Кікладські острови на яхті

BBYachting
Кіклади, чарівна група островів в Егейському морі. Чудові піщані пляжі, унікальний колір моря, архітектура в біло-блакитних тонах, традиційний спосіб життя, народна музика, теплі, гостинні люди та безлюдні пейзажі з відокремленими каплицями перетворюють подорож на Кіклади на незабутнє враження...
BBYachting

Найкращий спосіб пізнати Грецію - це яхтинг на Кікладські острови

BBYachting
За легендою Посейдон ударив по горах своїм тризубом та розкидав осколки по Егейському морю, утворюючи Кікладьскі острови. Назва Кіклади має коріння від грецького слова «kyklos» означає «коло» або ті, що лежать колом. Острови утворюють кільце навколо священного острова Делос - місця народження Аполлона.
У літні місяці (особливо в липні та серпні) слід дуже обережно підходити до пристаней для причалу, особливо у високий сезон, коли причалів менше.
Завжди бери до уваги вітри Мельтемі, залежно від розташування та орієнтації пристані. Вітри Мельтемі, зазвичай, є найбільшою перешкодою для швартування.
Але будь впевнений, що, особливо під час поганої погоди, кілька людей на пристані будуть стежити за твоїми зусиллями та обов’язково прийдуть на допомогу, помахавши рукою.
Уникай спроб бути героєм і завжди проси допомоги, якщо вона тобі потрібна, але не забувай віддячувати! Якщо в марині немає вільного місця, дозволь новачкам прив'язатися до своєї яхти, пояснюючи правила тихого й обережного переходу через свою палубу.
Як і більшість грецьких островів, кікладські пристані відносно невеликі за розміром, але вони забезпечують базове: воду та паливо.
Солідарність на Кікладах – дуже корисна річ!
BBYachting
BBYachting
BBYachting
BBYachting
BBYachting
BBYachting
BBYachting

Програма подорожі:

BBYachting Кіклади - магічні острови, які залишать незабутні сліди в твоєму серці BBYachting
BBYachting
Лавріон
Астелапія
Тілос
Тіра
Санторіні
Сіфнос
Міконос
Егіна
BBYachting

Лавріон

Лавріон пов'язаний з давньогрецькою міфологією. Згідно з міфом, це було місце, де бог Гефест був ковалем олімпійських богів і виробляв їх зброю та інструменти. Лавріон відомий своїми родовищами міді, свинцю та срібла, що залучало гірників вже з давніх часів. В Лавріоні можна знайти давньогрецький театр Торіко, який був побудований у 4-му столітті до нашої ери. Він був використаний для музичних та театральних вистав, а також для політичних зустрічей.

Астелапія

Острів, що відрізняється величезною природною красою та географічною різноманітністю. Його рельєф складається з гірських вершин та живописних долин. Берегова лінія Астелапії зачаровує мальовничими затоками, пляжами і кришталево чистими водами. Острів має унікальну флору та фауну, яка включає в себе також види тварин які знаходяться під загрозою зникнення - саме це приваблює туристів та еко активістів. Культурні пам'ятки та архітектурні артефакти свідчать про багату історію. Цей острів - справжній рай, який кожного дня грає новими фарбами і надихає будь-кого до нових звершень.

Тілос

Острів відомий своєю красою природи та археологічними знахідками. Тілос славиться своїми традиціями народного мистецтва та ремесл, таких як виготовлення килимів, кераміки та виробів з лози. Природні пам'ятки, зокрема археологічні знахідки та скельні печери подарують тобі цілий спектр нових вражень. Тілос має різноманітну флору та фауну, включаючи рідкісні види птахів і диких козлів. Острів входить в список важливих місць охорони природи. Цей острів є ідеальним місцем, де можна насолоджуватись дивовижною красою та відчути зв'язок з природою.

Тіра

Вулканічний острів в Егейському морі, характеризується унікальною географічною структурою та природним розмаїттям. Його ландшафт складається з високих гір, формованих активністю вулкану. Острів славиться вражаючими кальдерами, такими як Кальдера Санторіні, та мальовничими кришталево чистими водами Егейського моря. В центрі Тіри знаходиться залишки давньогрецької Акрополісу, що датується 7-6 століттям до нашої ери. Тіра має декілька прекрасних пляжів з чистим піском та яскравою водою. Популярні пляжі, такі як Ліманакі, Партия, Казавитіс приваблюють відпочиваючих з усього світу. Тіра також має унікальний світ живої природи, який приверне твою увагу різноманіттям і красою.

