Яхтинг на Сейшельських островах

  • Дати: 8-15 січня, 22-29 січня 2022 року.
  • Маршрут*: Травні - Ла-Діг - Бе Сент-Анн - Анс Петіт
    Кур - Анс Лаціо - Травні
  • Вартість: 1100 -1200 євро/особа.
  • Катамаран: Lagoon 380-400 (2019).
  • Місць: 8  WC: 2

ВАШ ЯСКРАВИЙ НОВИЙ РІК

Рай на землі існує, і ми вам його покажемо!

Про нашу подорож читайте тут

Яхтинг на Сейшельських островах

Масовий туризм поки що залишається недосяжним на цьому маленькому архіпелазі і уряд не має наміру змінювати тенденції і приймати величезну кількість людей щодня. Архіпелаг був відкритий для яхтингу лише 8 років тому. Відстань від Європи є серйозною перешкодою. Тільки кілька компаній мають свої бази на Сейшелах і регулярно здійснюють чартери. "ББ Яхтинг" організовує розважальні круїзи на 10-ти і 15-ти метрових катамаранах і парусних яхтах. На о. Праслін тільки одна компанія має власну марину з кількома плавучими пантонами в бухті Anne bay. На березі розташовані нові будівлі-офіси, магазин, ремонтний магазин, бар і невеликий ресторан, що забезпечує високоякісне обслуговування в додаток до нового флоту, що складається з новеньких вітрильних яхт і катамаранів. З марини дуже легко дістатися до найближчих острівців, починаючи з Aride і закінчуючи Grande Soeur. Відстань між островами ніколи не перевищує 10 миль.

Риболовля
FullSizeRender (24) (1)Як і у всіх тропічних водах, тут на вас чекає унікальна можливість зустріти величезну кількість рибок всіх форм і кольорів. На Сейшельських островах можна зустріти понад 150 видів риб, що є великою радістю для рибалок і дайверів.
У глибоких водах між Сейшельськими островами можна зустріти численні зграї дельфінів, а рибалки-ентузіасти можуть іноді спіймати марліна чи рибу-меч вагою понад 100 кг, навіть акули і барракуди можуть впійматися на вудку. На щастя, ці м'ясоїдні зустрічаються дуже рідко, особливо в мілководних бухтах, де купання відносно безпечне.
У водах Сейшельських островів не було зареєстровано жодного випадку нападу акул . Тим не менш, купатися в темній воді далеко від берега не рекомендується.
Велетенські черепахи
Сейшельські черепахи -- гігантські черепахи (Megalochelys gigantea), дуже рідкісний вид сухопутних черепах. Ендемік острова Альдабра (популяція сягнула приблизно 150 тисяч). Є кілька інтродукованих колоній. Окремі гігантські черепахи доживали в неволі до 150 років. Харчуються карликовою острівною рослинністю. Мешкають на відкритих ділянках з травостоєм, чагарниковими заростями і окремими деревами. Довжина карапакса (частина панцира тварини, суцільного щитка, що прикриває тіло зверху) сягає півтора метра.

IMAG1142 (1)На Сейшелах ходять легенди, що якийсь Адвайта, вивезений в Індію, прожив мало не 250 років. На острові Берд живе найстаріша черепаха Сейшел — Есмеральда, чий вік наближається до 200 років. Її вага (304 кг) зафіксована у Книзі рекордів Гіннеса. Сейшельські черепахи були практично знищені піратами. Тварини користувалися неймовірним попитом серед моряків як джерело їжі, а їх панцирі йшли на гребені.
Пальма коко де мер
Коко-де-мер («морський кокос») -- одне з рідкісних явищ земної природи, яке, мабуть, лише через неуважність істориків давнини не увійшло до списку світових чудес. Для дозрівання горіхів потрібно близько семи років. У «дорослому» стані вони важать до 40 кілограмів. Ось чому, крокуючи по стежці, мимоволі поглядаєш вгору: а чи не зірветься така «бомба» на голову? Цілком можна зрозуміти і нічних сторожів заповідника, які обходять свої володіння не інакше, як в міцній металевій касці. Важко сказати, чи виручить вона, але вдень, стверджують знавці, прогулянка по заповіднику безпечна: дозрівають горіхи і падають на землю тільки вночі.

