Яхтинг в Іспанії

Карнавал на Канарських островах на яхті!

Пальма де Майорка, Ібіца і піратський острів Es Pujols: в пошуках чорної перлини

Від Гібралтару до Тенеріфе

Атлантичний океан: Ібіца – Канарські острови

Яхтинг в Іспанії уже давно отримав статус національного хобі, так як країна зарекомендувала себе однією з найсильніших морських держав. У кожному регіоні є своя федерація з вітрильного спорту, також щорічно проводяться великі змагання, такі як регата «Копа дель Рей» з метою завоювання Королівського кубку та етапи з кубку Америки у Валенсії.

В Іспанії розташовується 329 чудово обладнаних марин і кілька тисяч якірних стоянок. Усі марини розташовані таким чином, щоб проходження яхти з одного пункту в наступний займало всього кілька годин. Яхтинг в Іспанії став частиною національної історії.

Умовно акваторія ділиться на 4 зони для морського туризму. Це Канарські острови, які розташовані в Атлантичному океані, далі Балеарські острови в Середземному морі, Гібралтарську протоку, а також, власне, узбережжя Іспанії.

Канарський архіпелаг складається із 7-ми основних островів: Тенеріфе, Лансероте, Гран-Канарія, Ла Гомера, Ла Палма та Ель-Єрро, а також 6-ти маленьких. Завдяки своїми кліматичними особливостями Канари отримали назву «островів вічної весни». Температура повітря влітку сягає + 21 °С - + 29 °С, а взимку не опускається нижче + 17 °С. В Атлантичному океані досить відчутні припливно-відливні течії, а ось шторми трапляються рідко. Чудова природа, розмаїття варіантів активного відпочинку і можливість відвідувати цей райський куточок протягом року – ось ті причини, завдяки яким цей регіон настільки популярний серед туристів.

До Балеарського архіпелагу входить 4 основних острови - Майорка, Ібіца, Менорка, Форментера і безліч дрібних. Кожен із них відрізняється унікальною атмосферою і пропонує всілякі заняття та розваги для тих, хто обрав яхтинг в Іспанії. Балеари зі своїм м'яким середземноморським кліматом потішить мандрівників у будь-яку пору року, особливо з квітня по листопад. Середньорічна температура повітря - + 20 °С. Узимку дмуть постійні північні вітри.

Гібралтарську протока – своєрідний ланцюжок, який зв'язує Атлантичний океан із Середземним морем. Судна, що йдуть з Атлантики, знаходять тут тиху пристань для відпочинку, а ті, чий шлях лежить у зворотньому напрямку, мають можливість підготуватися до переходу в більш складну акваторію. Протока є державною територією відразу трьох країн: Іспанії, Англії та Марокко.

Маршрути уздовж узбережжя не менш привабливі. Саме тут зосереджені знакові пам'ятники історії та культури і неповторний іспанський колорит.

Для отримання більш детальної інформації Ви можете зв’язатися з нами
за телефонами +38 (050) 500 57 77, +38 (067) 238 62 11
або відправити запит. Дякуємо!

Ваш телефон

Ваш e-mail

Повідомлення

captcha

Comments are closed.

>