Тур на яхті – Греція.

BBYachting
BBYachting

Тур на яхті – Греція.

Тур на яхті – Греція.

Хочу трохи поділитися з вами враженням про яхтинг. Про мою першу подорож на яхті. Це сталося зі мною не відразу – довгий шлях із передчуттям цілий рік. Приєднавшись до команди BB Yachting протягом року я відкривала світ яхтингу для учнів школи. За цей час я отримала багато інформації. Чула різні історії про яхтові пригоди наших шкіперів та учнів. Тепер настав час моєї історії. Вона буде присвячена команді, та командному духу в цій подорожі. Як наші учні-студенти ставали справжніми яхтовими капітанами.

Мій перший тур на яхті – Греція  на островах Саронічної затоки. Те про що я тільки чула і з чим так довго працювала – тепер відбувалося зі мною наяву.

Перше знайомство з нашою яхтою – Sun Odyssey 449 Alpha.

Це була дуже простора та комфортна яхта із затишними каютами, зручним камбузом та місткою кают-компанією. Я вперше на такій яхті – тому мене приємно дивувало все. Неймовірна ергономіка, зручність – все зроблено для максимального комфорту перебування на яхті . Усі з великою цікавістю та увагою слухали дівчину з чартерної компанії, яка інструктувала та знайомила нас із яхтою. Першого вечора ми всі адаптувалися до яхти і знайомилися з командою. Багато хто з них мені вже був знайомий з того моменту, коли вони робили лише перший крок до своєї мрії – вибирали школу і починали проходження теоретичного курсу.

Усі вони учні школи BB Yachting. Кожен із них мав багато сумнівів та питань, страхів та переживань вирушаючи у подорож під вітрилами, на практичний курс. А зараз вони всі тут, на яхті. Здійснюють свою мрію та стають шкіперами. У подорожі всі вони були не схожими на себе в повсякденному житті. Вони відкривалися для мене в нових фарбах. Кожен зі своїми цікавими історіями, досвідом, вміннями та харизмою. Дивно, але саме на борту яхти найчастіше зустрічаються люди, які у звичайному житті могли б ніколи не зустрітися. Саме тут після безлічі пройдених миль і пережитих випробувань, зароджується справжня дружба. Як тільки потрапляєш на борт яхти – ти стаєш частиною команди. Кожен у своїй мірі несе відповідальність за комфортний і безпечний час перебування на яхті. Незалежно від рівня достатку, життя і особистих принципів, всі приймали і виконували обов’язки. Однаково і з максимальною відповідальністю.

Сторінки: 1 2
BBYachting