Яхтинг в Таїланді

  • Дати: 9 - 16 січня 2021 року.
  • Маршрут*: О. Phuket – залив Phang-Nga, Kon Hong - о. Koh Poda – о. Koh Kai -   О. Phi Phi Don – о. Phi Phi Leh.– о. Phuket
  • Вартість: 1200 євро/особа, 2250 євро/каюта.
  • Катамаран: Lagoon 380-400 (2014).
  • Місць: 8  WC: 2

Таїланд привабливий для всіх туристів. Для кожного ця країна приготувала свої сюрпризи та приємні моменти. Багатство природи приємно доповнюється тут давньою історією, що ретельно оберігається культурою і традиціями.
Скельні острови неймовірного вигляду, широкі білосніжні пляжі, тепле море і тропічна рослинність – все це чекає на Вас під час яхтової подорожі по Таїланду!
Для яхтингу підходить будь-яка пора року. Основний район – Андаманське море, але якщо Ви хочете ближче ознайомитися з історичними пам'ятками країни - відвідайте Сіамську затоку.
Таїланд по праву можна назвати раєм для дайверів. Безліч островів, оточених кораловими рифами, а також розмаїття підводного рельєфу надають безмежні можливості для дайвінгу.

Катамаран: Lagoon 380-450. Кают: 4. WC: 3-4.
Layout map Lagoon 450 catamaran
Маршрут на 8 днів/ 7 ночей.

День 1. Прибуття на о. Phuket, поселення на яхту.
День 2. О. Phuket – затока Phang-Nga, 10 морських миль.
День 3. Затока Phang-Nga – група островів Kon Hong, 20 морських миль.
День 4. О. Kon Hong – о. Koh Poda – о. Koh Kai, 11 морських миль.
День 5. О. Koh Kai – група островів Phi Phi, 18 морських миль.
День 6. О. Phi Phi Don – о. Phi Phi Leh.
День 7. О. Koh Phi Phi – о. Phuket, 30 морських миль.
День 8. Здача яхти.


Острів Пхукет
– перлина Андаманського узбережжя і найкращий курорт Таїланду. Це найбільший острів Таїланду, його окрема провінція. Основне населення проживає в місті Пхукет – столиці острова. Тут шумить східний базар, милує око химерна китайсько-португальська «кондитерська» архітектура. Пейзаж острова складають зелені горби, гаї кокосових пальм, каучукові плантації і прекрасні пляжі. Кращі пляжі Пхукета розташовані на західному березі озера (Патонг, Ката, Банг Тао), пляжі на східному березі – рівні та кам’янисті. Патонг – дивовижне поєднання причалів, багатоповерхових готелів, різноманітних ресторанчиків. Тут же концентрується і бурхливе нічне життя. Ката – дуже мальовничий пляж, який розкинувся на берегах затишної, оточеної пагорбами бухти. Скелі ділять його на дві частини, велику (Ката Яй) і меншу (Ката Ной). Банг Тао – свого роду візитна картка індустрії туризму в Таїланді, зразок відродженої первозданної природи. На березі мальовничої лагуни влаштовано просторий майданчик для гольфу. Острів Пхукет також відомий спортивною глибоководною риболовлею і морським тролінгом.

Затока Phang Nga вразить вас своєю незвичайною, майже містичною красою. Особливістю цього місця є прямовисні скелі, що виступають з смарагдово-зеленої води. Затока має статус морського Національного парку.

Koh Hong – одна з найвідоміших груп в акваторії островів Таїланду. Ви зможете відпочити на красивих пляжах і в затишних лагунах з рибами на мілководді. Також тут можна оглянути прилеглі печери на каяках. Ви побачите постійних мешканців цих островів - морських орлів, які кружляють над водою в пошуках їжі. При бажанні одягайте ласти і займайтеся сноркелінгом! Смарагдове дно прикрашають численні морські зірки. Koh Poda – це невеликий острів, порослий пишними пальмами і оточений білосніжними пляжами. В кількох метрах від пляжу знаходиться кораловий риф: тут ви зможете зайнятися сноркелінгом і помилуватися розмаїттям підводного світу. Це місце дуже популярне серед туристів, і тим не менш тут ніколи не буває скупчення туристів. На острові Koh Kai знаходиться кам'яна скеля, що нагадує голову і шию курки. Частина острова складається з крутих скель, а протилежний берег - це красиві піщані пляжі. Під час сильних припливів цей півострів частково затоплений.

 Острови Phi Phi є частиною морського національного парку і одним з всесвітньо відомих курортів Таїланду. На більшій острові Phi Phi Don знаходяться вражаючі вапнякові стрімчаки, закриті лагуни і піщані пляжі. На острові немає автомобілів, транспортом служать яскраві довгоносі човни. Менший острів Phi Phi Leh представляє собою високі вапнякові скелі, що виростають з бірюзових вод. Острів безлюдний. На північно-східному узбережжі острова знаходиться знаменита печера Вікінг, що зберігає на своїх стінах малюнки стародавньої людини. Phi Phi Leh - популярне місце гніздуввання ластівок, з гнізд яких готують популярний тайський суп.

Для отримання більш детальної інформації Ви можете зв’язатися з нами
за телефонами +38 (050) 500 57 77, +38 (067) 238 62 11
або відправити запит. Дякуємо!

Ваш телефон

Ваш e-mail

Повідомлення

captcha

Comments are closed.

>