Тур на яхті – Греція.

BBYachting
BBYachting

Тур на яхті – Греція.

Тур на яхті – Греція.

Хочу трохи поділитися з вами враженням про яхтинг. Про мою першу подорож на яхті. Це сталося зі мною не відразу – довгий шлях із передчуттям цілий рік. Приєднавшись до команди BB Yachting протягом року я відкривала світ яхтингу для учнів школи. За цей час я отримала багато інформації. Чула різні історії про яхтові пригоди наших шкіперів та учнів. Тепер настав час моєї історії. Вона буде присвячена команді, та командному духу в цій подорожі. Як наші учні-студенти ставали справжніми яхтовими капітанами.

Мій перший тур на яхті – Греція  на островах Саронічної затоки. Те про що я тільки чула і з чим так довго працювала – тепер відбувалося зі мною наяву.

Перше знайомство з нашою яхтою – Sun Odyssey 449 Alpha.

Це була дуже простора та комфортна яхта із затишними каютами, зручним камбузом та місткою кают-компанією. Я вперше на такій яхті – тому мене приємно дивувало все. Неймовірна ергономіка, зручність – все зроблено для максимального комфорту перебування на яхті . Усі з великою цікавістю та увагою слухали дівчину з чартерної компанії, яка інструктувала та знайомила нас із яхтою. Першого вечора ми всі адаптувалися до яхти і знайомилися з командою. Багато хто з них мені вже був знайомий з того моменту, коли вони робили лише перший крок до своєї мрії – вибирали школу і починали проходження теоретичного курсу.

Усі вони учні школи BB Yachting. Кожен із них мав багато сумнівів та питань, страхів та переживань вирушаючи у подорож під вітрилами, на практичний курс. А зараз вони всі тут, на яхті. Здійснюють свою мрію та стають шкіперами. У подорожі всі вони були не схожими на себе в повсякденному житті. Вони відкривалися для мене в нових фарбах. Кожен зі своїми цікавими історіями, досвідом, вміннями та харизмою. Дивно, але саме на борту яхти найчастіше зустрічаються люди, які у звичайному житті могли б ніколи не зустрітися. Саме тут після безлічі пройдених миль і пережитих випробувань, зароджується справжня дружба. Як тільки потрапляєш на борт яхти – ти стаєш частиною команди. Кожен у своїй мірі несе відповідальність за комфортний і безпечний час перебування на яхті. Незалежно від рівня достатку, життя і особистих принципів, всі приймали і виконували обов’язки. Однаково і з максимальною відповідальністю.

Під час першого тривалого переходу – шкіпер провів нам інструктаж. Ми одягли рятувальні жилети та розпочали ще невідомий для всіх процес підняття вітрил. Усі захоплююче брали у цьому участь – тягли мотузки, стояли за штурвалом. Кожен був частиною команди. 

І все вийшло!! Шум мотора вщух, і ми залишилися наодинці з вітром. Який поскрипував нашим такелажем і трохи шумів у вітрилах, і морем, що розбивається об борт нашої яхти. Саме в ці хвилини ти починаєш нестримно закохуватися в яхтинг. В цей момент ти відчуваєш захоплення – сильну позитивну енергетику кожного, хто присутній на яхті. . . Білі вітрила почали невгамовно рухати нас безмежним морем – вперед до пригод!

Як у справжніх морських пригодах

Нас чекали небезпеки та труднощі, з якими, на мою думку, ми дуже легко справлялися. Завдяки згуртованості не лише нашого екіпажу, а й усієї флотилії BB Yachting. Одна з таких подій сталася з нашими двома яхтами, які на якірній стоянці сплуталися якорями. Ситуація була ускладнена тим якоря не тільки були заплутані між собою, а й у камені на дні. Дві години екіпажі намагалися самостійно вирішити цю проблему, але безрезультатно.

Як виявилося, один із членів нашої команди професійний фрідайвер, який уже кілька років ставить рекорди як для себе, так і на змаганнях. Він зміг із глибини 10 м. звільнити якоря двох яхт. Все вирішилося якнайкраще. Цей випадок відобразив взаємодопомогу вже справжніх яхтсменів, які готові будь-якої миті прийти на допомогу. Саме це і відрізняє людей, що підкорюють море. Вміння ризикувати – бути єдиним механізмом, брати відповідальність за себе та за інших.

Кожен із членів екіпажу був по-своєму незамінний і приносив внесок у життєдіяльність усієї команди. Видобуток їжі – наші рибалки радували спійманою рибою та восьминогами. Камбузний десант готував на рівні вишуканих рестораторів. Нестримні мандрівники не давали нудьгувати на березі. Ми досліджували грецькі простори за маршрутом прямування. Я як перлина нашого екіпажу, єдина дівчина на борту :))) І звичайно наш шкіпер-інструктор Василь – маг і чарівник. Передає знання нашим студентам і перетворюючи їх на відважних шкіперів.

Останнім днем ​​нашої подорожі ми досягли мису Суніо – на горі якого височів храм Посейдона. Для мене і всієї нашої команди – це був як знак згори. Благословення самим Посейдоном усіх нас на нові підкорення морів та океанів.

За час нашої подорожі ми пройшли та подолали багато морських миль. Отримали нові знання та гарні знайомства. Я вдячна всьому екіпажу, шкіперу інструктору Василю Біленку. Та компанії ББ Яхтінг за відкриття нових горизонтів.

Дизайн без назви

Тур на яхті – Греція.

BBYachting