського океану. До берегів Цейлону, Індії, Мальдівських островів і навіть Малайзії зрідка океанськими хвилями прибивало ці невідомі плоди, походження яких приписувалося божественній волі. Люди вважали, що ці горіхи володіють чудодійною силою і ростуть на якихось «райських кущах» на дні океану. Звідси, зокрема, і пішла їх назва «коко-де-мер», що означає «морський кокос». Цінувалися вони буквально на вагу золота. Легенда свідчить, що колись король Рудольф II Габсбург намагався купити такий горіх у спадкоємців одного голландського адмірала за 4 тисячі золотих флоринів, але безуспішно. Адміралу ж коко-де-мер, дістався в якості викупу, сплаченого йому султаном Бантама за повернення захопленого раніше голландцями міста.
Острів Праслін знаходиться менш ніж в 40 кілометрах від Мае -- головного острова Сейшельського архіпелагу, і дістатися туди з Вікторії, столиці цієї острівної республіки, не дуже вже й складно.
Травнева долина і розташоване в ній царство коко-де-мер на Праслін -- державний заповідник, і його багатства ретельно охороняються. Горіхи коко-де-мер, вірніше їх шкаралупа, піддана відповідній обробці і поліровці, йде на виготовлення сувенірів, які користуються великим попитом серед туристів. Правда, такий сувенір і коштує чимало: 500 рупій, тобто близько 80 доларів.
Дайвінг
Великі острови архіпелагу і морське дно навколо них складаються здебільшого з гранітних порід, дрібні — зазвичай коралові. Звідси — унікальні підводні пейзажі Сейшельського архіпелагу. Видимість під водою зазвичай перевищує 30 метрів, а температура води тримається на позначці +26...+38 °C. Тут налічується понад 900 видів риб, 100 видів раковин і 50 різновидів коралів. Не дивно, що саме на Сейшельських островах проводиться SUBIOS — щорічний фестиваль фільмів, знятих під водою в Індійському океані.

IMAG1057Мінімальні течії, велика кількість риб, різнобарвні корали і ймовірність вище середньої побачити великих мешканців океану, таких як скати, черепахи і білі акули, — все це робить Сейшели першокласним районом для дайвінгу. Кращий час для занурень на більшості островів — періоди з квітня по травень і з вересня по жовтень.

IMAG1061Підводний світ Сейшельських островів налічує більш ніж 900 видів риб, 100 видів раковин і 50 різновидів коралів.
Острів Альдабра — найкраще місце для занурень і мрія всіх дайверів. Однак він занесений в Список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і для того, щоб його відвідати, потрібен спеціальний дозвіл.
Інші популярні «дайверські» райони: Malgache Bank, Recife Island і dragon's Teeth. Багатьом дуже подобаються походи на цілий день з Мае на острів Силует. За цей день можна встигнути зробити кілька занурень і влаштувати прекрасне барбекю на острові. Поряд з островом Ла-Діг знаходиться «Маріанна» — найвідоміше «акуляче місце». На Праслін за день можна зануритися в рідко відвідувані місця Biter Rock, Blanchiseusse і Trompeuse Rocks.
Острів Праслін
Острів Праслін розташований в 36 км від столиці Сейшельських островів Вікторії. Територія 26 кв. км. Цей острів є другим в архіпелазі за своїми розмірами (11 км у довжину та 4 км завширшки). На острові проживає близько 5000 чоловік. До острова Праслін з острова Мае можна дістатися за 15 хвилин на літаку або за 2,5 години – на катері.
Праслін є, мабуть, найкрасивішим з островів Сейшел. Його називають "Райським Садом". Оточений кораловим рифом, острів Праслін – єдине місце на землі, де вцілів гай "морського кокоса". Рельєф острова Праслін (враховуючи, що найвища вершина досягає лише 330 метрів) менше гористий, ніж на острові Мае. Гори тут пологі і плавно спускаються до берегів. Праслін складається зі схожих на граніт утворень, що оточують прекрасні пляжі з кришталево чистою водою. Тут не буває великих хвиль завдяки кораловим рифам, що оточують весь острів. Величні бухти і пляжі чергуються з більш дрібними бухтами, в яких навіть в розпал туристичного сезону виникає відчуття усамітненості.
В цілому острів Праслін є мережею стежок і прекрасних доріг, які чудово підходить для пішохідних прогулянок. Цей острів такий маленький, що потрібно менше години, щоб перетнути його в ширину. Але якщо Ви віддаєте перевагу переміщенню на машині, то орендувати її потрібно заздалегідь, так як число місцевих засобів пересування обмежене, особливо під час високого сезону.
Дві станції з прокату автомобілів знаходяться на острові Праслін в бухті Grand Ance і в бухті Св. Анни. Навпроти аеропорту розташована станція таксі, де є близько двадцяти машин. Замовити їх можна по телефону прямо з аеропорту або з більшості готелів. Вартість поїздок по острову Праслін злегка збільшується до ночі. Можна скористатися автобусом, який курсує з 5.30 до 19.00 години по чотирьом головним дорогам острова. Існує спеціальний рейс по неділях: автобус-човник курсує туди-назад, перетинаючи Valee De Mai. Можна також взяти напрокат велосипед або невеликий кораблик.
Крім багатокілометрових пляжів Праслін знаменитий своєю природою. Щоб краще відчути всю первозданну красу Сейшельських островів, необхідно відвідати національний парк Vallee de Mai, де джунглі виглядають так само, як і тисячу років тому, а більшість видів флори і фауни є унікальними. Сюди легко дістатися будь-яким видом транспорту. Парк працює щодня з 8.00 до 17.30. Вартість вхідного квитка 50SR.
У Національному парку Valee De Mai ("Травнева долина") ростуть більше 7000 унікальних пальм з горіхом "Coco De Mer" (її плоди мають незвичайну форму) і мешкають рідкісні чорні папуги. Також тільки тут, на острові Праслін, живуть ще 2 рідкісні птахи -- блакитний голуб і бал бал.
Острів Праслін "пробуджується" не раніше кінця квітня, коли починаються місцеві свята. Вони супроводжуються виступами оркестрів, звучить музика старих-добрих часів правління французів. А ввечері настає час великого африканського танцю мутії. У вигляді частування пропонується скуштувати запашні банани з бухти Буден у власних листках.

