ББ Яхтинг

Компанія “ББ Яхтинг”  – міжнародна компанія, яку заснував у 2007 році в Україні, бізнесмен та мандрівних, яхтсмен – Богдан Бродовскі.

Місія компанії

Популяризація та розвиток яхтингу в Україні, як доступного, цікавого, захоплюючого виду активного відпочинку в Україні.

Основні напрямки діяльності

Навчання яхтингу з отриманням міжнародної ліцензії на керування вітрильними та/або моторними суднами, організація відпочинку на яхтах по всьому світу, корпоративні заходи під вітрилами в України та за кордоном.

В рамках Школи Яхтингу Богдана Бродовскі – проводимо приватне, групове та корпоративне навчання в офісі компанії у м. Київ, у м. Львів та Харків, а також на території замовника чи дистанційно по всьому світу.

З самого початку своєї навчальної діяльності пишемо та видаємо навчальну літературу з яхтингу. Світ побачили два підручника авторства Богдана Бродовскі: «Як стати капітаном» та «Шкіпер. Довідник яхтсмена». У 2022 році виходить перша мультимедійна книга  «Як стати капітаном. Дітям по –дорослому, дорослим по дитячому», третє видання «Шкіпер. Довідник яхтсмена» українською та російською мовами,  а також брошура «Радіозв’язок» українською, англійською та російською мовами.

Компанія “ББ Яхтинг” має міжнародний досвід в організації та проведенню корпоративних яхтових заходів для компаній ТОП-100 (кількість учасників:  500), корпоративних регат/флотилій в Україні та за її межами, заохочувальних мотиваційних програм для ключових співробітників та клієнтів, тимбілдинг, корпоративні свята та значущі події під вітрилами.

Як туроператор ми розробляємо, організовуємо та супроводжуємо яскраві яхтові круїзи для сімейного та корпоративного відпочинку, бізнес-зустрічей, перемовин з партнерами тощо.

Туристичний оператор. Ліцензія: серія АВ №566548.

ББ Яхтинг працює з надійними партнерами, що перевірені роками та забезпечує всі круїзи професійними та досвідченими шкіперами рівня Offshore та вище, що глибоко володіють знанням акваторій відповідно до лоцій, місцевих правил та звичаїв.

Ми за безпечний яхтинг!

Тому забезпечуємо для наших клієнтів страхову підтримку основних ризиків під час яхтингу через міжнародні страхові організації.

Піклуємось про клієнтів та створюємо особливий одяг для яхтсменів, для складних погодних у мов та відпочинку під власним брендом AQR.

З нами яхтинг  – безпечна, доступна, цікава та неординарна альтернатива будь-якому іншому виду активного відпочинку!

Кажуть, що яхтинг для обраних! Ми запрошуємо тебе стати одним із них!

Компанія «ББ ЯХТИНГ»  - міжнародна компанія, яку заснував у 2007 році в Україні, бізнесмен та мандрівних, яхтсмен – Богдан Бродовскі. Місія компанії Популяризація та розвиток яхтингу в Україні, як доступного, цікавого, захоплюючого виду активного відпочинку в Україні.

BBYachting