Подорож на яхті в Італії

BBYachting
BBYachting

Подорож на яхті в Італії

Одним із основних напрямків Подорож на яхті в Італії  та найулюбленішим місцем  мандрівників компанії ББ Яхтинг є Італія – країна пристрасті та романтики, історії та культури, яка має різноманітну красу природи.

Подорож на яхті в Італії

– ця країна може запропонувати все, що вам заманеться. Подорож на яхті в Італії – прекрасні пейзажі,  багаті історією та культурою вулиці і будинки, смачна їжа та яскрава місцевість. Не дивно, що вона залишається одним з найкращих місць відпочинку в світі.

Італія – як соціальна, так і романтична, тому, чи плануєте ви ходити з групою друзів або з членами родини, чи з вашим партнером, подорож на яхті в Італії завжди може влаштувати наша компанія BBYachting!

Подорож на яхті в Італії разом з ББ Яхтинг

А чи знаєте ви, що берегова лінія Аппінського півострова (5000 миль) омивається аж 5 морями: Адріатичним, Іонічним, Середземним, Тірренським і Лігурійським? Враховуючи цей факт та місцеві давні традиції мореплавання, мало хто може уявити наскільки широкі тут можливості для яхтингу. Саме тут ми пропонуємо подорож на яхті в Італії.

Подорож на яхті в Італії разом з ББ Яхтинг

Популярні місця для яхтингу в Італії та подорожі на яхті

Разом з нашою компанією ББ Яхтинг ви можете відвідати основні регіони, де розвинений яхтинг в Італії:

Яхтинг в Італії разом з ББ Яхтинг

Подорож на яхті в Італії – багато комфортабельних марин, стоянка в яких коштує трохи вище, ніж у середньому по Середземному морю (виняток становить Коста-Смеральда – північно-західне узбережжя Сардинії, де стоянка дуже дорога). Необхідно відзначити, що багато італійських марин орієнтовані, в основному, на постійних клієнтів. І гостьові яхти розмістять тільки в другій черзі, якщо є вільні місця. Тому важливо вміти домовитись про стоянку заздалегідь або зробити це через компанию-партнера, наприклад ББ Яхтинг.

Приливи по всьому узбережжю Італії дуже малі, а узбережжя завжди впивається вогнем, так що з навігацією не буде проблем навіть до ночі. Активний яхтовий сезон в Італії продовжується з червня по вересень. Неофіційна “парусна столиця” країни – Генуя, де проводяться річні яхт-шоу і часто стартують міжнародні регати.

Рекомендуємо вам відвідати Лігурійське узбережжя – це чарівне поєднання історії, панорамних краєвидів, яскравих кольорових будинків та незайманих пляжів. Саме в цій частині Італії знаходяться самі найкращі пляжі країни. Тут є щось для всіх: мальовничі прогулянки вздовж Чінкве Терре, музика та святковий настрій в Санремо, відкриті повітряні ринки в Вентімілья, парки в Портофіно та десятки приємних міських набережних вздовж миль ясної блакитної води.

Якщо ви хочете засмагати або прогулятись під палким сонцем на пляжі, тоді краще відвідувати Рив’єру влітку. Майже кожне поселення вздовж узбережжя від Генуї до Сан-Ремо є своєрідним курортом. Пляжі в Рив’єра-ді-Поненте підходять як і для сімей з дітьми або підлітками так і для молоді. Все узбережжя – піщане, зі спуском вниз.

Яхтинг в Італії разом з ББ Яхтинг

Цікавим місцем для відвідування ми вважаємо місто Алассіо. Це місто у провінції Савона, розташоване на західному узбережжі Лігурії, північної Італії, приблизно за 80 кілометрів від французького кордону. Також, він  відомий своїми природними та мальовничими краєвидами. Центр міста перетинається пішохідною бруківкою, відомої під назвою Буделло.

У місті є піщані пляжі, синє море і безліч барів та ресторанів на березі моря. В Алассіо також є пірс, відомий як “Моло ді Алассіо” або “Понтіє Бестозо”, звідки відкривається вид на місто.

Алассіо розташоване на узбережжі Рив’єра ді Поненті, і має невеликий туристичний порт під назвою “Лука Феррарі”. Взимку місто  відоме, як курортний комплекс, а влітку як місце купання.

Також Портофіно – це італійське рибальське селище та курорт, відоме своєю мальовничою гаванню та історичною асоціацією зі знаменитими та мистецькими гостями. Місто скупчено навколо своєї невеликої гавані, і відоме  колоритним пофарбованим будинкам, по лінії берегу. Тут любить святкувати свої дні народження Мадонна, відпочивали Хемінгуей і Гі Де Мопассан.