  • FullSizeRender (15)Потім острів Праслін знову стає тихим і спокійним... Це місце, де слово «краса» невід'ємне від слова «безтурботність». Перші поселенці не помилилися, влаштувавшись тут і назвавши спочатку острів Островом Пальм і «Едемським садом». Тому земля щедро дарує свої плоди його нащадкам: казковий плід манго, незвичайний банан і легендарний «Коко де Мер» (морський кокосовий горіх).
    IMAG0177Про нашу подорож читайте тут
  • У вартість включено: оренда катамарана; місцеві податки; транзит -логу; послуги шкіпера; комфорт-пакет.

У вартість не включено: міжнародний авіапереліт - від 800 євро/особа; внутрішній авіапереліт (або квиток на швидкісний катамаран) 60 - 100 євро/особа; корабельна каса - 100-200 євро/особа; страховка спортивного класу – 10 євро; франшиза страховки депозиту -
650 євро (командні витрати, повертаються після круїзу); вхідні квитки в Національні парки та сувеніри (10-25 євро).

Дайвінг, риболовля оплачується окремо. Попереднє замовлення.

Програма туру*

Зйомка на весь екран 15.10.2014 154122День 1: острів Праслін (Praslin).
День 2: острів Ля Діг (La Digue).
День 3: острів Куризи (Curieuse).
День 4: острів Ариде (Aride).
День 5: острів Кузін (Cousin).
День 6: затока Св. Анни (Sainte-Anne).
День 7: острів Праслін (Praslin).
День 1. Приліт на Мае, трансфер на о. Праслін (між Мае і о. Праслін ходить швидкохідний катамаран CatCoco. Тривалість дороги – 1 година). Більша частина продуктів харчування і напоїв будуть замовлятися через чартерну компанію, деякі напої можна буде докупити на острові.IMAG0194 Ціни в ресторанах дуже високі, особливо на м'ясні продукти, тому краще запастися продуктами заздалегідь. Поселення на яхту, ночівля. На острові можна також орендувати обладнання для риболовлі. Радимо брати з собою куртки, так як увечері бувають нетривалі зливи.
День 2. Прогулянка по о. Праслін, перлині Сейшельських островів, не можна пропустити прогулянку по долині Valle de mai, що охороняється ЮНЕСКО, будинок всесвітньо відомих пальм Коко де мер, ендемічного дерева, яке ви зустрінете тільки тут, обов'язково потрібно взяти з собою гіда, який ознайомить вас з місцевими рослинами і розповість про їх особливості.

