Індивідуальний курс капітана яхти

BBYachting
Індивідуальне навчання – це найкращий спосіб відчути себе на справжньому шкипером. Наша яхтова школа пропонує найкращий курс індивідуального навчання для тих, хто мріє стати справжнім капітаном яхти.

Індивідуальний курс, який ми пропонуємо, далеко виходить за межі звичайних програм групового навчання. Він поглиблений та персоналізований. Учасник отримує унікальний підхід та особисту увагу. Від першого заняття до фінального іспиту, наші шкіпери-викладачі будуть працювати із вами один на один, допомагаючи освоїти мистецтво керування яхтою на найвищому рівні.
BBYachting

Під час навчання яхтингу

BBYachting
BBYachting

Опануєш
знанням

повний курс з яхтової навігації, метеорології, роботи з картами, правила розходження суден тощо
BBYachting

Отримаєш
інформацію

весь необхідний матеріал, щоб впевнено почуватися на яхті в реальних умовах
BBYachting

Зможеш
застосувати

теоретичну базу на практиці в морі після закінчення курсу та складання внутрішнього іспиту

Як проходить індивідуальний курс навчанння:
Знайомство з теорією яхтингу, та практичний круїз BBYachting

Відкрий собі захоплюючий світ яхтингу з досягненням нових цілей!

BBYachting
Заняття проходять цілий рік. Курс складається з 10 лекцій он-лайн та 1 тижня в морі, у Хорватії, Греції, Канарах, Майорці, Сейшелах, і ще багатьох місцях.
Вивчай теорію з будь-якої точки планети он-лайн і проходь практику на яхті в реальних умовах!
У комфортній обстановці у себе вдома або після роботі :-) ти можеш прослухати авторський курс Богдана Бродовскі «Теоретичні основи яхтингу. Як стати шкіпером і самостійно управляти парусною та моторною яхтою».
І другим етапом відправляйся в практичний круїз безкрайніми морськми просторами.
BBYachting

Програма курсу:

BBYachting

Метереологія. Погода

Атмосферний тиск, правило Коріоліса, циклон і антициклон, холодний та теплий фронти; шкали Бофорта і Петерсона; спостереження за хмарами; джерела прогнозу погоди; місцеві аномалії; нічний і денний бриз; світові вітри та світові вітряні пояса; туман; дії під час погіршення погодних умов.

BBYachting

Радіозв'язок і елементи GMDSS

Зв’язок симплекс-дуплекс; конвенція SOLAS; Call sign; MMSI; виклик допомоги Mayday, Pan-Pan, Securite, загальний зв’язок; канали VHF; система GMDSS; радар; ехолот; GPS; EPIRB; SART; A.I.S.

BBYachting

Міжнародні правила попередження зіткнення суден, МППСС

Пріоритет; знаки; знаки на мостах; рух по річках; Traffic Separation Scheme, TSS.

BBYachting

Навігаційні вогні та сигнали

Навігаційні вогні в денний та нічний час; звукові сигнали; дії в разі обмеженої видимості; інші способи виклику допомоги.

BBYachting

Маяки

Система IALA; латеральні знаки; кардинальні знаки; створні знаки; маяки, секторні маяки, кольори та характеристики вогнів, TSS.

BBYachting

Стабільність яхти, теорія вітрила, Pivot Point.

Що таке вітрило і як воно працює; чому на яхті два вітрила; як дізнатися, чи правильно працюють вітрила; вітри, що впливають на рух яхти під вітрилом; характеристики стійкості яхти; як знайти РР на яхті.

BBYachting

Базові маневри, швартування, якірна стоянка

Типи дна; типи якорів; вибір якірної стоянки; маневри при гострому та повному курсах, через штаг, через корму; галсованіе; до буйку; буксирування; шлюзи; рух вперед і назад; мурінг; лонгсайд.

BBYachting

Безпека на яхті

Засоби безпеки на яхті; пожежа, превентивні заходи, трикутник пожежі, вогнегасники, протипожежна ковдра; рятувальні жилети; людина за бортом, МОВ, превентивні заходи; засоби та способи виклики допомоги; піротехніка; рятувальний пліт; рятувальна операція вертольотом.

BBYachting

Позначення на карті

Навчишся читати карти різних систем Європейської та Американської та визначати найважливіші для безпеки позначення.

BBYachting

Навігація. Робота з картою
Індивідуальні заняття

Географічна широта та довгота, основні одиниці виміру в навігації, нанесення та визначення позицій на морських картах, визначення курсу, розрахунок відстані, швидкості та часу, побудова маршруту на карті, passage planning, визначення небезпек по вибраному маршруту, деклінація та девіація. Консультація із викладачем.

BBYachting

Внутрішній іспит, складання тестів

Перевірка набутих знань, закріплення пройденого матеріалу; зворотний зв’язок та рекомендації від викладача.

BBYachting

Факультатив, групове заняття

Припливи та відливи; течії; нуль карти; час UTC/GMT; розрахунок рівня води та визначення часу.

Навчальний матеріал:

BBYachting

Підручник «Шкіпер. Довідник яхтсмена", 2-ге видання

Автори: Богдан Бродовскі, Люсі Бродовска
Мова українська

У книзі описані базові та необхідні знання з управління яхтою, такі як навігація, робота з картами, ходіння в море в припливи та  відливи, пристрій яхти, способи виклику допомоги в море, погода, надання першої допомоги та багато іншої корисної інформації. Велика кількість малюнків, схем і фотографій допоможе легше і швидше засвоїти описані знання. У підручнику дані цінні практичні поради, які були сформовані автором завдяки його багаторічному досвіду практичної та викладацької діяльності. Містить шкіперський логбук.

