Навчання управлінню яхтою з ББЯхтинг

Яхт клуб "ББ Яхтинг"

Ходіння під вітрилом – відпочинок та спорт, що набирає популярність та стає доступним  людям абсолютно будь-якого віку. Кращі яхт клуби Києва пропонують кожному випробувати всю романтику, що дарують далекі мандри і запаморочлива синява океанських просторів. ЧОМУ ББЯХТИНГ?

Школа Яхтингу

Професійна школа яхтингу Богдана Бродовcкі пропонує всім бажаючим пройти навчання яхтингу і отримати права міжнародного зразка ISSA aбо RYA, які приймаються в будь-якій точці світу.

Відпочинок на яхті

Ви любитель подорожувати? Вам подобається досліджувати нові місця в приємній компанії? Тоді рекомендуємо відправитися в яхтові подорожі, які подарують Вам незабутні враження та масу позитивних емоцій. Хорватія, Франція, Італія, Греція, екзотичні  Сейшельскі, Канарські та Карибські острови - вибирайте будь-яку акваторію для своєї мандрівки.

Професійна школа яхтингу ББ Яхтинг

 • Богдан Бродовскі  - шкіпер з багаторічним досвідом практичної (більше 30-ти років ходіння під вітрилами) і викладацької діяльності. Інструктор - екзаменатор
 • Школа яхтингу ББ Яхтинг працює в Україні з 2008 року
 • 3000 випускників
 • Професійні інструктори світових яхтових шкіл ISSA (International Sailing School Association) і RYA (Royal Yacht Association)
 • Права міжнародного зразка рівня inshore, offshore, SRC-DSC
 • Книга «Шкіпер. Довідник яхтсмена», автор Богдан Бродовскі та все навчальні матеріали - в подарунок!
 • Європейська система навчання: 10 теоретичних занять + 1 тиждень практики на яхті

Навчання яхтингу в ББ Яхтинг

Вітрильний спорт - об'єднує всіх, ми відкриємо вам двері в світ великих яхт і яскравих людей. Адже яхтинг притягує найсміливіших, відкритих, веселих, активних і захоплених. Якщо ви любите життя у всіх проявах і хочете втекти від нудних буднів, то сміливо поповнюйте ряди наших яхтсменів. Ми з радістю познайомимо вас зі світом повних вітрил і неймовірних пригод!

 • Ми запропонуємо круїз на яхті або катамарані по захоплюючим маршрутами будь-якої країни, де є море!
 • Наш шкіпер проведе навчання яхтингу в самій доступній формі, з подальшим отриманням Міжнародних права ISSA!
 • Ми навчимо вас, як самостійно відправитися в чартер зі своєю сім'єю або друзями і дамо спеціальну знижку на яхту!

Запишись на курси яхтових капітанів в школу шкіперів ББ Яхтинг та отримай подарунок - он-лайн доступ до книги «Шкіпер» (перше видання), автор Б.Бродовскі


Київська яхтова школа ББ Яхтинг пропонує 

Відгуки наших клієнтів

 


Отримуй новинки та гарячі пропозиції на яхтові подорожі з ББ Яхтинг!

Команда ББ Яхтинг - це яхтсмени, які не уявляють свого життя без яхтингу, і більш того, хочуть принести любов до вітрил в ваше життя. В Україні вважалося, що яхтинг - це закритий світ для еліти. Ми ж хочемо показати, що яхтинг - доступний кожному: дорослим і дітям, тендітним дівчатам і мужнім чоловікам, студентам і працівникам самих різних сфер.

Якщо ви - досвідчений яхтсмен, тоді клуб ББ Яхтинг запропонує також чимало цікавого!

 • Шукаєте яхту - ми допоможемо з підбором човна в перевірених чартерних компаніях.
 • Хочете в круїз - організуємо його буквально протягом одного дня!
  Потрібно застрахувати яхту - ми працюємо з Європейськими яхтовими страховими компаніями.
 • Потрібна професійна яхтова одяг - ми надамо кращу екіпіровку!
  Хочете придбати на Вашу яхту щось корисне - у нас є рації, плоттери, інноваційні рятувальні жилети і багато іншого!
 • І звичайно, якщо ви хочете купити яхту - ми надамо кваліфікованим консультацію і познайомимо Вас з модельним рядом відомих яхт Delphia і More!

Команда ББ Яхтинг завжди відкрита для нових знайомств. Ми щиро любимо свою справу і раді ділитися досвідом подорожей та знаннями з учнями, друзями, яхтсменами усіма, хто закоханий в яхтинг! Наша мета - зробити яхтинг доступним кожному, подружити вас з вітром і подарувати можливість вітрильних подорожей.
Кожен сезон - ми в море, а значить, не з чуток знаємо, що потрібно справжньому яхтсмену, які маршрути запропонувати, які марини вибрати для стоянок, які чартерні компанії порекомендувати. Нас часто запитують: «А що ви робите взимку, яхтинг - це сезонно?», - Ми ж відповідаємо, що для яхтингу є місце круглий рік! І дійсно, ми ходимо самі і завжди раді запросити вас в нашу команду! У спекотний серпень або в холодний січень, приходьте до нас в гості на кружку «шкіперського» чаю, і ми разом поговоримо про подорожі, про море, про вітрилах, і сплануємо Ваш, самий кращих відпочинок на яхті!

>