Яхтова школа
Богдана Бродовскі

#1 Школа ISSA в УкраїніBBYachting
Твій яхтовий шлях починається тут!
BBYachting
----

Три кроки, і ти капітан!

BBYachting
Крок 1
BBYachting

Теорія управління вітрильним та моторним судном

 • графік: 3 рази на тиждень по 1,5-2 години
 • 10 основних занять + факультативи
 • заняття в офісі чи онлайн
 • навчальний посібник "Шкіпер. Довідник яхтсмена" Б. Бродовскі
11 000 грн
Деталі
Крок 2
BBYachting

Практика згідно стандартів безпеки життя на морі

 • 1 тиждень навчальної практики з інструктором за кордоном
 • управління яхтою, швартовка
 • робота з вітрилами, нічний перехід
 • відпрацювання дій в екстрених ситуаціях, людина за бортом
11 000 грн
Деталі
Крок 3
BBYachting

Міжнародна безстрокова ліцензія ISSA

 • ліцензія без терміну придатності на вітрильну чи моторну яхту
 • іспит та сертифікація
 • яхтинг у денний та нічний час доби
 • оренда монохулів та катамаранів до 24 метрів чи моторних яхт до 17 метрів
11 000 грн
Деталі
BBYachting

Як стати шкіпером?BBYachting

Дивись інтерв'ю з Богданом Бродовскі, засновником школи яхтингу в Україні , яка з 2008 року навчає яхтингу з можливістю скласти іспит та отримати міжнародні права на управління яхтою

Чому ми?

BBYachting
Філософія нашої школи – якісне навчання управлінню яхтою, об’єднання однодумців і супровід наших курсантів для самостійних кроків у яхтингу.
Ми хочемо зробити яхтинг доступний кожному
BBYachting
№1 Школа ISSA в Україні. Заснована у 2008
BBYachting
Навчання за європейськими стандартами
BBYachting
Інформаційна підтримка та супровід
BBYachting
Підбір яхт та страхування у надійних партнерів
BBYachting
Швидкий перехід від навчання до самостійних кроків в яхтингу
BBYachting
Підвищення кваліфікації: зростання від новачка до інструктора

Досвідчені шкіпери та інструктори

BBYachting
Працюємо з професійними, досвідченими шкіперами та інструкторами рівня Offshore та вище, які глибоко володіють знанням акваторій відповідно до лоцій, місцевих правил та звичаїв
BBYachting
Наші
шкіпери-інструктори BBYachting
1 / 3

Індивідуальне, групове та корпоративне навчання

BBYachting
Проводимо індивідуальне, групове та корпоративне навчання в офісі компанії в м. Київ, Львів та Харків, на території замовника або дистанційно по всьому світу
BBYachting

Популярні курси BBYachting

Початківець. Inshore
Початківець.Inshore
1 тиждень на морі
Початківець. Inshore
Продвинутий. Offshore
Початківець
Припливи та відпливи. Продвинутий. Offshore
Продвинутий. Offshore

Хочеш розвиватися і ставати все більш досвідченим та впевненим у собі?

BBYachting
Ми знаємо, що ти любиш яхтінг. Ти одержим новими відкриттями, прагнеш волі та пригод. А ще ти любиш проводити час разом із сім'єю та друзями. Ми маємо особливу пропозицію саме для тебе!
BBYachting

Твій яхтовий шлях

BBYachting
Шкіпер
Inshore
Радіооператор
SRC VHF-DSC
Перший
самостійний
вихід у море
Участь
у флотиліях
Курс припливи
і відливи
Курс виживання
на морі
Шкіпер
offshore
Участь у
флотиліях
Плануєш відпочивати на яхті разом з родиною та друзями у прибережних водах
Бажаєш перетинати на яхті моря та океани, комфортно почуватися в припливно-відливних акваторіях

Питання та відповіді

Навчання управлінню яхтою з отриманням права на управління яхтою проходить в 3 етапи:

1. Теоретичні курси навчання яхтингу - очне або онлайн навчання яхтингу в Києві або в будь-якому місті України чи в будь-якій країні.

Групи учнів формуються круглий рік. Курс складається з 10-12 занять, які проходять в нашому офісі три рази в тиждень з 19.00 - 21.00. Якщо ви не можете відвідувати заняття в Києві, пропонуємо вам пройти дистанційне навчання у вигляді онлайн вебінарів. При цьому, ви отримаєте всі матеріали для навчання та книгу Богдана Бродовського "Шкіпер" в подарунок.

2. Практичні курси управління парусною яхтою - в Хорватії чи в інший акваторії. Оплата шкіперських послуг залежить від акваторії.