 

Яхтинг в Італії разом з ББ Яхтинг

Тепер до Ріомаджоре. Є багато причин любити це селище. По-перше, пейзажі просто приголомшливі.

По-друге, коли настають сутінки, то селище стає більш чарівним та таємничим . Ви можете насолоджуватися його прохолодними морськими скелями з  місць для рибалок або з висоти на терасі коктейль-бару.

По-третє, вода Ріомаджоре є «блакитним блюзом». Селище знаходиться прямо в Генуйській затоці, де вода прозора і безтурботна.

Коли ніч падає, Ріомаджоре тільки гарнішає. Навіть погана погода не може зруйнувати його славу. Ріомаджоре та інші селища Чінк-Террі були пошкоджені від сильних опадів у 2011 році.

Деякі інші міста зазнали більших паводків, але Ріомаджоре знаходиться на висоті, це дозволило уникнути великої шкоди. Воно відроджується і процвітає і по сьогоднішній день.

А ось цікавий факт подорожі на яхті в Італії, яким би ми хотіли поділитись ,

  • В Тосканському архіпелагу є аж сім чудових островів, які його складають: Гігліо, Капрая, Монтеріско, Піаноза, Джаннутри, Горгона та острів Ельба. Оберайте подорож на яхті в Італії.

З компанією ББ Яхтинг ви маєте чудову подорож на яхті в Італії.можливість відвідати усі сім островів. Острови Тосканського архіпелагу мають природну, добре збережену флору та фауну, з водою настільки кришталевою, що ви можете спостерігати все, що є під водою. Вони, насправді, настільки красиві, що місцеві жителі називають їх подарунком від богів. Легенда свідчить, що коли з моря вийшла прекрасна Венера, вона розбила намисто і сім перлів, упавши в морські глибини утворили тосканські острови.

Ельба

Найбільший з тосканських островів – Ельба, відомий як острів Посланника Наполеона після Договору Фонтенбло. А сьогодні він популярний серед італійців, бо тут є чудові панорами, пляжі та погода.

Віправляючись з нами до цього острову ви зможете відвідати таємний чорний пляж! Але не хвилюйтеся, тут також велика кількістю піщаних пляжів. Рибний острів має понад 70 пляжів, чудові пішохідні стежки та численні бухти. Буде правильно назвати Ельбу- раєм на землі.

Гигліо

Назва тосканського острова Джиллі є свідченням її довгої історії. Хоча “Giglio” означає лілію по-італійськи, це ім’я походить від Aegilium, латинського перекладу з грецького слова “маленька коза”

Другий за величиною острів. Тут можна зайнятись дайвінгом або просто оглянути ресторани та бари, які знаходяться на березі  моря!

Найкращі пляжі на острові Гігліо знаходяться в Кампесе, на заході острова, де ви зможете побачити башту 18 століття, побудовану Козімо Медічі, головою знаменитої правлячої родини Флоренції. Також, ми вас познайомимо із замком Гіліо або відвідаємо бухту поблизу Punta Capel Rosso.

Капріа

Берегова лінія і ландшафт Капріа – це драматичні великі скелі, відокремлені пляжами та незайманою місцевістю, що ідеально підходить для піших прогулянок або їзді на велосипеді. На півдні, ви навіть, можете знайти сліди стародавнього,  вимерлого вулкана.

Кришталево чиста вода, що оточує Капріа робить його дуже популярним для любителів занурення з підводною трубкою або аквалангістів, які хочуть побачити багате морське життя або вивчати підводні археологічні пам’ятки.

Монтекрісто

Цей острів майже неможливо відвідати, тому мандрівники можуть побачити велику скелю з найближчих островів Піаноза або Гілліо.

Монтекрісто – це самий незайманий і віддалений острів від тосканських островів. Він був домом для спільноти ченців аж до шістнадцятого століття, де вони десятиліттями жили в майже повній самотності. У 1971 році Монтекрісто став природним заповідником і тепер закритий для човнів та туристів без спеціального дозволу. Це зроблено для того, щоб захистити  крихку екосистему острова.

Піаноза

Для того, щоб побачити усі красоти цього острову ми рекомендуємо прогулянку на велосипеді або пішохідну екскурсію.

Піаноза – найнижчий острів Тосканського архіпелагу, що піднімається на 29 метрів над рівнем моря. Фактично, це крайня площина острова.

Острів закритий для вільного доступу туристів. Тому щоб потрапити на нього потрібен спеціальний дозвіл, який доволі легко отримати.

Щоденно на острові дозволяється знаходитись і засмагати на тутешньому пляжі  Кала-Джованни лише 250 людям. Ізоляція острова необхідна для збереження місцевої флори та фауни.

