Вітрильна яхта More 55. Унікальна. Рідкісна. Несамовита

BBYachting
BBYachting

Вітрильна яхта More 55. Унікальна. Рідкісна. Несамовита

Екстер’єр

Несамовитий. Елегантний

More 55 спроектований знаменитим дизайнером Maurizio Cossutti, More 55 – це безкомпромісна краса і розкішна елегантність у поєднанні з кращими характеристиками спортивної яхти. З класичною щоглою та геннакером, спеціально посиленим і обладнаним для активного плавання, ця яхта ідеально підходить для всіх, хто шукає адреналін, і для тих, хто любить мирне і розкішне сімейне плавання. Інноваційні рішення, чудові інтер’єри і відмінні характеристики цієї вражаючої і потужної яхти – ось її переваги, що відрізняють цю яхту від аналогічних яхт в своєму класі.

More 55 – ідеальна яхта для швидкого плавання, яка легко перетворюється в яхту для задоволення.

Поєднання італійського дизайну, традицій хорватського суднобудування, які датуються XI століттям, і знання в області шведських океанських гонок гарантують, що ви отримаєте незабутній досвід, будь то участь в регаті з друзями, між атлантичний перехід або неквапливий сімейний відпочинок в незайманих і теплих водах.

Інтер’єр

Немає необхідності виходити на берег

 Що стосується інтер’єру, головним бажанням було створення високоякісного класичного інтер’єру з сучасним відтінком.

Все, що ви побачите всередині яхти, було вибрано і виконано з великою увагою до дрібниць, якості та функціональності. В першу чергу – це вироби з дерева найвищої якості, виготовлені з тика, відібраного в Бірмі, висушеного протягом двох років, а потім обробленого.

Інтер’єр поєднується в досконалої гармонії кольорів і ліній, щоб ви відчували себе як вдома. Всі меблі для More 55 виготовляється на одній з кращих фабрик по виробництву розкішних яхт в світі Bobic Yacht і Aircraft Interiors.

Всі меблі додатково захищені двома шарами лаку. Підлоги зроблені з алюмінієвого сплаву Alucore з ламінатом обробки деревини, що гарантує відсутність вологи, і ваші підлоги прослужать довгі роки. Фурнітура, петлі, дверні ручки і замки найвищої якості. Оббивка виготовлена з матеріалу Aqua нанотехнологій.

Якщо ви хочете навчитись керувати такою прекрасною яхтою, Вам з радістю допоможе яхт школа ББ Яхтинг. Пройдіть курс навчання яхтингу та отримайте права на управління яхтою.

Особливі можливості

Ви будете мати всі і навіть більше

 
Мауріціо Коссютті спроектував More 55, так як вміють це робити тільки італійці – досконалий і красивий дизайн. Сучасні лінії та елегантні деталі підкреслені вертикальним нахилом назад. І екстер’єр, і інтер’єр врівноважують вирівняні вікна, які надають екстер’єру спортивний, трохи бешкетний вид і усамітнення з природним освітленням інтер’єру.

Яхта спроектована так, щоб зручно розмістити екіпаж під час дозвілля, запропонувати достатню місця під час їжі і відпочинку до 12 осіб. Яхта також надає достатньо місця в кабіні екіпажу, який бере участь в регаті. Має кілька версій, і майбутній власник може вибрати одну з трьох версій з додатковими функціями, доступними за запитом. Щоб досягти більшого простору без збільшення висоти кабіни і зовнішнього вигляду яхти, було потрібно багато навичок і знань, що є найкращим описом співпраці між More Boats і Cossutti Design.

Версія 3 кабіни

Ця яхта ідеально підходить для сімей з дітьми. Ви отримаєте комфорт, і достатньо місця для розміщення від 6 до 8 осіб. Кожна каюта має свій власний туалет, який дає вам усамітнення та комфорт. Велика кухня і зона салону зроблять ваше плавання ідеальним, поки ви насолоджуєтеся приготуванням смачного обіду або відпочиваєте в салоні вечорами. Зовні у вас може бути або велике складське приміщення або кабіна шкіпера.

Model


Версія 4 кабіни

Хороший компроміс між сімейним і чартерним човном. Ця версія має 4 каюти і 4 туалети, велику кухню і салонну зону, а також кабіну шкіпера.

Model

Версія 5 кабін

Це ідеальна версія для чартеру. Яхта має 5 внутрішніх кают, 3 туалети, велику кухню і салон, а також каюту для шкіпера. Якщо ви хочете мати човен в якості інвестиції, це ідеальне рішення для вас. Дана версія забезпечить довгу чартерну життя і гарантує тривалість сезону.

Model

Технічні характеристики яхти

 •     Дизайн та будівництво Maurizio Cossutti + More
 •     Сертифікація CE Germanischer Lloyd
 •     2015 рік
 •     Довжина корпусу 16.00 м
 •     Ширина 5.00 м
 •     Водотоннажність 2,70 м
 •     Водотоннажність 15300 кг
 •     Баласт 5900 кг
 •     Каюти 5
 •     Місць 14 (10 + 2 + 2)
 •     Двигун Yanmar 80 к.с.
 •     Паливо (2 бака) 550 л
 •     Вода (2 баки) 750 l
 •     Loa 16,70 м
 •     Lwl 14,90 м
 •     Loa 88,9 м2
 •     Генуя 80,15 м2
 •     Геннакер 220 м2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

BBYachting