Яхтинг в Іспанії

BBYachting
В Іспанії розташовується 329 чудово обладнаних марин і кілька тисяч якірних стоянок. Усі марини розташовані таким чином, щоб проходження яхти з одного пункту в наступний займало всього кілька годин. Яхтинг в Іспанії став частиною національної історії.

Умовно акваторія ділиться на 4 зони для морського туризму. Це Канарські острови, які розташовані в Атлантичному океані, далі Балеарські острови в Середземному морі, Гібралтарську протоку, а також, власне, узбережжя Іспанії.
BBYachting

Чому обирають Яхтинг в Іспанії?

BBYachting
Яхтинг в Іспанії уже давно отримав статус національного хобі, так як країна зарекомендувала себе однією з найсильніших морських держав. У кожному регіоні є своя федерація з вітрильного спорту, також щорічно проводяться великі змагання, такі як регата «Копа дель Рей» з метою завоювання Королівського кубку та етапи з кубку Америки у Валенсії.

Умовно акваторія ділиться на 4 зони для морського туризму. Це Канарські острови, які розташовані в Атлантичному океані, далі Балеарські острови в Середземному морі, Гібралтарську протоку, а також, власне, узбережжя Іспанії.

Канарський архіпелаг складається із 7-ми основних островів: Тенеріфе, Лансероте, Гран-Канарія, Ла Гомера, Ла Палма та Ель-Єрро, а також 6-ти маленьких. Завдяки своїми кліматичними особливостями Канари отримали назву «островів вічної весни». Температура повітря влітку сягає + 21 °С - + 29 °С, а взимку не опускається нижче + 17 °С. В Атлантичному океані досить відчутні припливно-відливні течії, а ось шторми трапляються рідко. Чудова природа, розмаїття варіантів активного відпочинку і можливість відвідувати цей райський куточок протягом року – ось ті причини, завдяки яким цей регіон настільки популярний серед туристів.

До Балеарського архіпелагу входить 4 основних острови: Майорка, Ібіца, Менорка, Форментера і безліч дрібних. Кожен із них відрізняється унікальною атмосферою і пропонує всілякі заняття та розваги для тих, хто обрав яхтинг в Іспанії. Балеари зі своїм м'яким середземноморським кліматом потішить мандрівників у будь-яку пору року, особливо з квітня по листопад. Середньорічна температура повітря - + 20 °С. Узимку дмуть постійні північні вітри.

Гібралтарська протока – своєрідний ланцюжок, який зв'язує Атлантичний океан із Середземним морем. Судна, що йдуть з Атлантики, знаходять тут тиху пристань для відпочинку, а ті, чий шлях лежить у зворотному напрямку, мають можливість підготуватися до переходу в більш складну акваторію. Протока є державною територією відразу трьох країн: Іспанії, Англії та Марокко.

Маршрути уздовж узбережжя не менш привабливі. Саме тут зосереджені знакові пам'ятники історії та культури і неповторний іспанський колорит.
BBYachting
BBYachting
BBYachting
BBYachting
BBYachting
BBYachting
BBYachting

Детальна програма "Яхтинг в Іспанії"

Маєш питання?
BBYachting
Звертайся ми завжди на зв'язку!
Стандартна форма_укр

BBYachting

Цікаві яхтові маршрути в Іспанії

Корисна інформація для яхтсменів та початківців

BBYachting
Відпочинок у Греції: 10 причин відвідати Грецію цього літа
Сьогодні ми розповімо про Відпочинок у Греції. А саме 10 причин відвідати Грецію, які спонукають мільйони людей вирушати в подорож яхтою Грецією. В тому числі і разом з “ББ ЯХТИНГ”, в цей маленький, але унікальний куточок Європи. Відмінна погода Завдяки своєму південному розташуванню на Середземному морі, куди дуже зручно дістатися під вітрилами. Греція благословенна чудовою погодою […]
читати
BBYachting
10 міфів про яхту, або Чому люди бояться відпочивати під вітрилами
Подорож під вітрилами – 10 міфів про яхту. 1. Яхта і морська хвороба – близнюки-брати «Щойно я стану на борт хиткого судна, судомні спазми душитимуть мій шлунково-кишковий тракт, а їжа, з таким апетитом проковтнута на сніданок (обід, вечерю), почне вириватися на свободу». Безумовно, хитавиця час від часу буває на яхті. Але з’являється вона лише під […]
читати
BBYachting
Подорож на яхті в Італії
Одним із основних напрямків Подорож на яхті в Італії  та найулюбленішим місцем  мандрівників компанії ББ Яхтинг є Італія – країна пристрасті та романтики, історії та культури, яка має різноманітну красу природи. Подорож на яхті в Італії – ця країна може запропонувати все, що вам заманеться. Подорож на яхті в Італії – прекрасні пейзажі,  багаті історією […]
читати
BBYachting