Горгона

Крихітна Горгона – найпівнічніший острів і лише точка на карті в Лігурійському морі. Значною мірою нежитлова обстановка та знаходження в’язниці на острові означає, що його можна відвідати лише з супроводом та серією контролю, щонайменше за п’ятнадцять днів до поїздки. Це значною мірою  заборонений острів.

Так навіщо ж відвідувати тюремний острів? Оскільки чисельність населення налічує всього 300 чоловік, острів є природним раєм. Там є міцна берегова лінія та вражаючі бухти. Плаваєте в чистій незайманій воді та насолоджуєтесь приватними пляжами. Під час подорожі з ББ Яхтинг ви прогуляєтесь по острові, зможете влаштувати пікнік та поплавати в кришталево чистих водах.

Джаннутри

Острів має пів-місячну форму. Трохи більше, ніж Горгона, Джаннутри – найпівденніший тосканський острів. Джаннутри – це переважно скелястий острів з коротким простяганням піщаного пляжу на півночі.

Вирушайте на узбережжя, щоб побачити римські руїни з першого сторіччя. З нами ви можете дослідити руїни вілли Агріппи, де колись жила імператриця Нерон та оригінальний римський порт.

Досліджуючи залишки римських суден у кришталево чистій воді з допомогою дайвингу та аквалангу, не забудьте відвідати сині водяні гроти, кажуть, що Cala dei Grottone – найкрасивіші в світі.

А ви чули що:

  • Неаполь – один з курортних міст Західної Італії, розташований на північному березі Неаполітанської затоки. Ще в античні часи узбережжя затоки було густо заселеною територією. Частина Тірренського моря у вигляді Неаполітанської затоки врізається в берег на 22 км шириною входу 30 км, максимальна глибина в затоці – 451 м. Завдяки м’якому клімату і багатій природі- це одне з найкращих місць для відпочинку в Італії. На східному березі розташований діючий вулкан Везувій, який є символом затоки. З боків до входу в затоку розташовані відомі острова-курорти – Искія і Капрі.

Іскія – острів вулканічного походження в Тірренському морі на західному узбережжі Італії. Искія входить до складу регіону Кампанія. Знаходиться в 40 км від Неаполя. Це найбільший острів в затоці. На території острова знаходяться три вимерлих вулкана: Епомео (висота 789 м найвища точка острова), Тработті і Монте-Веззі. Останнє виверження відбулося в 1301 році.

Капрі –  це острів в частині Неаполітанської затоки Тірренського моря. Ще за часів Римської імперії курорт був одним з найпопулярніших місць для відпочинку. І до тепер він не втрачає актуальності. Є кілька варіантів походження назви острова: перша версія від лат. Caprae – козячий острів, друга версія від грец. Caprios – дика свиня (факти колонізації острова стародавніми греками підтверджені розкопками). Згідно твору Гомера «Одіссея» саме в цих краях проживали сирени, які заманювали своїм співом моряків і змушували їх повертати судно на смертельно небезпечні рифи.

На острові знаходиться два основних населених пункти – Капрі і Анакапрі, в яких проживає 15 тис. чоловік. Найвище місце острова – гора Монте Соларо, висотою 589 м.

Побережжя Амальфі

Подорожуючи на яхті разом з нашою компанією ББ Яхтинг у вас буде чудова можливість порадувати себе, відвідавши найбільше узбережжя Італії з його приголомшливими пейзажами, містами, що охоплюють пагорби та гавані, та історичними руїнами, Амальфі.

Поїздка з Сорренто в Салерно вздовж захоплюючого узбережжя Амальфі – це одна з найпопулярніша подорожей у світі – вона залишить ваш рот відкритим а картку пам’яті вашої камери заповненою.

Протягом століть, вражаючі пейзажі та м’який клімат були закликом до багатих і знаменитих, заманюючи сюди римського імператора Тіберія, Річарда Вагнера, Софі Лорен, Ричарда Гора та інших.

Подорож на яхті в Італії разом з ББ Яхтинг

Сицилія

Найбільший острів Середземного моря та одночасно важлива частина Італії. Розташований біля самого «носочка італійського чобота», він омивається відразу трьома морями – Середземним, Тірренським і Іонічним.

Яхтинг в Італії разом з ББ Яхтинг

Острів відомий як чудовою природою, що сприяє відмінному відпочинку, так стародавніми пам’ятниками історії, які займають провідні позиції серед пам’яток Італії. Вже тільки назви сицилійських міст здатні викликати в голові прекрасні образи з давніх легенд. Варто лише вслухатися в ці назви: Мессіна, Сіракузи, Агрідженто.

