Теорія, практика, сертифікат. Яхтенна школа

BBYachting
BBYachting

Теорія, практика, сертифікат. Яхтенна школа

Якщо ви мрієте про яхтові подорожі. Якщо всерйоз захотіли стати капітаном і не раз задавалися питанням як отримати права на яхту, ця стаття для вас. Для того, щоб отримати права на яхту, потрібно просто захотіти і прийти в школу ББ Яхтинг. І ми допоможемо Вам це зробити.

Як отримати права на яхту та стати капітаном

 

Для цього потрібно пройти 2 курсу і здати іспит і права на керування яхтою у Вас в кишені:

Теорія яхтингу

На цьому курсі ви отримаєте всю інформацію, необхідну для подорожі на яхті. Мало того, ця інформація може стати в нагоді у звичайній подорожі і просто в звичайному житті. Курси з теорії яхтингу проводяться кілька разів на рік в максимально комфортних для вас умовах. За бажанням групи, це можуть бути курси в офісі або, як зазвичай вважають за краще наші студенти, онлайн курс (це не просто записана заздалегідь інформація, а живе спілкування з викладачем, яке можна здійснювати за допомогою ноутбука, планшета, телефону).

Вартість теоретичного курсу – 250 євро.

Практичний курс 

буде для Вас не тільки навчанням, а й прекрасною подорожжю, відправитися в яку ви можете зі своєю другою половинкою, другом або дитиною. Практичне навчання проходить під час круїзу, який ви вибираєте самі. Найпоширенішим круїзом для навчання є тур «Перлина Адріатики». У процесі круїзу ви навчитеся, перш за все, як працювати з командою. Звичайно ж, навчитеся керувати яхтою, швартуватися, орієнтуватися на місцевості, прокладати маршрут і багато чому іншому. Ми намагаємося зробити так, щоб навчання було не тільки корисним, але і таким, що запам’ятовується.

Как получить права на яхту

Вартість практичного курсу 250 євро + оплата місця в обраному вами навчальному круїзі.

Що стосується «здачі на права», то це не той жах, який доводиться пережити багатьом, потрапляючи в МРЕО. Тут все гранично просто. Головною підставою для видачі прав шкіпера є його здатність безпечно вести судно і оцінювати ситуацію. Адже, коли ви опиняєтеся в море, безпеку це головне. Сертифікат ви зможете отримати у нас в офісі протягом місяця після вашої подорожі. Чи можемо його вам вислати.

Ліцензія шкіпера оплачується окремо в розмірі 250 євро.

Ви здивуєтеся, але керувати яхтою не складніше, ніж автомобілем. Але це набагато цікавіше і привабливіше, адже на автомобілі ви не зможете відвідувати екзотичні острови, гойдатися на ласкавих хвилях і жити в комфортних умовах.

Получить права управление яхтой

BBYachting