Страхування

Яхтинг – це, безперечно, активний та чудовий вид відпочинку, який потребує ретельної підготовки, знань та спеціального страхування. Тому вирушаючи в свою яхтову подорож залежно від того, яку роль ти виконуєш, тобі можуть знадобитися різні типи страховок.

Так, кожен член команди на яхті має свою роль.

Яхтинг – це відпочинок із підвищеним рівнем ризику для життя. І тому кожен член екіпажу повинен мати такий тип страховки.

По-перше, всі, хто знаходяться на яхті є членами команди, crew-members, які несуть загальну відповідальність за те, що відбувається на яхті. Дані членів команди (crew-members) заносяться до спеціального командного листа (crew-list), який є офіційним документом, що підтверджує твоє право перебування на яхті.

По-друге, шкіпер – людина, яка має необхідні знання, досвід та сертифікацію, і яка відповідальна за безпечне проведення круїзу, відповідає за здоров’я людей на яхті та цілісність яхти. Тому шкіпера необхідно слухатися беззаперечно, піклуватися про нього: забезпечити повноцінне харчування та мінімум 8-годинний сон.

При плануванні своєї подорожі на яхті ти зіткнешся з декількома видами страховки: медична туристична з підвищеним рівнем ризику, страхування депозиту, страховка шкіпера, страховка яхти.

Давай розберемося в них.

Туристична медична страховка із підвищеним рівнем ризику

Яхтинг – це відпочинок із підвищеним рівнем ризику для життя. І тому кожен член екіпажу повинен мати такий тип страховки. Найбільша кількість травм пов’язана з побутовим перебуванням на яхті. Це забиті місця, порізи, опіки, укуси отруйних морських тварин, сонячні удари і т.п. Такий вид страховки коштує 10-25 євро і забезпечує покриття до 30000 євро на лікування. На це варто витратитися та мати спокій протягом всієї подорожі!

Страхування депозиту за яхту

Депозит чи застава – це певна сума грошей, яку потрібно сплатити чартерної компанії, коли ти і твоя команда бере яхту в чартер. При поверненні яхти без пошкоджень депозит повертається у повному обсязі. Сума депозиту може бути від 1 000 євро та до …. Ми завжди радимо застрахувати депозит. Це можна зробити в страховій компанії або чартерної компанії, якщо така послуга надається. Компанія ББ Яхтинг працює з німецькою страховою компанією та пропонує наступні ціни:

  • депозит до 500,- € /ціна 75,- €
  • депозит до 1.000,- €/ціна 90,- €
  • депозит до 1.500,- € /ціна 135,- €
  • депозит до 2.000,- €/ціна 175,- €
  • депозит до 3.000,- €/ціна 260,- €
  • депозит до 4.000,- €/ціна 345,- €
  • депозит до 5.000,- €/ціна 430,- €
  • депозит до 6.000,- €/ціна 515,- €
  • депозит до 7.000,- €/ціна 600,- €
  • депозит до 8.000,- €/ціна 685,- €

"Страхування

Страхування відповідальності капітана

Чартерні судна зазвичай мають страхування відповідальності та КАСКО. Страхування відповідальності капітана забезпечує важливе додаткове покриття для капітана та екіпажу. Іноді може статися так, що поліс страхування відповідальності яхти або поліс страхування каско для чартерної яхти не виплачується, або страхова сума чи обсяг страхування є неадекватними. Ці ризики покриваються розширеним страхуванням відповідальності капітана.
Страхування відповідальності капітана також покриває претензії, висунуті проти вас чартерною компанією або вашою командою, і запобігає необґрунтованим претензіям.
Про всяк випадок. Береженого Бог береже.

Страхування неможливості здійснення яхтової подорожі

Не кожну поїздку можна здійснити. Застрахуй це!

Якщо капітан не може піднятися на борт через страховий випадок, загальна вартість чартерної подорожі буде компенсована за вирахуванням франшизи. Якщо член екіпажу не може попасти на човен, його частина чартерної плати також покривається, зменшена на франшизу.
Зменшення днів поїздки також застраховано. Невикористана частина чартерного збору (за вирахуванням франшизи) покривається цим страхуванням. Також можуть бути застраховані витрати на поїздку до чартерного пункту призначення, а також витрати на повернення.

Страхування відповідальності капітана

*ціни вказані на 1.03.2023 рік. Купуючи страховку, проконсультуйтеся з нашим консультантом.

BBYachting