IMAG0282IMAG0315IMAG0446Вихід у море, перехід на о. Ла Діг (6 миль), на острові розташувався найбільш фотографований пляж в світі - Анс Сурс Д'Аржан. По острову можна покататися на велосипеді, також можна скористатися послугами гіда. Увечері можливо влаштувати дискотеку на пляжі з рибою-гриль, маса позитивних емоцій гарантовані!
День 3. Перехід на о. Кюрьез (7 миль), незабутній снорклінг на Кокосових островах з дивними частими смугами, вирізаними на березі моря, Кокосові острови утворюють захоплююче видовище з гармонії форм і кольорів. Скелі кольору охри знаходяться у контрасті з яскраво-зеленими кокосовими пальмами і білим піском пляжів поруч із блакитно-бірюзовою водою. Під водою видно тисячі риб, що плавають в темних печерах. Встати на якір на ніч можна в бухті Baie Laraie, що розташована на східному узбережжі острова. Вечірка на пляжі.
День 4. Перехід на о. Арид (6 миль) -- заповідну територію, що знаходиться під наглядом Королівського товариства охорони природи. З гранітних скель відкривається захоплюючий вид на острів і на пташині колонії. Саме тут розташований найбільший на планеті «пташиний базар». Тільки в цих місцях гніздяться і виводять потомство рожеві крячки. І тільки тут мешкає птах під назвою «малий глупиш». Сейшели багаті фауною, і ніде більше не зустрічається співоча сорока. Можна продовжити перелік пернатих, які знайшли свій притулок на острові.
Однак слід згадати ще про одну особливость острова: тут знаходиться найбільша і найрізноманітніша колонія ящірок та ряд ексклюзивних рослин. Острів Арид - це єдине місце на планеті, де ростуть чудові гарденії Райта і знамените лимонне дерево, білі квіти якого виділяють аромат, що нагадує запах мімози. Не забудьте фото- або відеокамеру для того, щоб зняти пташенят у гніздах.
На острові Арид немає сучасних готелів та відповідних розваг. Тут все зберігається в первозданному вигляді. Щоб побувати тут і зануритися в атмосферу тропічної краси і екзотики, в нашій компанії сюди організовані екскурсії на катері.
Сейшели уміють зустрічати і радувати гостей, і Арид в цьому плані не виняток!
День 5. Перехід на о. Кузін - один з найвідоміших заповідників, місце гніздування морських птахів і черепах. Щорічно до берегів острова припливає близько сотні морських черепах, щоб дати життя новому поколінню свого виду. Відтворення природної флори острова призвело до різкого збільшення числа рідкісних птахів. Острів став рідним домом для декількох видів ящірок і гігантських черепах Альдабра (Aldabra). Причому, корінні жителі острова Кузен – тварини і птахи - ставляться до людей з вражаючою довірою: наприклад, птахи сідають прямо на руки і дозволяють подивитися на пташенят, які щойно вилупилися. Влаштовуємо змагання, хто зловить найбільшого краба! Увечері захід у бухту і дискотека!
IMAG0355
День 6. Перехід на о. Святої Анни, який знаходиться за 4250 метрів від архіпелагу Мае і є найбільшим з 6 островів, що складають Національний Морський Парк SAINTE ANNE. Морський Парк SAINTE ANNE - це незаймана тропічна природа, рідкісні види тварин і рослин, а також близько 150 видів риб.
З 1972 року акваторія острова SAINTE ANNE оголошена Національним Морським Заповідником. Кристалічні ясні води навколо цього острова дають можливість милуватися різноманітнстю морських мешканців. Є хороша можливість для плавання і занять снорклінгом і дайвінгом. Символ острова -- гора, що височіє посеред нього.
День 7. Повертаємося назад на о. Праслін і здаємо яхту чартерній компанії, влаштовуємо прощальну вечірку, гуляємо по острову.
*Програма туру може змінюватися в залежності від побажань команди і погоди!

Для отримання більш детальної інформації Ви можете зв’язатися з нами
за телефонами +38 (050) 500 57 77, +38 (067) 238 62 11
або відправити запит. Дякуємо!

Ваш телефон

Ваш e-mail

Повідомлення

captcha

Comments are closed.

>