Яхтинг на Карибських островах

  • Дати: Січень - лютий кожного року.
  • Маршрут*: Мартінік –О. Бекія – о. Мюстік – о. Мейро (архипелаг Гренадіни) - О. Тобаго – о. Сен-Вінсент -  О. Сент-Люсія - о. Мартінік
  • Вартість: 1200 євро/особа, 2250 євро/каюта.
  • Катамаран: Lagoon 380-400 (2014).
  • Місць: 8  WC: 2

ВАШ ЯСКРАВИЙ НОВИЙ РІК

Ви мрієте про безтурботний елітний відпочинок? Тоді Вам слід відвідати Карибські острови разом з нами!
Вони відомі білосніжними пляжами, чистим морем з його кораловими рифами, сліпучим сонцем, заростями кокосових пальм та іншої тропічної рослинності.
Якщо Ви хочете ще більше яскравих вражень, познайомтеся з місцевою культурою та історією.

Маршрут на 8 днів / 7 ночей

День 1. Прибуття на о Мартініка, поселення на яхту.
День 2. О. Мартініка - о. Бекія (архіпелаг Гренадіни).
День 3. О. Бекія - о. Мюстік - о. Мейр (архіпелаг Гренадіни).
День 4. О. Мейр - о. Тобаго (архіпелаг Гренадіни).
День 5. О. Тобаго - о. Сен-Вінсент.
День 6. О. Сен-Вінсент - о. Сент-Люсія.
День 7. О. Сент-Люсія - о. Мартініка.
День 8. Здача яхти.

Martinika-otdyihМартініка - заморський департамент Франції. Острів відкритий на початку 16 століття Христофором Колумбом. Він настільки вразив мореплавця своєю красо, що той назвав його «найкрасивішим місцем на землі». Потрапивши на Мартініку, з першої хвилини занурюєшся в неповторну атмосферу європейського дикунства. Асиміляція національностей, культури, традицій, кухні, одягу зробила свою справу. На Мартініці велика кількість музеїв: історичний музей, музей Народного і Традиційного мистецтва, музей Жозефіни - дружини Наполеона I, музей Гогена та інші, а також екзотичний акваріум, геологічні та ботанічні галереї, старі церкви, Оранжерея метеликів і Парк квітів. Ви можете влаштувати джип-сафарі в джунглях, покататися на конях в горах або по пляжу, зайнятися дайвінгом - крім красивої і багатої підводної флори і фауни, в прибережних водах затонуло багато кораблів і багато з них до цих пір привертають увагу аквалангістів.

saint vincetСент-Вінсент і Гренадини - острівна держава у Вест-Індії, розташована в південній частині Навітряних островів в групі Малих Антильських островів південніше Сент-Люсії і північніше Гренади, із заходу омивається водами Карибського моря, зі сходу - Атлантичного океану. Займає о.Сент-Вінсент і північну частину архіпелагу Гренадіни. Гренадіни - це маленькі острови і острівці, яким немає числа і назв, на карті схожі на розсипані по паперу піщинки. Є й такі, де функціонує всього один готель. Найкращий засіб для пересування тут - яхта. При цьому, здійснюючи подорож по воді, можна познайомитися з унікальним світом культур Вест-Індії, Африки, Азії та Європи. Гренадіни розташовуються на групі крихітних скелястих вулканічних островів і крихітних рифів, які ледве помітні над поверхнею води. По крутих гірських схилах до моря збігають численні струмки, які після тропічних злив перетворюються на нестримні бурхливі потоки. Головним островом по праву вважається Сент-Вінсент. Гірський пейзаж з водоспадами раптом змінюється зеленими плантаціями бананів або кокосів. Райське враження доповнюють розкішні пляжі західного узбережжя. Недарма індіанці називали колись острів Благословенним.

Сент-Люсія, мабуть, найкрасивіший острів у Карибському морі. Його форма схожа на мигдальний горіх. Сент-Люсія вабить туристів з усього світу своєю первозданною незайманою красою. Захоплюючі джунглі, представники тропічної флори і фауни, лікувальні води природних джерел відкривають перед вами чарівний світ. Найвища вершина -- гора Жімі. Однак, вона поступається красою двом древнім вулканам - Пті-Пітон і Грос-Пітон. Зі схилів цих сплячих велетнів відкривається дивовижний вид на рослинне розмаїття. Ці вулкани подарували світу дивовижні цілющі гірські джерела і басейни з сірчаною киплячою водою. Ще одне диво природи дарує нам Сент-Люсія - дивовижні пляжі з лавовим піском чорного кольору. Тим же, хто не любить відлежуватися на пляжі, дана можливість спостерігати життя підводного світу. Інфраструктура послуг дайвінгу на острові розвинена досить добре. Водні джунглі і дивовижна фауна Сент-Люсії чекають на кожного!

Zapisz

Zapisz

Для отримання більш детальної інформації Ви можете зв’язатися з нами
за телефонами +38 (050) 500 57 77, +38 (067) 238 62 11
або відправити запит. Дякуємо!

Ваш телефон

Ваш e-mail

Повідомлення

captcha

Comments are closed.

>