Школа яхтингу

Київська яхтова школа ББ Яхтинг

Пропонує всім бажаючим пройти курси управління яхтою в яхтової школі Богдана Бродовський. Закінчивши курси навчання яхтингу Ви отримаєте міжнародні права на керування яхтою.

Не можете відвідувати заняття в Києві
Ми пропонуємо дистанційне он лайн навчання яхтингу в вигляді вебінарів.

Пройди повноцінний курс теорії яхтингу в Одесі, Миколаєві, Харкові та будь-якому іншому місті!

BB Yachting (ББ Яхтинг) - представляє в Україні світові яхтові організації ISSA (International Sailing School Association) і RYA (Royal Yacht Association).

RYA - це найстаріша і найавторитетніша система навчання яхтингу в світі. Сертифікати RYA охоче визнаються чартерними компаніями, ви зможете орендувати яхти по всьому світу. Строгий контроль якості навчання яхтингу на кожному етапі. RYA дуже строго стежить за якістю навчання, і при щонайменшій невідповідності стандартам позбавляє школу яхтингу ліцензії на видачу шкіперського сертифікатів. Це гарантує, що після закінчення курсу ви отримаєте всі необхідні знання та навички. Отримавши сертифікат з позначкою «tidal», ви зможете ходити без обмежень в найскладніших акваторіях.

Міжнародні права капітана

IMG_обучение_Богдан

 

Навчання яхтингу

Навчання в нашій школі яхтингу проходить в кілька етапів*:

* В ціну навчання не включена вартість поїздки на яхті.

Курси управління яхтою

Професійна яхтова школа Богдана Бродовcкі відповідає на питання:

Я отримав права капітана! Навіщо вони потрібні?

FullSizeRender

Я отримав права капітана! Навіщо вони потрібні?

Мрієте відправитися в морську подорож зі своїми друзями або родиною або просто віддалитися від турбот і суєти великих міст? Бажаєте всіх здивувати?

Отримавши права шкіпера на управління яхтою, у Вас буде унікальна можливість провести відпочинок по-новому, отримавши величезну кількість позитивних і яскравих емоцій!

Ви зможете зібрати команду з друзів і близьких, а потім взяти в оренду моторну або вітрильну яхту, наприклад в Середземномор'ї або ж в іншому куточку світу, і всією компанією насолодитися драйвовим відпочинком, просто подорожуючи по різних країнах, екзотичним островам або морям. Багато яхтових школ пропонують пройти навчання для того, щоб навчитися професійно управляти будь-якою яхтою.

Давно відома унікальність відпочинку на яхті. Вартість такого відпочинку можна порівняти з вартістю будь-якого відпочинку на суші. Однак емоції, враження і заряд енергії, отримані від такої подорожі, неможливо порівняти з простим відпочинком на пляжі.

Організація яхтових подорожей неймовірно захоплююча, як і сама подорож. Тільки раз захопившись яхтингом Ви не зможете відмовитися від емоцій, які він Вам подарує!

Море, спекотне сонце і вітрила повні вітру, а також Ви на білосніжній яхті - що може бути романтичніше і цікавіше.

Як проходить навчання?

Навчання управлінню яхтою з отриманням права на управління яхтою проходить в 3 етапи:

 •  Теоретичні курси навчання яхтингу - очне або онлайн навчання яхтингу в Києві або в будь-якому місті України чи в будь-якій країні.
  Групи учнів формуються круглий рік. Курс складається з 10 занять, які проходять в нашому офісі три рази в тиждень з 19.00 - 21.00. Якщо ви не можете відвідувати заняття в Києві, пропонуємо вам пройти дистанційне навчання у вигляді онлайн вебінарів. При цьому, ви отримаєте всі матеріали для навчання та книгу Богдана Бродівського "Шкіпер" в подарунок.
 •  Практичні курси управління парусної яхтою - в Хорватії чи в інший акваторії. Оплата шкіперських послуг залежить від акваторії.
  Після проходження теоретичного курсу, Ви проходите практичне навчання на яхті. Практику Ви можете проходити в будь-який час року! Восени и влітку ми пропонуємо акваторії  Італії, Хорватії та Греції, Північного моря, а взимку - Канари, Таїланд і Сейшели! Найкраще поєднати навчання з відпочинком, і ми вам в цьому допоможемо!
  Під час практичного навчання яхтингу Вас навчать всьому, що повинен уміти хороший шкіпер, для того щоб безпечно виходити в море! Вас чекає робота з картами, практика швартування, робота з вітрилами, навігація, пересування в нічний час і все найнеобхідніше для самостійного чартеру.
 •  Іспит і отримання прав.
  Іспит проходить під час практики. Вас контролює наш досвідчений інструктор, який оцінює Вашу роботу на яхті і то, як ви засвоїли уроки. Після закінчення практики, викладач повідомить про Ваші успіхи, і Ви зможете отримати права ISSA протягом місяця!

 Наша яхтова школа (Київ) пропонує наступну вартість теоретичного курсу: 250 євро. У зазначену вартість входять матеріали для проходження навчання.

 Вартість практичного курсу (навчання на яхті з інструктором): 250 євро.

Вартість сертифікату INSHORE SKIPPER - 250 євро.

Inshore Skipper - дає право на управління парусною/моторною яхтою в прибережних водах (до 12 морських миль від берега) Власник яхтових прав такого типу повинен володіти всіма навиками для управління судом в межах прибережних вод, маневрування, безпечного управління яхтою. Для отримання такого сертифіката не потрібно ніяких інших документів, тільки практика у наших інструкторів і здача іспиту.

Вартість сертифікату OFSHORE SKIPPER - 300 євро.

Offshore Skipper - цей сертифікат дає право на управління судом в океанічних водах, а також водах з приливами та відливами. Його власник повинен володіти серйозним обсягом знань і навичок в обслуговуванні яхти, навігації, організації екіпажу і плануванні морських подорожей. Рівень підготовки значно вище, ніж на рівень Inshore. Це не для новачків. Додатково потрібно:

Сертифікат радіооператора DSC (курс також можна пройти в нашій школі і отримати сертифікат RYA)
Практика 600 морських миль, 100 миль з них на приливи і відливи.

Телефонуйте нам: (050) 500-57-77; (067) 238-62-11; (044) 235-84-21.

Також пишіть або записуйтеся bbyachting@gmail.com

Яхтова школа Богдана Бродовскі завжди готова відповісти Вам на будь-яке питання!

Ласкаво просимо на борт!

>