Верф MORE

BBYachting
BBYachting

Верф MORE

Компанія ББ Яхтинг – ексклюзивний дистриб’ютор найбільшої верфі яхт MORE, яка виробляє вітрильні яхти. Тепер купити вітрильну яхту відомого світового виробника MORE в Україні стало можливим. Ви з легкістю зможете управляти нею пройшовши навчання в школі яхтингу ББ Яхтинг і отримавши права на управління маломірним судном.

Багаторічний досвід в проектуванні і будівництві вітрильних яхт, досвід ходіння під вітрилами на морях і океанах, використання високих технологій виробництва і пристрасть до вітрильного спорту, допомогли MORE створити вітрильні яхти найвищого класу.

Якість яхт More

 Ніяких компромісів в якості. Люкс. Безпека. 

Крім високоякісних матеріалів, в яхтах More використовуються технології вищого рівня. Технології, які використовуються для складання More 55 і More 40, були вибрані тому, що вони дозволяють використовувати вініловий ефір, який містить менше епоксидної смоли, і при цьому забезпечує більшу твердість і меншу вагу. Рама з нержавіючої сталі – це ще одна якість, притаманна яхти More .

Ми впровадили різні додаткові інтелектуальні рішення для легкого управління і обслуговування, такі як система штурвала, доступна з палуби, якірна лебідка і лебідка для генуї, доступні через кабіну капітана, підйомну духовку, легкий вхід в кормовий відсік, просторе машинне відділення, датчик рівня чорного баку, прикріплений зовні, поверхні для приготування їжі з термопластика і багато інших цікавих рішення спрощують життя на борту.

 

Дизайн

Краса. Оригінальність. Функціональність.

Команда дизайнерів More на чолі з дизайнером Мауріціо Коссютті гарантує, що всі яхти More матимуть захоплюючий дух і сучасний дизайн, який зможуть зробити тільки італійці, з їх бездоганним почуттям прекрасного. Пристрасть до яхт, ходіння під вітрила, створення чогось нового і захоплюючого втілилися в сучасній, швидкій та зручній крейсерській яхті More

Разом з командою інженерів на чолі з паном Лео Курином на кожній яхті були реалізовані:

  • Спортивний і легкий дизайн корпус
  • Сильна і безпечна вітрильна яхта
  • Легкість в управлінні
  • Комфорт всередині човна
  • Сучасний дизайн інтер’єру

Одна з причин успіху More, на мій погляд, полягає в тому, що у нас було дуже чітке бачення всіх етапів: основні параметри, характер човни, вимоги до внутрішнього планування і, звичайно ж, наші кращі зусилля по організації зовнішнього та внутрішнього просторів для круїзу або чартеру. Інший ключовий момент є строга співпраця з проектною групою Pulse, що відповідає за внутрішній дизайн, детальне проектування і постійний зв’язок з виробництвом, щоб бачити, що ми задумали і як це перетворюється в реальності.

Ми пишаємося результатами, More 55 – відмінна вітрильна яхта. Всі люди, які ходили на ній як в круїзах, так і на гонках, дійсно насолоджувався часом, проведеним на воді. Це найкраща нагорода за роботу всієї команди, і тепер ми з нетерпінням чекаємо як новий More 40 торкається та пливе в прекрасних водах Хорватії». Дизайнер яхт More Мауріціо Коссютті

Технології

Інновації. Еволюція. Досконалість.

Концепція суднобудування засноване на легкому та міцному будівництві.

Корпус і конструкція човна виготовлені з самого високого стандарту та кращих матеріалів. Оптимальне співвідношення міцності / вага досягається при використанні багатоосьових, односпрямованих волокна E-скла і вуглецевих армованих внутрішніх вкладишів.

Корпус і палуба зроблені з вінілового ефіру на основі епоксидної смоли в вакуумі з величезною рамкою з нержавіючої сталі під підлогою, яка зміцнює човен, забираючи все навантаження з кіля. Рама зі склопластику ламінується і склеюється, все перебирання ламінується на палубу і корпус. Все це робить човен дуже жорстким і забезпечує відмінну стійкість конструкції до крутіння.

Інновації

Ми створюємо яхти для вас . Ми втілюємо ваші мрії про ідеальну  яхту.  Ми знаходимося в вашому розпорядженні з того моменту, як ви закохалися в нашу яхту. І ми хочемо, щоб ви були щасливі під час цієї подорожі. Наш успіх вимірюється щастям наших власників, коли вони купують яхту, коли вони її використовує і, навіть, коли вони продають її.

Ми не забудемо про вас, як тільки ви купите човен. Це тільки початок прекрасної подорожі, яку ми проведимо разом.

MORE історія та місія

    Початок. Розвиток. Майбутнє.

Любов і пристрасть до човнів і вітрила змусили нас почати чартерний бізнес з двома невеликими човнами 15 років тому. Ця ж пристрасть привела нас до створення нашої першої вітрильної яхти через 15 років. Всі ці роки ми перебували в постійному пошуку ідеальної яхти, яка б задовольняла всім нашим потребам.

Яхта, яка була б сучасною та швидкою, з чудовими вітрильними характеристиками, але з іншого боку також зручна для відпочинку, плавання з сім’єю і друзями. Яхта, виготовлена з високоякісного довговічного матеріалу, з міцним, але легким корпусом, високоякісним довговічним інтер’єром і, нарешті, за хорошою ціною. Після довгих років пошуків ми вирішили, нарешті, зробити це.

Перший човен, який ми побудували – був для нас, і ми хотіли тільки кращого для нас. Тепер ми створюємо для вас човни з такою же пристрастю та духом. Наша місія полягає в розробці і створенні інноваційних вітрильних яхт відмінної якості. Ми хочемо перевершити очікування наших клієнтів з точки зору якості, комфорту, продуктивності, надійності, вартості перепродажу і після продажного обслуговування. Немає ніякого компромісу за якістю.

Ваші мрії про парусній яхті втілюються з More!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

BBYachting