Яхтові ліцензії та сертифікати

Яхтові ліцензії та сертифікати – навіщо потрібні?

Чи варто говорити про те, що під час подорожі на яхті бути просто рядовим пасажиром і капітаном чи шкіпером – дві великі різниці. Почнемо з того, що самому керувати яхтою – цікаво і надзвичайно захоплююче. У деяких випадках, навіть викликає залежність :). Важливо й те, що ти сам зможеш вирішувати: коли, де і наскільки брати яхту в чартер, сам зможеш складати маршрут, вибираючи найцікавіші місця.

Наша яхтова школа – це твоя путівка у захопливий світ яхтингу. Ми пропонуємо можливість розширити свої навички та здобути необхідні кваліфікації для безпечного керування яхтою. Наші професійні інструктори нададуть всю необхідну підтримку, щоб отримати яхтові ліцензій та сертифікати, що дозволять керувати яхтою безпечно та впевнено. З нашими інтенсивними програмами навчання, ти не лише збільшиш свій рівень знань і вмінь, але й отримаєш незабутні морські враження. Гарантуємо, що ти отримаєш найкращу освіту у сфері керування вітрильником і моторною яхтою, різного рівня, від початківця до профі. Ми допоможемо розкрити твій потенціал шкіпера!

Запрошуємо тебе відкрити двері в світ безмежних можливостей. Приєднуйся до яхтової спільноти та роби перший крок до власних морських пригод вже сьогодні!

Пройди навчання в школі яхтингу Богдана Бродовскі, в найбільш зручний для тебе спосіб навчання:

та отримуй яхтові ліцензії та сертифікати міжнародної яхтової асоціації ISSA, International Sailing School Association – найбільшої європейської яхтової асоціації в світі!

Ліцензії та сертифікати міжнародної асоціації ISSA – головні переваги

  1. Не має строку придатності, його не потрібно буде продовжувати;
  2. Дає право подорожувати на парусному або моторному судні в денний та ночний час доби;
  3. Міжнародного зразка, який визнається у всьому світі.

Inshore. Вітрильна яхта

Ця яхтова ліцензія, або сертифікат дає тобі право на управління парусним судном до 70 футів (24 метрів) в прибережних водах (до 20 морських миль від берега) у денний та нічний час доби. Власник яхтових прав такого типу повинен володіти всіма навиками для управління судном в межах прибережних вод, маневрування, безпечного управління яхтою. Для отримання сертифікату не потрібно ніяких інших документів. Тільки практика у наших інструкторів та здача іспиту. Необхідний досвід для отримання ліцензії: мінімум 1 тижневий круїз. Додаткова сертифікація: не потрібна. Мінімальний вік: 16 років.

Offshore. Вітрильна яхта

Сертифікат дає право на управління судном в океанічних водах, а так само водах з приливами і відливами. Його власник повинен володіти серйозним обсягом знань і навичок з обслуговування яхти, навігації, організації екіпажу і плануванні морських подорожей. Рівень підготовки значно вище, ніж на рівень Inshore. Це не для новачків. Додатково потрібно: сертифікат радіооператора, сертифікат First Aid (перша допомога). Практика 600 морських миль, 100 миль з них на приливи і відливи

Inshore. Моторна яхта

Ця яхтова ліцензія, або сертифікат дає тобі право на управління моторним судном до 16 метрів в прибережних водах (до 20 морських миль від берега) у денний час доби. Власник яхтових прав такого типу повинен володіти всіма навиками для управління судном в межах прибережних вод, маневрування, безпечного управління яхтою. Для отримання сертифікату не потрібно ніяких інших документів. Тільки практика у наших інструкторів та здача іспиту. Необхідний досвід для отримання ліцензії: мінімум 1 тижневий круїз. Додаткова сертифікація: не потрібна. Мінімальний вік: 18 років.

Радіоператор SRC VHF-DSC

Сертифікат радіооператора SRC/VHF є таким же важливим документом, як і ліцензія шкіпера! І якщо ви маєте намір самостійно брати яхту в чартер, то ліцензія радіооператора - незамінна для вашого пакета документів

Offshore. Моторна яхта

Власник яхтових прав такого типу повинен мати всі навички для управління моторним судном до 20 метрів у водах відстань 60 NM (морських миль) від берега та в припливно-відливних акваторіях. Має навички маневрування, безпечного управління вітрильною яхтою. Для отримання такого сертифікату потрібна кваліфікація inshore skipper, SRC та сертифікат першої допомоги
BBYachting