IMAG0190Батьківщина цього дива природи -- острів Праслін, один з островів Сейшельського архіпелагу. Сам по собі острів невеликий. Його площа лише трохи перевищує 4 тисячі гектарів. Але 16 гектарів Травневої долини з 4 тисячами пальм коко-де-мер зробили острів всесвітньо відомим.
Ще в давні часи, задовго до того, як були відкриті ці забуті Богом острови, двоплідні кокосові горіхи були відомі мешканцям земель, що оточували чашу Індійського океану. До берегів Цейлону, Індії, Мальдівських островів і навіть Малайзії зрідка океанськими хвилями прибивало ці невідомі плоди, походження яких приписувалося божественній волі. Люди вважали, що ці горіхи володіють чудодійною силою і ростуть на якихось «райських кущах» на дні океану. Звідси, зокрема, і пішла їх назва «коко-де-мер», що означає «морський кокос». Цінувалися вони буквально на вагу золота. Легенда свідчить, що колись король Рудольф II Габсбург намагався купити такий горіх у спадкоємців одного голландського адмірала за 4 тисячі золотих флоринів, але безуспішно. Адміралу ж коко-де-мер, дістався в якості викупу, сплаченого йому султаном Бантама за повернення захопленого раніше голландцями міста.
Острів Праслін знаходиться менш ніж в 40 кілометрах від Мае -- головного острова Сейшельського архіпелагу, і дістатися туди з Вікторії, столиці цієї острівної республіки, не дуже вже й складно.
Травнева долина і розташоване в ній царство коко-де-мер на Праслін -- державний заповідник, і його багатства ретельно охороняються. Горіхи коко-де-мер, вірніше їх шкаралупа, піддана відповідній обробці і поліровці, йде на виготовлення сувенірів, які користуються великим попитом серед туристів. Правда, такий сувенір і коштує чимало: 500 рупій, тобто близько 80 доларів.
Дайвінг
Великі острови архіпелагу і морське дно навколо них складаються здебільшого з гранітних порід, дрібні — зазвичай коралові. Звідси — унікальні підводні пейзажі Сейшельського архіпелагу. Видимість під водою зазвичай перевищує 30 метрів, а температура води тримається на позначці +26...+38 °C. Тут налічується понад 900 видів риб, 100 видів раковин і 50 різновидів коралів. Не дивно, що саме на Сейшельських островах проводиться SUBIOS — щорічний фестиваль фільмів, знятих під водою в Індійському океані.

IMAG1057Мінімальні течії, велика кількість риб, різнобарвні корали і ймовірність вище середньої побачити великих мешканців океану, таких як скати, черепахи і білі акули, — все це робить Сейшели першокласним районом для дайвінгу. Кращий час для занурень на більшості островів — періоди з квітня по травень і з вересня по жовтень.

