Оренда яхт

Оренда яхт з усього світу тепер на нашому сайті! Понад 25  тисяч яхт в нашій базі.

Є що запропонувати у будь-якій країні світу!

Школа яхтингу | Он-лайн навчання яхтингу |Подорожі на яхті

Оренда яхти з ББ Яхтинг

Оренда яхти – це унікальна можливість провести свою відпустку незабутньо! Уявіть, як ваша компанія відпочиває на найкращих пляжах, купається в казкових бухтах, відкриває нові горизонти… Орендувавши яхту, ви стаєте справжніми мандрівниками, дослідниками, підкорювачами стихії. Куди прокласти маршрут? Який острів відвідати завтра? Все це вирішуєте саме Ви! Якщо ви хочете піти на яхті в подорож вперше – наш досвідчений шкіпер візьме керування на себе і розповість про найяскравіші місця, які не доступні туристам з берега.

Оренда яхт без турбот з ББ Яхтинг. Чартер Яхт у будь-якій країні світу. Оренда вітрильної або моторної яхти, найкращий сервіс понад 25 тисяч на вибір.

Але якщо ви досвідчений яхтсмен – ми допоможемо Вам орендувати яхту і організуємо процес так, що від пошуку – до моменту прийняття яхти всі клопоти будуть на нас. Адже не секрет, що при плануванні відпустки, на пошук перельотів, кращих готелів, а в нашому випадку – оренда яхт, на питання з документами – йде чимало часу і сил. ББ Яхтинг бере всі організаційні питання на себе! З нами відпочивати – просто!

Чартер яхт

Для того, щоб відправитися в самостійний чартер, Вам достатньо надіслати нам запит на яхту, вказавши всі побажання. Більш того, Ви можете прямо зараз зорієнтуватися в порядку цін і навіть забронювати яхту, скориставшись нашою бронювання. Чартер яхт з ББ Яхтинг – це кращі яхти за найприємнішою ціною. Ми завжди підбираємо найбільш оптимальні пропозиції від самих надійних партнерів. ББ Яхтинг не працює з приватними особами та посередниками, за 15 років співпраці у нас напрацьовані контакти зі світовими лідерами в сфері оренди яхт. Спробуйте систему онлайн бронювання яхт з ББ Яхтинг – і ваш чартер буде спланований найкращим чином!

Чартер Яхт

Оренда моторної яхти

Оренда моторних яхт відкриє Вам світ свободи, стрімкого руху і яскравих вражень. Моторна яхта дозволить швидко і маневренно досліджувати найдивовижніші і мальовничі береги Хорватії, Італії, Греції – всього світу! «Моторка» – це яхта оренда якої не потребує складного підходу. Досить визначитися з кількістю місць і бажаним рівнем сервісу, після чого насолоджуватися майбутнім відпочинком. Оренда моторної яхти може бути «fully crewed» – з повним обслуговуванням від стюарда до кухаря. В такому форматі Ви зможете розслабитися за максимум і не обтяжувати себе побутовими питаннями. Море захвату, безтурботність і релакс – це те, що вас чекає протягом усього круїзу! Чартер яхти може бути і без найманого екіпажу. Ви будете розтинати хвилі в колі своєї команди і управляти мрією!

Оренда парусної яхти

Яхта в оренду – це свобода вибору. Тільки Ви вирішуєте, до яких морів прокласти курс, на скільки великою буде Ваша яхта,  комфортабельною або приємно скромною. Оренда парусної яхти можлива на будь-який смак і бюджет. Ви – капітан цього плавання, сміливий мандрівник, на маршруті якого неодмінно зустрінеться безліч захоплюючого і вражаючого. Розправивши вітрила обраної яхти, дивлячись на захоплені обличчя вашого екіпажу, ви разом підете підкорювати стихію. Але при цьому, ви будете знати, що у вас є надійний тил – команда ББ Яхтинг. Якщо ви будете в самостійному чартері – ми допоможемо забронювати стоянки в маринах або попередимо про прогноз погоди. Ми завжди тримаємо руку на пульсі навіть з берега! Ну, а якщо з Вами на борту буде наш досвідчений шкіпер – ви зможете повністю довіритися йому у всіх питаннях, включаючи прогулянки до місцевих визначних пам’ятках, вибір автентичних місць для вечері і кращих бухт з кришталево чистою водою. Оренда парусних яхт відкриє вам світ, повний азарту, прагнення вперед, до нових берегів і вільних мандрівок. Парусна яхта – це ваш карт-бланш для найкращого відпочинку!

BBYachting