Цей підручник буде корисний та цікавий як тим, хто вперше вирішив приєднатися до прекрасного виду відпочинку – яхтингу, так і досвідченим «морським вовкам».

Книга з яхтингу Шкіпер.Довідник яхтсмена

ЗМІСТ:

 • Навігація
 • Морська навігаційна карта
 • Припливи та відливи
 • Навігаційні знаки. Маяки
 • Суднові навігаційні вогні
 • Міжнародні правила попередження зіткнення судів в морі
 • Морський зв’язок
 • Погода
 • Безпека на яхті
 • Перша допомога
 • Теорія вітрил. Стабільність яхти. Pivot Point
 • Маневри у маринах. Стоянка на якір
 • Будова яхти. Електроніка та пристрої на яхті
 • Морська практика
 • Різне

Підручник«Шкіпер. Довідник яхтсмена» на гугл букс

Що отримаєш після
індивідуального курсу капітана яхти?

Ми працюємо в Україні з 2008 року і ми змогли створити найкращу школу яхтингу! Наші учні впевнено почуваються за штурвалом вже у перших самостійних круїзах.

Наши інструктори викладачі – це справжні підкорювачі моря з багаторічним досвідом. Які досконало володіють теоретичними знаннями, і практичним досвідом в управлінні яхтами. Вони пройшли через безліч пригод та складних ситуацій на морі. І тепер готові передати вам свої навички та знання. З їх допомогою ви будете готові до впевненої навігації та керування яхтою у будь-яких умовах.

Наша мета – підготувати вас до того, щоб ви стали справжнім шкіпером та могли самостійно керувати яхтою, ділитися радістю морських подорожей з друзями та родиною. А також брати участь у регатах та інших морських заходах.
Якщо ви закохані у вітрильні пригоди та готові вивчати мистецтво керування яхтою, то наша яхтова школа готова прийняти вас до спільноти яхтсменів.

Запишіться на наш курс індивідуального навчання сьогодні. Відчуйте справжню магію моря та вітру під керівництвом наших досвідчених і пристрасних інструкторів викладачів.
BBYachting
Посібник і логбук "Шкіпер. Довідник яхтсмена"
BBYachting
Можливість повторного проходження курсу
BBYachting
Офіційний сертифікат школи
BBYachting

Курси та найближчі групові практики

1
/

Відгуки студентів про курс

BBYachting
BBYachting
Володимир
BBYachting BBYachting BBYachting BBYachting BBYachting
Я знаю BB Yachting з 2009 року. Я був на яхті як турист, і як учень. Декілька років тому я скористався своїми правами і стати за штурвал як шкіпер. Вчитися управлінню яхтою цікаво, особливо, якщо вчить Богдан Бродовскі. Це абсолютно нові знання та навички, які ні з чим не порівняти. Рекомендую всім, хто шукає свою професійну школу яхтингу та найкращого інструктора!
BBYachting
Сергій
Засновник компанії Okami Technologies OÜ
BBYachting BBYachting BBYachting BBYachting BBYachting
Навчання на шкіпера у BB Yachting мені зробили як подарунок на день народження і з тих пір не уявляю життя без моря. Спершу навчальний тур у Хорватії у 2015-му за який ми не тільки навчилися керувати яхтою, а й полюбили море (хлопці, які з нами були в тій подорожі пасажирами, до речі, потім теж навчалися та отримували ліцензію у BB Yachting). Потім навесні 2016-го трохи екстриму та справжнього морського життя з Богданом на Північному Морі (за одне побували в Англії), а згодом того ж року вже й самі взяли яхту в чартер у Хорватії. Теж за всілякого сприяння BB Yachting, які не тільки допомогли знайти такий варіант розташування кают, що ми шукали, але й вибили знижку на неї у чартерної компанії, а Богдан завжди був на зв'язку, якщо у нас раптом виникали питання. Хоча вони були чисто організаційні - після навчання питань з, власне, управління яхтою не виникало і ми чудово проводили час справляючись з усіма самі. Велике дякую!
BBYachting
Евгенія
Керівник мовних шкіл Polonista center та Britam School
BBYachting BBYachting BBYachting BBYachting BBYachting
Море емоцій та вражень. З професіоналами почуваєшся у надійних руках! Дякую!

Обирай свої дати та час

BBYachting
Залиш контактні дані (email або номер телефону) та отримай повноцінну консультацію по індивідуальному курсу яхтингу
Запис на онлайн ру(#11)

BBYachting

Питання та відповіді

Так, звісно. Ми рекомендуємо пройти теорію восени, взимку, а практику навесні чи влітку. Чому так? Для того, щоб засвоїти інформацію наш мозок потребує час. Спочатку теорія, далі читаєш підручник "Шкіпер", потім перед практикою, повторно (безкоштовно!) приєднуєшся ще раз до курсу "Теорія Яхтингу". На яхті ми ще раз повторюємо теорію та закріплюємо отримані знання на практиці.

Так, ти можеш отримати розстрочку на 4 місяці. За більш детальною інформацією звертайся до наших менеджерів

Все, звісно, залежить від тебе та твоєї мотивації. Наша школа допомагає тобі та супроводжує тебе в твоїх перших кроках в яхтингу.
Методологія навчання, яка використовується в школі яхтингу Богдана Бродовскі, дозволяє дуже швидко перейти від навчання до самостійних кроків в яхтингу. Це доводять 75% наших курсантів, які самостійно та впевнено керують яхтами.

BBYachting