IMAG1061Підводний світ Сейшельських островів налічує більш ніж 900 видів риб, 100 видів раковин і 50 різновидів коралів.
Острів Альдабра — найкраще місце для занурень і мрія всіх дайверів. Однак він занесений в Список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і для того, щоб його відвідати, потрібен спеціальний дозвіл.
Інші популярні «дайверські» райони: Malgache Bank, Recife Island і dragon's Teeth. Багатьом дуже подобаються походи на цілий день з Мае на острів Силует. За цей день можна встигнути зробити кілька занурень і влаштувати прекрасне барбекю на острові. Поряд з островом Ла-Діг знаходиться «Маріанна» — найвідоміше «акуляче місце». На Праслін за день можна зануритися в рідко відвідувані місця Biter Rock, Blanchiseusse і Trompeuse Rocks.
Острів Праслін
Острів Праслін розташований в 36 км від столиці Сейшельських островів Вікторії. Територія 26 кв. км. Цей острів є другим в архіпелазі за своїми розмірами (11 км у довжину та 4 км завширшки). На острові проживає близько 5000 чоловік. До острова Праслін з острова Мае можна дістатися за 15 хвилин на літаку або за 2,5 години – на катері.
Праслін є, мабуть, найкрасивішим з островів Сейшел. Його називають "Райським Садом". Оточений кораловим рифом, острів Праслін – єдине місце на землі, де вцілів гай "морського кокоса". Рельєф острова Праслін (враховуючи, що найвища вершина досягає лише 330 метрів) менше гористий, ніж на острові Мае. Гори тут пологі і плавно спускаються до берегів. Праслін складається зі схожих на граніт утворень, що оточують прекрасні пляжі з кришталево чистою водою. Тут не буває великих хвиль завдяки кораловим рифам, що оточують весь острів. Величні бухти і пляжі чергуються з більш дрібними бухтами, в яких навіть в розпал туристичного сезону виникає відчуття усамітненості.
В цілому острів Праслін є мережею стежок і прекрасних доріг, які чудово підходить для пішохідних прогулянок. Цей острів такий маленький, що потрібно менше години, щоб перетнути його в ширину. Але якщо Ви віддаєте перевагу переміщенню на машині, то орендувати її потрібно заздалегідь, так як число місцевих засобів пересування обмежене, особливо під час високого сезону.
Дві станції з прокату автомобілів знаходяться на острові Праслін в бухті Grand Ance і в бухті Св. Анни. Навпроти аеропорту розташована станція таксі, де є близько двадцяти машин. Замовити їх можна по телефону прямо з аеропорту або з більшості готелів. Вартість поїздок по острову Праслін злегка збільшується до ночі. Можна скористатися автобусом, який курсує з 5.30 до 19.00 години по чотирьом головним дорогам острова. Існує спеціальний рейс по неділях: автобус-човник курсує туди-назад, перетинаючи Valee De Mai. Можна також взяти напрокат велосипед або невеликий кораблик.
Крім багатокілометрових пляжів Праслін знаменитий своєю природою. Щоб краще відчути всю первозданну красу Сейшельських островів, необхідно відвідати національний парк Vallee de Mai, де джунглі виглядають так само, як і тисячу років тому, а більшість видів флори і фауни є унікальними. Сюди легко дістатися будь-яким видом транспорту. Парк працює щодня з 8.00 до 17.30. Вартість вхідного квитка 50SR.
У Національному парку Valee De Mai ("Травнева долина") ростуть більше 7000 унікальних пальм з горіхом "Coco De Mer" (її плоди мають незвичайну форму) і мешкають рідкісні чорні папуги. Також тільки тут, на острові Праслін, живуть ще 2 рідкісні птахи -- блакитний голуб і бал бал.
Острів Праслін "пробуджується" не раніше кінця квітня, коли починаються місцеві свята. Вони супроводжуються виступами оркестрів, звучить музика старих-добрих часів правління французів. А ввечері настає час великого африканського танцю мутії. У вигляді частування пропонується скуштувати запашні банани з бухти Буден у власних листках.

  • FullSizeRender (15)Потім острів Праслін знову стає тихим і спокійним... Це місце, де слово «краса» невід'ємне від слова «безтурботність». Перші поселенці не помилилися, влаштувавшись тут і назвавши спочатку острів Островом Пальм і «Едемським садом». Тому земля щедро дарує свої плоди його нащадкам: казковий плід манго, незвичайний банан і легендарний «Коко де Мер» (морський кокосовий горіх). Про нашу подорож читайте тут

 

Програма туру:

День 1 (субота). Прибуття до марини. Знайомство з капітаном та
командою. Закупівля продуктів, прийом та поселення на яхту з 14:00.
Вечеря. Нічліг на яхті. За бажанням та готовністю команди вихід у
море.
День 2 – День 6. Сніданок підготовка яхти до виходу в море.
Слідуємо за вибраним маршрутом. Щоденні переходи від 10 до 30
миль (2 - 5 годин) із зупинками та відвідуванням культурно-історичних та природних пам'яток регіону, екскурсії. Увечері
прогулянка островами. Вечеря на яхті або місцевому ресторані.
Ночівлі на яхті в марині, на буйку або на якорі (за бажанням
команди).
День 7. Повернення до марини о 17:00. Прощальна вечеря, ночівля на
яхті.
День 8 (субота). Залишаємо яхту до 9 годин

⚓️ ⚓️ ⚓️ ⚓️ ⚓️ ⚓️ ⚓️ ⚓️ ⚓️

День 1. Махе – морський парк Св. Анни. Посадка в Маху пізно вранці. Якірний ночівля у морському парку Святої Анни.

