Яхтинг в Туреччині

  • 3a965ab21405d12417463ae81c7d1517
  • Blaue Reise Turkei
  • plyazh-chalysh-v-turcii-18
  • yachting4

Яхтинг в Туреччині почав активно розвиватися близько 30-ти років тому і сьогодні набув тут величезної популярності. З кожним роком все покращується чартерна інфраструктура і зростає число марин. До речі, турецькі марини отримали статус одних з найбільш впорядкованих у Середземномор'ї.

ББ Яхтинг пропонує яхтові подорожі по Туреччині:

Сезон триває з травня по вересень, пік настає в липні-серпні. Цей час характеризується сприятливим напрямком вітрів, серед яких переважають бризи. Повітря прогрівається до + 35 °С - + 40 °С, вода до + 28 °С.

Турецьке узбережжя Егейського моря ідеально підходить для тих, хто вперше вирішив спробувати відпочити на яхті: величезна кількість закритих бухт, прибережні архіпелаги островів, за якими можна ходити під вітрилом за будь-якої погоди, можливість зупинитися на відпочинок практично в будь-який момент. Усе це робить подорож легкою та приємною навіть для тих, кому боязко в перший раз виходити в море на яхті. Основні центри яхтингу розташовані на узбережжі Егейського моря (Мармарис, Бодрум, Гечек, Фініку). Тут лежить понад 2000 різних островів, що належать Туреччині і Греції. Береги - скелясті, їх лінія порізана мальовничими печерами і затоками. Навігація досить нескладна. Слід мати на увазі, що для заходу на грецькі острови необхідна віза.

У турецьких маринах представлені вітрильні і моторні яхти усіх моделей та класів, але, незважаючи на це, у високий сезон необхідно подбати про оренду яхти заздалегідь (за 3-6 міс до подорожі). Шторми у високий сезон - рідкість, але при нагоді завжди можна сховатися практично в будь-де на узбережжі. Тому ходити під вітрилом у водах Туреччини комфортно, постійно зустрічаються дивовижні закриті бухти, в яких так приємно зупинитися для відпочинку або на ніч. Особливе місце в турецькому яхтингу займають групові тури на гулетах - парусно-моторних  яхтах з африканського червоного дерева.

Comments are closed.

>