Відпочинок на яхті

Яхт клуб «ББ Яхтинг» об'єднує і професіоналів і любителів, навчає новачків всім основам керування яхтою і організовує участь у різних яхтових подорожах.

Ви любитель подорожувати? Вам подобається досліджувати нові місця в приємній компанії? Тоді рекомендуємо відправитися в яхтові подорожі, які подарують Вам незабутні враження та масу позитивних емоцій. Хорватія, Франція, Італія, Греція, екзотичні Канарські, Карибські та Сейшельскі острови - вибирайте будь-яку акваторію для своєї мандрівки.

Яхтове агентство «ББ Яхтинг» в числі провідних туроператорів. Успіх нашого яхт клубу обумовлений високою майстерністю співробітників, які закохані в свою роботу. Партнери цінують надійність і професіоналізм «ББ Яхтинг», а учасники - високоякісний сервіс, відповідальність і гостинність.

У випадку, якщо Ви вперше вибираєте яхтові подорожі і не знаєте, з чого варто почати, тоді ми готові Вам допомогти. Подорожі на яхтах завжди привертали екстремалів і романтиків, але не багато хто насмілюється на таке.

Яхт клуб «ББ Яхтинг» об'єднує і професіоналів і аматорів, навчає новачків всім основам управління яхтою і організовує участь у різних яхтових подорожах.

Яхтове агентство «ББ Яхтинг» - це кращий вибір!

Comments are closed.

>