Ми відкриємо для вас Еолійські острови, які користуються величезною популярністю серед туристів, залучаючи до 200 000 відвідувачів на рік, що цілком зрозуміло. Архіпелаг пропонує туристам  природу, що захоплює дух. Пейзажі, панорами неоціненної краси й кришталево чисте море…

Туризм є основним джерелом для економіки Еолійських островів, що підтверджується числом паромів, катерів і яхт, які з’єднують острова з материком. Найбільш відвідувані острови архіпелагу – Ліпарі, Саліна і Панарея. Клімат тут м’який, а опадів випадає завжди мало.

Яхтинг в Італії разом з ББ Яхтинг

Еолійські острови занесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО через протікаючі на них вулканічні явища.

Яхтинг в Італії разом з ББ Яхтинг

А ще один край, рекомендований нашою агенцією як обов’язковий для відвідування – сонячний середземноморський острів Сардинія. Просто створений для райського відпочинку. Тут шикарна інфраструктура, білосніжні пляжі та комфортний клімат. Сардинія різноманітна, вона сяє барвами галасливих портових міст і маленьких сіл на березі Тірренського і Середземного морів.

З нами ви побачите найкрасивіші місця на острові сонця і насолоди:

IMG-20160821-WA0012

Кастельсардо – мальовниче історичне місто на північному узбережжі Сардинії. Старе місто, укріплене замком, є цікавим та атмосферним місцем для відвідування, а позиція Кастельсарда робить його гарною зупинкою на дорозі між Західною Сардинією та островами та курортами Сходу.

Карлофорте. Це невелике селище з населенням всього 6500 жителів знаходиться не на самій Сардинії, а на сусідньому острові Сан-П’єтро, але входить в архіпелаг Великої Сардинії. Спокійне і прекрасне місце з маленькими симпатичними пляжами та чарівними вузькими вуличками. Тут люди говорять на власному діалекті лігурійської мови, що ще раз підтверджує унікальність Сардинії.

Боза – це місто в провінції Орістано, частина регіону Сардинії. Боза розташована приблизно на дві третини дороги до західного узбережжя Сардинії, на невеликому пагорбі, близько 3 км на узбережжі на північному березі річки Темо. У місті протягом значного періоду часу проживає близько 8000 чоловік.

Середньовічне містечко приємно радує лабіринтами вузеньких вуличок, кам’яними мостами через річку Темо, величним замком Маласпіна. Гуляючи старовинними кварталами, дивуєшся поєднанню скромних будиночків простих городян і величних кам’яних будинків, якими в давнину володіли купці. На околиці міста, на узбережжі, вибудувана красива набережна з затишними кав’ярнями, де можна годинами спостерігати за шумним прибоєм. У межах міста є два пляжі, які швидше за все сподобаються екстремалам, оскільки тут немає зручного заходу у воду, зате є дуже красиві печери.

Один з найкрасивіших середньовічних міст Сардинії, головний курорт на північному заході – Альгеро. Його анімований історичний центр – це чудове місце для вечері, а також тут можна знайти безліч чудових ресторанів і барів. Це ідеальне місце для вивчення пляжів та красивих місць неподалік Riviera del Corallo.

Острів Егаді – це незрівнянна природня краса, піщані пляжі та прозора вода.

Егадських архіпелаг, що входить в однойменний Морський заповідник, складається з трьох великих островів – Фавіньяна , Леванцов  і Мареттімо  – і ряду невеликих острівців.

На Мареттімо ми радимо відвідати типове рибальське село. На нашій яхті ви можете дістатися до мальовничих гротів, серед яких окремо виділити Гротта-дель-Каммелл і Гротта-дель-Туоно. Прекрасна також печера Гротта-дель-Дженовезе з доісторичними малюнками та наскельними зображеннями.

На острові Фавіньяна  обов’язково викупайтеся в Блакитній бухті, названої так через колір своїх вод.

Чудовий також грот Гротта-перчать. Його назва на місцевому діалекті вказує, що у верхній частині грота є величезне вікно. В отвір проходить сонячні промені, які проникають в води грота, створюючи дивовижні світлові ефекти.

Для пошанувачів історичного минулого:

  • Для багатьох візит до Венеції — це ніби мандрівка на кілька сторіч у минуле. Тут панує своя неповторна атмосфера.

Венеція – це видатне 1700-річне місто, яке було поєднанням основного європейського мистецтва, музики та політичних подій. Воно був ініціатором ренесансу і вважається першим у світі фінансовим центром.

Сьогодні це одне з найважливіших міст Італії та надзвичайно романтичний напрямок подорожі, де можна прогулятися повздовж звивистих каналів. Фактично, 150 каналів з більш ніж 400 мостами, які з’єднують 118 маленьких островів Венеції в Венеціанській лагуні. Величні церкви і палаци, площі і музеї, чудові ресторани та  магазини з  місцквою продукцією.

Яхтинг в Італії разом з ББ Яхтинг

 

BBYachting