Після проходження теоретичного курсу, Ви проходите практичне навчання на яхті. Практику Ви можете проходити в будь-який час року! Восени и влітку ми пропонуємо акваторії Італії, Хорватії та Греції, Північного моря, а взимку - Канари, Таїланд і Сейшели! Найкраще поєднати навчання з відпочинком, і ми вам в цьому допоможемо!
Під час практичного навчання яхтингу Вас навчать всьому, що повинен уміти хороший шкіпер, для того щоб безпечно виходити в море! Вас чекає робота з картами, практика швартування, робота з вітрилами, навігація, пересування в нічний час і все найнеобхідніше для самостійного чартеру.

3. Іспит і отримання прав.

Іспит проходить під час практики. Вас контролює наш досвідчений інструктор, який оцінює Вашу роботу на яхті і то, як ви засвоїли уроки. Після закінчення практики, викладач повідомить про Ваші успіхи, і Ви зможете отримати права ISSA протягом місяця!

Після проходження повного курсу навчання ви отримаєте сертифкат Inshore Skipper. Цей сертифікат дає право на управління вітрильною/моторною яхтою в прибережних водах (до 20 морських миль від берега), у денний та нічний час доби. Ви можете самостійно брати в чартер - орендувати монохул та катамаран до 24 метрів довжиною та моторну яхту до 17 метрів довжиною. Власник яхтових прав такого типу повинен володіти всіма навиками для управління судом в межах прибережних вод, маневрування, безпечного управління яхтою. Для отримання такого сертифіката не потрібно ніяких інших документів, тільки практика у наших інструкторів і здача іспиту.

Так, звісно. В подальшому ви можете отримати кваліфікацію Offshore Skipper. Цей сертифікат дає право на управління судом в океанічних водах, а також водах з приливами та відливами. Його власник повинен володіти серйозним обсягом знань і навичок в обслуговуванні яхти, навігації, організації екіпажу і плануванні морських подорожей. Рівень підготовки значно вище, ніж на рівень Inshore. При бажанні ви можете стати інструктором або відкрити власну школу яхтингу, приєднавшися до нашої програми Powered by ISSA Ukraine.

Мрієте відправитися в морську подорож зі своїми друзями або родиною, або просто віддалитися від турбот і метушні великих міст? Бажаєте всіх здивувати?
Отримавши права шкіпера на управління яхтою, у Вас буде унікальна можливість провести відпочинок по-новому, отримавши величезну кількість позитивних і яскравих емоцій!

Ви зможете зібрати команду з друзів і близьких, а потім взяти в оренду моторну або вітрильну яхту, наприклад в Середземномор'ї або ж в іншому куточку світу, і всією компанією насолодитися драйвовим відпочинком, просто подорожуючи по різних країнах, екзотичним островам або морям. Багато яхтових школ пропонують пройти навчання для того, щоб навчитися професійно управляти будь-якою яхтою.

Давно відома унікальність відпочинку на яхті. Вартість такого відпочинку можна порівняти з вартістю будь-якого відпочинку на суші. Однак емоції, враження і заряд енергії, отримані від такої подорожі, неможливо порівняти з простим відпочинком на пляжі.

Організація яхтових подорожей неймовірно захоплююча, як і сама подорож. Тільки раз захопившись яхтингом Ви не зможете відмовитися від емоцій, які він Вам подарує!

Море, спекотне сонце і вітрила повні вітру, а також Ви на білосніжній яхті - що може бути романтичніше і цікавіше.

Яхтова школа.

Багатьом управління парусної яхтою може здатися дуже непростим завданням. Частково це правда. Багато чого потрібно знати, а головне – вміти, щоб у складній ситуації не розгубитися та знайти безпечне та ефективне рішення проблеми. До того ж, щоб отримати яхту в чартер, необхідно мати права на керування яхтою, без них, як не просіть, навіть якщо у вас є деякі навички управління, яхту вам не дадуть.

Ми пропонуємо не нудне і максимально ефективне навчання! Вам не доведеться зубрити конспекти або позіхати на уроках. Все максимально наочно, інформативно, «без води». Легко і невимушено, з гумором та в дружній обстановці. Ви будете слухати з інтересом і не захочете нічого втрачати!

Керувати яхтою може і одна людина, все залежить від розміру судна і досвіду капітана. Яхти, які беруться в чартер для 6-10 чоловік – досить значних розмірів і одному впоратися буде складно. З цієї причини, у шкіпера повинен бути помічник, який зможе взяти на себе частину обов’язків капітана. Тому, вчитися краще разом з другом або з родиною!

BBYachting