Відпочинок на яхті “під ключ”

BBYachting
BBYachting

Відпочинок на яхті “під ключ”

Відпочинок на яхті “під ключ” – це відносно нова послуга. Але вона вже здобула армію прихильників серед любителів самостійних поїздок, відмінне рішення для тих, у кого немає часу самостійно планувати поїздку. Команда “ББ Яхтинг” допоможе організувати таку подорож, оскільки має великий досвід організації круїзів на яхтах, а шкіпера – ходіння під вітрилом.

Ми знаємо де можна смачно поїсти, що цікавого подивитися, в якій бухті краще заночувати, де безкоштовно встати на якір, в якому місці можна поласувати найсмачнішими морепродуктами, як зручно і недорого дістатися з аеропорту до марини, який маршрут краще підібрати саме для Вас, в залежності від того, чи любите Ви активний відпочинок, або ж хочете спокійно засмагати на яхті і розслаблятися.

Також із задоволенням розповімо Вам як дешевше долетіти і де оселитися, тим більше що будь-які складові подорожі, що вимагають попереднього бронювання (квитки, готелі), Ви можете затверджувати особисто.

Відпочинок на яхті “під ключ”-  бронювання яхт, послуги шкіпера, розробка маршруту, візова підтримка, оформлення страховки спортивного класу, трансфер і організація незабутнього відпочинку.

Відпочинок на яхті "під ключ"

BBYachting