Пам’ятка для туристів в умовах пандемії

В’їзд до Хорватії ( 31.03)

  1. Умови прибуття в країну.

Туристична мета поїздки до Хорватії підпадає під категорію “економічні інтереси”. Особи, які подорожують з туристичною метою за наявності  документального підтвердження про сплату у повному обсязі на запланований період перебування готелю/апартаментів/кемпів/приватних садиб/найму яхти, або підтвердження про власність житла чи яхти у Хорватії.

Більше інформіції на сайті https://tripadvisor.mfa.gov.ua/?location=hr

  1. Довідка.

Обов’язкова наявність довідки з негативним результатом ПЛР-тесту на COVID-19, який був зроблений не пізніше ніж за 48 годин до перетину кордону.

ПЕРЕЛІК ЛАБОРАТОРІЙ ЯКІ МИ РЕКОМЕНДУЕМО НА ТЕРІТОРІЇ УКРАЇНИ:

КИЇВ – ДНК лабораторія 

ЗАПОРІЖЖЯ – Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України; Medlife diagnostic center 

ХАРКІВ – Медичний центр Здоров’я; Міленіум

ЧЕРКАСИ – Дніпро­Лаб;

ДНІПРО – Дніпро­Лаб; Лікарня Мечникова 

ХЕРСОНДніпромед

ОДЕСА – Амбулаторія сімейного лікаря – https://homedoctor.in.ua/fillialy/; Сіместа

ЛЬВІВ – Лабораторія Ескулаб; Медікавер 

ТЕРНОПІЛЬ –Ескулаб  

РІВНЕ  – Ескулаб  

ЧЕРНІВЦІ –Ескулаб  

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ – Ескулаб  

              ВАЖЛИВО: На результатах тестів має бути вказаний час забору аналізу. Інакше результат буде рахуватись від 00:00 дня взяття аналізу.

              Підготовка: протягом 3 годин до дослідження заборонено вживати їжу, чистити зуби, полоскати ротову порожнину, пити, жувати жувальну гумку, палити.

  1. Страховка.

Плануючи відпочинок на яхті за кордоном , важливо не забути оформити медичну страховку спортивного типу. Мало хто замислюється про неприємності, які можуть виникнути під час поїздки та в час пандемії 9 (ПОКРИВАЕ COVID-19) . Оформити страховку спортивно типу  за кордон можна, звернувшись до компанії «ББ Яхтинг», або до іншої страхової компанії. Також, ми рекомендуємо придбати страховку від невиїзду. Події, які спричинили за собою фінансові збитки, можуть бути різними. Данну страховку можна оформити в страховій компанії ЧАО ЕТС ( більше інформації на сайті https://eurotravelins.com.ua/ru/uslugi/ot-nevyezda/ )

  1. Проїзд.

До Хорватії можна добратися будь-яким для вас зручним транспортом – це машина, літак або організований трансфер зі стартом з Ужгорода.  Плануючи проїзд до Хорватії звертайте увагу на режим транзитного в’їзду на сайті https://tripadvisor.mfa.gov.ua/?location=hr.  Якщо ви плануєте машиною –  це буде транзит через Венгрію. Поки, що прямих перелетів в Хорватію не має, але також дозволений транзит через Амстердам. Вся інформація на сайті авіакомпанії https://www.klm.ua/ . Будьте уважні при бронюванні білетів.

Всі деталі за тел. +380-50-500-57-77 або поштою. (слідкуйте бо інформації постійно оновлюється)

Будьте здорові та бережіть себе! 

З повагою до вас, компанія BB Yachting!

BBYachting