Вітрильні яхти

BBYachting
BBYachting

Вітрильні яхти

Компанія ББ Яхтинг – ексклюзивний дистриб’ютор найбільшої верфі яхт MORE, яка виробляє вітрильні яхти і човни. Тепер купити вітрильну яхту відомого світового виробника MORE в Україні стало можливим. Ви з легкістю зможете управляти нею пройшовши навчання в школі яхтингу ББ Яхтинг і отримавши права на управління маломірним судном.

Багаторічний досвід в проектуванні і будівництві вітрильних яхт, досвід ходіння під вітрилами на морях і океанах, використання високих технологій виробництва і пристрасть до вітрильного спорту, допомогли MORE створити вітрильні яхти найвищого класу.Yacht charter availability powered by booking-manager.com

 

 

Вітрильні яхти MORE купують і цінують у всьому світі. Висока якість, безпека, естетичний і елегантний вигляд, а також комфорт і інновації роблять відпочинок на яхті більш приємним і доступним.

Ми пропонуємо вітрильні яхти, призначені для відпочинку на озерах, річках, і великі яхти, на яких ви сміливо пройдете всі моря і океани.

Купить Парусную Яхту

Парусні яхти купити в Україні

Якщо ви тільки вирішили долучитися до відпочинку і спорту під вітрилами, тоді покупка комфортної парусної яхти, наприклад MORE 40 – оптимальне і ідеальне рішення. Яхта стане надійним другом в ваших перших яхтових подорожах на річці, озері і морі. Комфортабельні вітрильні яхти ідеально підходять для відпочинку з сім’єю, невеликою компанією, заміських водних прогулянок. Ви удосконалите свої вміння і знання в управлінні парусної яхтою, адже ці яхти відповідають останнім вимогам з безпеки для спортивних і тренувальних судів! Безпечна конструкція, продуманий і вишуканий дизайн втілений і створений людьми і професіоналами яхтової справи, закоханих в вітрила.

Парусная Яхта More

Для тривалих переходів підійде яхта MORE 55. З MORE 55 ви повністю відчуєте стихію океану, при цьому зберігаючи відчуття повного контролю над парусної яхтою. Цей човен дуже чуйний і легкий в управлінні. Великі розміри не створюють ніяких труднощів маневрування в порту і на морі, забезпечують чудову стабільність. Це саме те, про що ви мрієте, плануючи подорож на далекі відстані. Виключно простора палуба й інтер’єр яхти забезпечить свободу кожному члену екіпажу, вміщує до десяти чоловік. Яхта має просторий і сучасний інтер’єр, великий кокпіт і велику палуба з платформою для купання. Яхта легко може управлятися однією людиною.

Яхта парусная купить

Безпечного і комфортного вам плавання! Ласкаво просимо на борт!
BBYachting