Санторіні

Санторіні славиться вражаючими кальдерами, де морська вода зливається з небом. Типовим елементом архітектури Санторіні є білосніжні будиночки з синіми дверима та вікнами. Це унікальний стиль був запроваджений для відбиття спеки та збереження свіжості всередині будинків. Санторіні відомий своєю кальдерою - великим круглим озером, що утворилося внаслідок звалища кратера під час вивержень вулкана. Це природне утворення стало одним з найбільш відомих пейзажів острова. Мальовничі пляжі, золотистий пісок і теплі води Егейського моря роблять Санторіні прекрасним місцем для відпочинку та туризму.

Сіфнос

Сіфнос славиться мальовничими кам'яними містечками та традиційними селами, що надає йому особливий колорит. Головне місто Сіфноса називається Аполлонія. Воно отримало свою назву на честь бога Аполлона, якому був присвячений храм у давні часи. Сіфнос славиться своїми традиційними святами та фестивалями, які відбуваються протягом року. Саме в цей час острів перетворюється на справжнє святкове місце з танцями, музикою та святковим настроєм. Острів має різноманітний склад флори та фауни, що включає рідкісні види рослин і тварин. Ця природна краса робить Сіфнос привабливим для туристів, шукаючих заспокоєння і неповторні враження в природному оточенні. Острів Сіфнос - місце, де зустрічаються спокій та приголомшлива природа.

Міконос

Ландшафт складається з відсутності річок та долин, з архіпелагом гірських хребтів та мальовничих пляжів. Міконос славиться своїми чудовими пляжами з золотистим піском та блакитною водою. Популярні пляжі, такі як Парадайс, Супер Парадайс, Орнос і Елія, приваблюють відпочиваючих з усього світу. Острів має різноманітний флористичний та фауністичний склад, зокрема ростуть рідкісні рослини. Міконос має унікальне місто Мілія, яке вважається одним із найстаріших міст Кікладських островів. Вулички Мілії нагадують лабіринт, де можна знайти традиційні крамниці, кафе та ресторани. Міконос відомий своїми традиційними білими будівлями, що створюють неповторний образ. Ця незабутня природна краса приваблює людей, які шукають спокій та незабутні враження в унікальному природному середовищі.

Егіна

Острів має великі оливкові гаї, а оливкова промисловість є одним із основних джерел заробітку для місцевих жителів. Егіна славиться своїми монастирями, де можна побачити чудові фрески та релігійні артефакти. Егіна відома своїми природними джерелами, включаючи джерело святого Нектарія, яке відоме своїми цілющими властивостями. Острів також має багату флору та фауну, зокрема ростуть рідкісні рослини. Егіна - це уособлення природної краси, що подарує тобі незабутні враження і відпочинок в гармонії з природою.
BBYachting
На запит
BBYachting
Афіни
BBYachting
Hanse 460
BBYachting
8+2
BBYachting
36 550 грн
BBYachting
На запит
BBYachting
Афіни
BBYachting
Hanse 460
BBYachting
8+2
BBYachting
72 240 грн
Хочеш відправитися в круїз?
BBYachting
Відправляй свій запит і ми з радістю все підготуємо!
Стандартна форма_укр

BBYachting

Приєднуйся до наших подорожей на яхті

Маршрути та відпочинок на яхті

BBYachting
Відпочинок у Греції: 10 причин відвідати Грецію цього літа
Сьогодні ми розповімо про Відпочинок у Греції. А саме 10 причин відвідати Грецію, які спонукають мільйони людей вирушати в подорож яхтою Грецією. В тому числі і разом з “ББ ЯХТИНГ”, в цей маленький, але унікальний куточок Європи. Відмінна погода Завдяки своєму південному розташуванню на Середземному морі, куди дуже зручно дістатися під вітрилами. Греція благословенна чудовою погодою […]
читати
BBYachting
Тур на яхті – Греція.
Тур на яхті – Греція. Хочу трохи поділитися з вами враженням про яхтинг. Про мою першу подорож на яхті. Це сталося зі мною не відразу – довгий шлях із передчуттям цілий рік. Приєднавшись до команди BB Yachting протягом року я відкривала світ яхтингу для учнів школи. За цей час я отримала багато інформації. Чула різні […]
читати
BBYachting
Відпочинок на яхті “під ключ”
Відпочинок на яхті “під ключ” – це відносно нова послуга. Але вона вже здобула армію прихильників серед любителів самостійних поїздок, відмінне рішення для тих, у кого немає часу самостійно планувати поїздку. Команда “ББ Яхтинг” допоможе організувати таку подорож, оскільки має великий досвід організації круїзів на яхтах, а шкіпера – ходіння під вітрилом. Ми знаємо де […]
читати
BBYachting