Канарські острови

Канарські острови та морські круїзи на Канари вже стали своєрідним атрибутом красивого і безтурботного життя. Кожен прагне відчути насолоду та щастя від такого відпочинку, бо не даремно ж протягом століть Канари носять назву «острова щастя» і «шматочок раю на землі».

Круїзи на Канарські острови відкривають безкраї океанічні простори, їх легкий бриз, який приносить прохолоду і освіжає в особливо спекотні будні. На цих островах вічна весна, тому краса рослинності, що розкинулася вічно зеленим килимом, і чистий м'який пісок стануть втіленням мрій людей, стомлених від життя в мегаполісі.

Однак круїзи на Канари подарують Вам не тільки відпочинок, який можна провести, приймаючи сонячні ванни на піщаних пляжах. Любителі зануритися в нічне життя відкриють для себе зовсім інші Канари , а комусь навіть припаде до душі спа-сервіс, запропонований відпочиваючим. Крім цього можна повністю присвятити свій час активному відпочинку. Це і дайвінг, і картинг, і серфінг, а також яхтинг, гольф і аквапарк.

Круїзи на Канарські острови дозволять Вам відвідати Гранд -Канарія, Фуертевентура, Гомера, Тенеріфе, Лансароте, Лас- Пальмас, Ієрро. Кожен з цих островів архіпелагу по-своєму унікальний, кожен зможе відкрити Вам щось нове, що й вабить сюди багато приїжджих.

Наш яхтовий круїз під час карнавалу.

ББ Яхтинг також пропонує яхтові подорожі по Атлантиці:

Особливістю Канарських островів є їх м'який клімат і незначні температурні перепади води й повітря в різні пори року, що і дозволяє відвідувати острови у будь-який час. Завдяки цьому архіпелаг перетворився в центр європейського туризму.

Для отримання більш детальної інформації Ви можете зв’язатися з нами
за телефонами +38 (050) 500 57 77, +38 (067) 238 62 11
або відправити запит. Дякуємо!

Ваш телефон

Ваш e-mail

Повідомлення

captcha

Comments are closed.

>