День 2. Морський парк Святої Анни – острів Кокос – La
Digue. Відвідування островів Морського парку Святої Анни, чудове
місце для підводного плавання Подорож на острів Кокос, який
зроблений з великих скель з дивними регулярними смугами,
викарбуваними біля моря. Острів Кокос утворює чудове
видовище з великою гармонією форм та кольорів. За бажанням,
незабутнє підводне плавання. Нічліг на якорі в гавані Ла Діге.

День 3. Ла Діг. Ви матимете можливість орендувати велосипед в La Digue і відвідати
цей тихий та красивий острів. Побачити неймовірну красу будинків з
дахами з пальмового листя, дрібними білими піщаними пляжами та
великими полірованими скелями, La Digue – це найкращий острів
на Сейшельських островах. Жодних машин, тільки велосипеди або
візки намальовані волами. Якір у гавані Ла Діг.

День 4. La Digue – двоюрідний брат – Baie St. Anne
(Праслін). Візит до острова Кузен. З 1968 року острів є природним та пташиним.
заповідником з рідкісними видами та деякими гігантськими
черепахи. Обід на борту. Безкоштовний день у Прасліні. Також
можна відвідати долину Валле-де-Май, що знаходиться під
охороною ЮНЕСКО. Прогулянка Валлі чарівна. Якір в Бей Сент Енн.

День 5. Baie St. Anne - Grande Soeur - Curieuse або Anse
Petite Cour (Праслін). Гранде Соєр. Барбекю на пляжі, один з найчарівніших на Сейшельських островах. 40 хвилин задоволення, щоб відкрити для себе острів, водні види спорту та відпочинок. Якір у Кур'єзі або Ансі Петіт
Кур на ніч.

День 6. Кюр'єз - Сен-П'єр Ансе-Вольберт або Ансе Лаціо (Праслін). Кур'єз. Цей острів є частиною Морського національного парку. Після обіду відвідування острів Сен-П'єр, ви зможете насолодитися чудовими краєвидами. Це гарна нагода зробити незабутні захоплюючі фотографії. Відмінне місце для підводного плавання з чудовими краєвидами. Якір на ніч в Ансі Вольберт або Ансі Лаціо, Праслін.

День 7. Ансе Вольберт або Ансе Лаціо (Праслін) – Махе. Снорклінг, плавання та водні види спорту на красивих пляжах. Повернення в Маху вдень.

⚓️ ⚓️ ⚓️ ⚓️ ⚓️ ⚓️ ⚓️ ⚓️ ⚓️

Вартість місця на яхті – 1100 євро.
У вартість входить:
* проживання на комфортабельному парусному катамарані
протягом тижневої подорожі;
* послуги україномовного професійного шкіпера + його
шлях до марини.
* підвісний двигун, постільна білизна, рушники,
спорядження для підводного плавання, спорядження для
риболовлі, фінальне прибирання.

⚓️ ⚓️ ⚓️ ⚓️ ⚓️ ⚓️ ⚓️ ⚓️ ⚓️

Додаткові/командні витрати під час круїзу:
* Дорога до марини (авіа/приблизно 600-1000 євро/чол.
обидві сторони). Організовується самостійно.
* Таксі аеропорт-марина-аеропорт = від 50 євро/чол.
* Харчування, в основному, на яхті - 100-150 євро на людину в
тиждень. Можлива рибалка.
* Вхід за маршрутом до заповідників (вони ж і стоянки 15-20 євро/
чол.), за маршрутом таких три заповідники – до 80 євро/чол.
* Паливо в середньому 200-250 євро на команду.
* Страхування депозиту – 60 євро/с особи (частина, яка не
повертається) + 1500 євро/команди (повертаються наприкінці
круїзу, якщо яхта приходить без пошкоджень).
* Страхування спортивного типу – від 350-400 грн/ос.
Наявність негативного ПЛР-тесту чи сертифіката про вакцинацію.

*Програма туру може змінюватися в залежності від побажань команди і погоди!

Для отримання більш детальної інформації Ви можете зв’язатися з нами
за телефонами +38 (050) 500 57 77, +38 (067) 238 62 11
або відправити запит. Дякуємо!

Ваш телефон

Ваш e-mail

Повідомлення

captcha

Comments are closed.

>