Записуйся в школу яхтингу
Богдана Бродовскі

Навчайся у найкращих шкіперів-інструкторів, відправляйся в подорож з родиною та друзями на яхті та отримуй права європейської яхтової асоціації ISSABBYachting
BBYachting

Курс професійного яхтингу BBYachting

Початківець. Inshore
Початківець.Inshore
1 тиждень на морі
Початківець. Inshore
Продвинутий. Offshore
Початківець
Припливи та відпливи. Продвинутий. Offshore
Продвинутий. Offshore

Курс професійного яхтингу – це сучасний метод навчання, який вже нікого не здивує.

Навчайтеся яхтингу в Києві, Харкові, Львові.
Вивчайте теорію з будь-якої точки планети!

Курс професійного яхтингу – «Теоретичні основи яхтингу. Як стати шкіпером і самостійно управляти парусною та моторною яхтою». Автор курсу шкіпер з більш ніж 30-ти річним досвідом ходіння під вітрилом Богдан Бродовскі.

Дистанційне навчання яхтингу онлайн стає все більш популярним видом навчання, тому своїм студентам «ББ Яхтинг» пропонує нову дистанційну форму навчання он-лайн. У комфортній обстановці в себе вдома (або після роботі :-)) ви можете прослухати авторський курс Богдана Бродовскі «Теоретичні основи яхтингу. Як стати шкіпером і самостійно управляти парусною та моторною яхтою».

Книга Шкіпер. Довідник яхтсмена в подарунок.

Курс професійного яхтингу. Переваги:

  • Повний інтерактив. У режимі он-лайн, ви не тільки слухаєте 10 уроків, а активно берете участь у процесі: обговорюєте, уточнюєте незрозумілі моменти, задаєте питання. Живе спілкування з викладачем і з усіма учасниками протягом усіх 10-ти занять.
  • Економія часу та коштів. Кожне заняття триває 2 години з 19:00 до 21:00 (понеділок, середа, п’ятниця). І цей час ви витрачаєте тільки на навчання, вам не треба витрачати час і кошти на дорогу.
  • Більш якісне та ефективне засвоєння матеріалу. Перед та після кожного заняття, ви отримуєте навчальні матеріали: презентації, слайди, відео, а також доступ до запису пройденого уроку, який ви завжди можете повторити в зручний для вас час. Надані мультимедійні навчальні матеріали різноманітні та цікаві, що підвищує ефективність засвоєння уроку.
  • Доступ з будь-якої точки світу. Навіть якщо ви захворіли або вам терміново треба виїхати, ви не пропустите жодного заняття. Ви завжди зможете прослухати потрібний вам урок в зручний для вас час. Комфортна та зручна обстановка навчання. Ви можете навчатися вдома, в улюбленому кафе, на роботі або по дорозі додому. Ви можете навчатися скрізь, там де є інтернет.Перед заняттям навчальні матеріали висилаються по електронній пошті.
    Книга «Шкіпер» в подарунок!ВАЖЛИВО! Це не відео уроки.Курс професійного яхтингу – це живе спілкування з викладачем, та всіма учасниками даного курсу.
BBYachting