Вітрильний табір для підлітків та молоді

BBYachting
BBYachting

Вітрильний табір для підлітків та молоді

Літній вітрильний табір для підлітків та молоді. У Польщі, на Мазурських озерах – ідеальне місце для любителів вітрильного спорту, бажаючих відточити свої навички, та тих хто хоче навчитися керувати вітрильною яхтою, і відпочити від рутини навчання. Тиждень на комфортабельній яхті Maxus 34 Santa Maria. Для сімей з України діють спеціальні умови.

Шукачів пригод, та водних ентузіастів, чекають незаймані води Мазурських озер, що налічують у своєму складі 25 великих озер, які з’єднані каналами та річками, і точно не залишить у вас недоліку у маршрутах для плавання. З безліччю тихих бухт, де можна поплавати, або пришвартуватися, і прогулятися околицями, насолодитися природою, мальовничого селища Штинорт, одного з найцікавіших місць на Мазурах. Його ще називають Меккою яхтсменів. Розташуване селище на мальовничу півострові, з одного боку з красивою стіною лісу, з іншого – озерами Даргін, Кірсайти, та Штинортським озером.

Школа яхтингу ББ ЯХТИНГ запрошує молодих людей 16-22 роки, та підлітків до 16 (разом з опікуном, мамою) до унікального літнього вітрильного табору ISSA.

International Sailing Schools Association – це некомерційна міжнародна асоціація парусних шкіл, яка ставить високі вимоги до стандартів якості навчання.

Школи, які працюють у асоціації ISSA, зобов’язані дотримуватись стандартів навчання та сертифікації.
Кожна школа має проходити інспекцію раз у п’ять років. Інспекція обов’язково торкається перевірки матеріально-технічної бази школи, проведення теоретичних і практичних занять усіма інструкторами школи. За результатами інспекції школі та кожному конкретному інструктору присвоюється певна категорія. Школа немає права навчати і проводити іспити рівні вище присвоєного рівня. Якщо школа бажає підвищити свою категорію, вона має забезпечити навчання своїх інструкторів, або залучити більш кваліфікованих інструкторів, та повторно пройти інспекцію. Школа, яка не пройшла інспекцію, не має права проводити навчання та приймати іспити у системі ISSA .

Tabir ISSA

Заохочування підлітків до активного відпочинку, розвитку фізичних, та соціальних навичок – це дуже важливо. Яхтовий табір під вітрилами – це місце де за тиждень ваша дитина не тільки отримає новий цінний досвід, яскраві, позитивні враження, розкриє свої сильні сторони, а ще й весело проведе час в колі однодумців.

Якщо ви хочете, для своєї дитини незабутні літні канікули, реєструйте місце у вітрильний табір з 16 по 23 липня 2023 року.

Для молоді у віці 16-22 роки самостійно, для підлітків до 16 років у супроводі опікуна, мами.

Проживання на вітрильній яхті Maxus 34 Santa Maria. Кількість осіб, на які розрахована яхта – 6, кількість кают – 3.

У комплектацію вітрильної яхти включено таке обладнання, як Носовий пристрій, що підрулює, мікрохвильова піч, гаряча вода, опалення, телефізор та інше.

Харчування також на яхті.

Для родин з України спеціальні умови! Дізнайся у менеджерів школи ББ ЯХТИНГУ – офіційного представника міжнародної вітрильної школи.

Долучай молодь до вітрильного спорту та подаруй хобі, яке змінює життя на краще!

 

BBYachting